خانه و آشپزخانهچی بخرم

معایب لباسشویی بوش که نمی دانید! {راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش1401}

برای انتخاب درست در خرید ماشین لباسشویی می‌بایست از برخی اطلاعات آگاهی بیشتر داشت تا منجر به خرید رضایت بخش شود. در بهترین ماشین لباسشویی به پارامترهای مهم در خرید ماشین لباسشویی و نکات مهم در این خرید اشاره کردیم. در بخش ابتدایی راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش  اجازه بدهید تاریخچه و سابقه برند بوش را بررسی کنیم؛ زیرا تحقیق درباره خوش‌نام بودن یا نبودن برند و بررسی معایب لباسشویی بوش، از مراحل اولیه خرید است.

کشوری که اقدام به تولید لوازم‌خانگی بوش می‌کند، آلمان است. این برند در تولید لوازم‌خانگی مانند لباسشویی، بسیار موفق عمل کرده است. به‌طوری‌که در کنار برندهایی مانند ال جی و سامسونگ حرفی برای گفتن دارد.

محصولات با برند bosch از کیفیت و قدرت بالایی برخوردار هستند و شرکت‌های ایرانی زیادی مشغول ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان این برند هستند؛ ازاین‌رو از بابت گارانتی و خدمات پس از فروش خیالتان راحت است. البته برای اطمینان بیشتر می‌توانید به سایت بوش آلمان مراجعه کنید و نام کشور ایران را در لیست کشورهایی که دارای نمایندگی،  از شرکت آلمانی بوش هستند را مشاهده کنید.

جدا از بحث سابقه و گارانتی ماشین لباسشویی بوش، می‌خواهیم در ادامه این مقاله از چی چی چی، به موارد مهم دیگری که در راهنمای خرید لباسشویی بوش، حائز اهمیت هستند اشاره کنیم.

فهرست مطالب

بررسی ظرفیت ماشین لباسشویی بوش

مسئله اولی که می‌خواهیم در راهنمای خرید لباسشویی بوش بررسی کنیم، توجه به ظرفیت لباسشویی است. منظور از ظرفیت یعنی چه میزان لباس را بر حسب کیلوگرم می‌توانید در داخل لباسشویی قرار دهید. در هنگام خرید ماشین لباسشویی بوش، بهتر است ظرفیت لباسشویی را برحسب تعداد اعضای خانواده‌تان تخمین بزنید.

برای توضیحات بیشتر به مثال پایین دقت کنید.

 • برای خانواده‌هایی که تعداد اعضای خانواده‌شان کم است، خرید لباسشویی بوش 6 کیلوگرمی مناسب است.
 • خانواده‌هایی که تعداد اعضای آنها متوسط است، خرید لباسشویی با ظرفیت 7 یا 8 کیلوگرمی مناسب است.
 • در نهایت خانواده‌های پرجمعیت نیز می‌توانند لباسشویی با ظرفیت 9 کیلوگرم را خریداری کنند.

نکته 1: برندهای معتبری مانند بوش، میزان ظرفیتی که برای تولید لباسشویی به کار می‌برند از 6 کیلوگرم تا 9 است.

نکته 2: اگر از نظر مالی مشکلی ندارید. می‌توانید لباسشویی را انتخاب کنید که ظرفیت آن بیشتر از تعداد اعضای خانواده است. مزیت این کار، این است که هنگام شستن لباس‌ها با وزن کم، درام سطح اضافی بیشتری دارد که این امر باعث می‌شود لباس‌ها عمیق‌تر و کامل‌تر تمیز شوند.

نکته 3: لباسشویی بوش از فناوری تشخیص وزن برخوردار است. این فناوری بر اساس وزن و جنس لباس‌هایی که در داخل لباسشویی قرار داده‌اید، آبگیری کرده و شستشو را انجام می‌دهد. ازاین‌رو حتی اگر تعداد اعضای خانواده‌تان کم است هم می‌توانید با خیال راحت لباسشویی بوش با ظرفیت زیاد 9 کیلوگرمی را انتخاب کنید تا از این طریق شستشوی اقلام سنگین مانند پرده و پتو نیز از طریق لباسشویی برایتان راحت باشد.

اهمیت دور موتور در راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش

خیلی از افراد وقتی وارد فروشگاه لوازم‌خانگی می‌شوند و برای خرید ماشین لباسشویی اقدام می‌کنند اولین سوالی که از فروشنده می‌پرسند این است “دور موتور این ماشین لباسشویی چند است؟” اما حقیقتی را باید درباره‌ی دور موتور، در راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش،  به شما بگوییم.

دراصل منظور از دور موتور لباسشویی، یعنی تعداد دورهایی که این ماشین برای خشک‌کردن لباس‌ها می‌زند، به عبارتی دور موتور تنها در زمان خشک‌کردن لباس‌ها اهمیت دارد و شما می‌توانید تعداد دورها را نیز به‌صورت دستی از طریق تنظیمات چرخه موجود در لباسشویی انجام دهید. حقیقت این است که تعداد دور بیشتر نیز می‌تواند به بافت لباس‌ها آسیب بزند ازاین‌رو زیاد بودن دور موتور را در خرید ماشین لباسشویی مزیت ندانید و در تنظیمات دور چرخش موتور را بر روی ماکزیمم حالت قرار ندهید.

توجه به تسمه دار بودن در خرید ماشین لباسشویی بوش

نکته مهم دیگر که می‌خواهیم در راهنمای خرید لباسشویی بوش، ذکر کنیم این است که در زمان خرید ماشین لباسشویی، به تسمه‌دار بودن و یا نبودن آن دقت کنید. می‌پرسید چرا؟ در ادامه بیشتر درباره آن توضیح خواهیم داد.

ماشین‌های لباسشویی از نظر تسمه داشتن در دو حالت (Direct Drive) موتورهای بدون تسمه و (Belt Drive) موتورهای تسمه دار قرار دارند.

Direct Drive

در این نمونه از ماشین‌های لباسشویی، موتور در پشت دیگ لباسشویی قرار گرفته است و از این طریق محفظه موتور را به گردش درمی‌آورد البته ماشین لباسشویی‌های بدون تسمه دارای معایب و مزایایی هستند که در ادامه راهنمای خرید لباسشویی بوش می‌توانید با آن موارد آشنا شوید.

مزایا لباس‌شویی‌های بدون تسمه عبارت‌اند از:

 • میزان اصطکاک در این نمونه از لباس‌شویی‌ها کم است.
 • میزان مصرف انرژی در لباسشویی بدون تسمه کم است.
 • سرعت خشک‌کردن لباس‌ها در لباسشویی بدون تسمه، بالا است.

این نمونه از لباسشویی‌ها دارای معایبی نیز هستند که توجه به آنها الزامی است، زیرا در هنگام خرید،  بهتر است هم نیمه پر لیوان را ببینیم و هم نیمه خالی آن را، ازاین‌رو در مقاله راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش، به این موارد نیز اشاره کرده‌ایم.

معایب لباسشویی بدون تسمه (Direct Drive) عبارتند از:

 • در برابر ضربه و نوسانات ولتاژ بسیار حساس است و دلیل آن نزدیک بودن جایگاه موتور به محفظه است.
 • تعمیر این نمونه از ماشین‌های لباسشویی سخت و گران است.
 • احتمال خرابی آنها زیادتر است.

Belt Drive

در این نمونه از لباسشویی‌ها، موتور در کف ماشین لباسشویی قرار دارد و این امر سبب می‌شود تا موتور به‌راحتی بتواند محفظه را به گردش دربیاورد. اکثر ماشین‌های لباسشویی برند بوش جز موتورهای تسمه دار هستند. بااین‌حال در هنگام خرید، از تسمه دار بودن آن اطمینان حاصل کنید زیرا سبب افزایش طول عمر لباسشویی می‌شود و تحمل بار اضافی لباس‌ها در این نمونه از لباس‌شویی‌ها زیاد است.

نکته: برای تشخیص لباسشویی بوش اصل از تقلبی باید بدانید که لواز‌م‌ برقی بوش همگی داری کدی به نام  E-Nr هستند، این کد نشان دهنده شماره مدل دستگاه است و یکی از طرق شناسایی لباسشویی بوش اصلی از تقلب محسوب می‌شود.

بررسی فناوری در راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش

درنظرگرفتن میزان فناوری و تکنولوژی لباس‌شویی‌ها، از جمله برند بوش بسیار مهم است؛ بنابراین توجه به این مورد مهم را در خرید ماشین لباسشویی بوش از قلم نیندازید. برای اینکه بدانید لباسشویی بوش از چه فناوری‌هایی در سیستم خود استفاده کرده است، در این بخش هم همراه ما باشید.

تکنولوژی‌های به‌کاررفته در لباسشویی بوش عبارت‌اند از:

 • I-DOS یا تنظیم سازی مواد شوینده
 • Active Oxygen
 • EcoSilence Drive
 • برنامه شستشوی Curtains
 • برنامه شستشوی Duvet

برای اینکه با تکنولوژی ها و نحوه عملکرد موارد ذکر شده در لباسشویی بوش آشنا شوید، به توضیح  هریک از آنها در بخش های بعدی، می‌پردازیم.

فناوری I-DOS  در راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش

این فناوری راه حلی را برای یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های شما یعنی عدم تشخیص میزان مواد شوینده در کشوی لباسشویی، ارائه کرده است.

در این بخش از راهنمای خرید لباسشویی بوش، باید بگوییم که رعایت اندازه مواد شوینده برای لباسشویی اهمیت زیادی دارد زیرا کم ریختن این مواد سبب می‌شود تا لباس‌ها به‌صورت کامل تمیز نشوند و از طرفی افراط در ریختن مواد شوینده مشکلاتی از قبیل و باقی‌ماندن کف در لباس‌ها و آسیب به بافت لباس پیش می‌آید. اما خبر خوب اینکه با فناوری تنظیم‌سازی مواد شوینده در لباسشویی بوش، می‌توانید تشخیص درست را در میزان مواد شوینده، بر عهده لباسشویی بگذارید.

شاید تعجب کنید اما واقعاً این کار امکان‌پذیر است! تنها کاری که شما باید انجام دهید پرکردن مخزن یا کشو لباسشویی از مواد شوینده و نرم‌کننده است. لباسشویی بوش نیز با استفاده از سنسورهای موجود در فناوری خود، قادر است تا میزان مواد شوینده را بر اساس وزن لباس‌ها، میزان کثیفی و جنس لباس‌ها تنظیم سازد.

پس می‌توانیم بگوییم که فناوری I-DOS  در لباسشویی بوش، سبب افزایش ماندگاری لباس‌هایتان هم می‌شود.

فناوری Active Oxygen  در راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش

تا حالا شده است که لباس‌هایتان کثیف نباشد و فقط کمی بوگرفته باشند، درعین‌حال هم نمی‌خواهید با استفاده از پودر شوینده‌ها به بافت لباستان آسیب برسد؟ در این قسمت از راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش، متوجه خواهید شد که شرکت بوش این مشکلتان را هم به آسانی حل کرده است.

فناوری اکتیو اکسیژن در ماشین لباسشویی بوش، روش جدیدی را برای شستشوی لباس‌هایی که زیاد کثیف نیستند ابداع کرده است؛ این روش به این‌گونه است که لباس‌هایی که در درون لباسشویی ریخته‌اید را با آب سرد و بدون پودرهای لباسشویی شستشو می‌دهد. اکسیژن تولید شده در این فناوری، قادر است تا تمامی میکروب‌ها و باکتری‌های موجود در لباس را بدون دخالت ذره‌ای پودر شوینده از بین ببرد.

استفاده از این فناوری برای کسانی که از پوست حساسی برخوردار هستند، مناسب است. افزون بر آن شستشوی لباس‌های نوزادان، کودکان، ملافه‌ها و پرده‌ها با این روش پیشنهاد می‌شود.

فناوری  EcoSilence Drive در راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش

در راهنمای خرید لباسشویی بوش، توجه به عملکرد موتور آن بسیار مهم است. شرکت بوش بخش بزرگی از فناوری‌های خود را به بالابردن راندمان موتور، از طریق EcoSilence Drive اختصاص داده است.

نام این فناوری را می‌توانیم نسل جدیدی از موتورها بگذاریم که این موتورها به‌جای اینکه از برس‌های کربنی استفاده کنند از نوعی آهن‌ربای بسیار قوی بهره می‌برند؛ از این طریق میزان اصطکاک در موتور به صفر می‌رسد. استفاده از این تکنولوژی مزایای فراوانی دارد که ما در راهنمای خرید لباسشویی بوش به سه نمونه از آنها اشاره کرده‌ایم.

مزایای موتور نسل جدید در لباسشویی بوش عبارت‌اند از:

 • کاهش مصرف انرژی
 • پایین آمدن صدای موتور
 • افزایش طول عمر موتور

فناوری برنامه Curtains در راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش

داشتن مشغله فراوان و زندگی در آپارتمان‌ها، شستشوی پرده را به‌نوعی معضل در میان خانم‌ها تبدیل کرده است؛ چراکه در شستن پرده هم به مکانی برای خشک‌کردن آن احتیاج است و هم در هنگام شستشوی نباید به بافت آن آسیب برسد و سبب چروک آن گردد.

در راهنمای خرید لباسشویی بوش، خانم‌های خانه‌دار باید درباره این فناوری در لباسشویی بوش تحقیق کنند. خبر خوب اینکه شرکت بوش برای حل این مشکل، بیکار ننشسته است و با ارائه تکنولوژی Curtains کار شستشوی پرده را برای شما آسان کرده است.

لباسشویی بوش با بهره‌گیری از این فناوری کار شستشوی پرده را در دو مرحله انجام می‌دهد. در مرحله اول گردوغبار پرده را از طریق آبکشی با آب سرد انجام می‌دهد و در بخش بعدی هم برای اینکه باکتری‌ها و کثیفی موجود در پرده را از بین ببرد از آب گرم استفاده می‌کند.

البته توجه کنید که دور موتور در بخش شستشوی پرده بسیار کم است زیرا چرخش‌ها و مراحل خشک‌کردن باید به‌آرامی و در دفعات کمی انجام‌گرفته شود. چرخش با سرعت کم سبب می‌شود تا پرده‌ها بدون برداشتن ذره‌ای چروک، پاکیزه و خوشبو شوند.

فناوری Duvet در راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش

در بخش آخر راهنمای خرید لباسشویی بوش، می‌خواهیم شما را با تکنولوژی پرکاربرد موجود در لباسشویی بوش آشنا کنیم؛ این تکنولوژی به شما کمک می‌کند تا لباس‌هایی که از جنس الیاف‌های مصنوعی و یا مخمل هستند را با خیال راحت شستشو دهید. افزون بر آن از طریق برنامه Duvet میتوانید پتو و یا حتی بالش هایتان را نیز بشویید.

نحوه عملکرد این برنامه اینگونه است که ابتدا جنس پارچه را تشخیص می دهد سبب دمای آب و همچنین چرخش دور موتور را بر اساس آن تنظیم می سازد. شایان ذکر است که، الیافی که از جنس مخمل هستند و یا پتوها، مواد شوینده زیادی را به خود جذب می‌کنند، برنامه Duvet آب زیادی را برای آبکشی کردن این نمونه از پارچه‌ها و بافت‌ها استفاده می‌کند.

باقی‌ماندن مواد شوینده در پتو، سبب می‌شود تا خانم‌ها برای ازبین‌بردن این پودرهای شوینده از پتو، اضافه‌کاری کنند و مجدد آن را  با آب بشویند. اما برنامه Duvet در لباسشویی بوش این مشکل را برای خانم‌ها حل کرده است.

 نکته: در مقایسه با شرکت بوش، ماشین‌های لباسشویی سامسونگ با بسیاری از ویژگی‌های منحصربه‌فرد دیگری طراحی شده‌اند تا فرایند شستشو را آسان‌تر کنند. ما برای کمک به انتخاب بهتر شما، در خرید ماشین لباسشویی، فناوری‌های مربوط به آن را در معایب لباسشویی سامسونگ ذکر کرده‌ایم.

سؤالات متداول در مورد معایب لباسشویی بوش

برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب را در خرید لباسشویی را داشته باشید، پیشنهاد می کنیم که مقالات راهنمای خرید ماشین لباسشویی و راهنمای خرید لباسشویی سامسونگ را مطالعه فرمایید!

نتیجه‌گیری

در جمع‌بندی صحبت‌هایمان درباره راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش باید بگوییم که این ماشین از نظر فناوری و قدرت موتور در جایگاه خوبی قرار دارد و تنها در هنگام خرید بهتر است مواردی مانند ظرفیت و ابعاد لباسشویی را برای مکانی که می‌خواهید، آن را قرار دهید، و هم‌چنین معایب لباسشویی بوش را در نظر بگیرید.

اگر سؤال، ابهام یا پیشنهادی در رابطه با موضوع مقاله، داشته باشید، می‌توانید از بخش نظرات سایت، با همکاران ما در ارتباط باشید تا همکاران ما در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

لیست بهترین لباسشویی های بوش

ماشین لباسشویی بوش مدل WGA142X0GC ظرفیت 9 کیلوگرم

ماشین لباسشویی بوش مدل WGA142X0GC ظرفیت 9 کیلوگرم

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 80 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 4

ماشین لباسشویی بوش مدل WGA142X0GC ظرفیت 9 کیلوگرم، ساخت ترکیه بوده و دارای ویژگی‌های مختلف از جمله خشک کن ۹۴ درصد، شستن یقه و سر آستین، شستشو کم مصرف و … بوده که باعث می‌شود بتوانید برای مصارف مختلف از آن استفاده کنید. از قابلیت‌های دیگر این محصول این است که می‌توانید حین شستشو به آن لباس‌های جا مانده را اضافه کنید.

نوع مخزن : درب از جلو

سرعت چرخش موتور : 1200 دور در دقیقه

ظرفیت دیگ : 9 کیلوگرم

جهت بازشدن در : به سمت چپ

شناسه : 2009886229226

عمق : 60 سانتی‌متر

سایر ویژگی‌ها : -یقه شور و سراستین شور -خشک کن 94% -ضدچروک 100% – قابليت VarioPerfect™:شصت و پنج درصد زمان کمتر و پنجاه درصد مصرف کمتر انرژی – عملکرد Reload Function: امکان اضافه کردن البسه حتی بعد از شروع چرخه شستشو – موتور BLDC: موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی – Vario Perfect: برنامه های زمانی یا برنامه های بهینه مصرف انرژی با عملکرد شستشوی بدون نقص – 3D AquaSpa: سیستم شستشو با آبشار برای نفوذ سریعتر آب – اعلام هشدار در پایان شستشو

ارتفاع : 85 سانتی‌متر

پهنا : 60

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW325X0ME

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW325X0ME

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +0 📃 امتیاز: 0

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW325X0ME، جزء ماشین‌های خوش ساخت و زیبا با ۱۴ برنامه شستشو بوده و شما می‌توانید بدون باقی ماندن ذره‌ای کثیفی لباس‌هایتان را تمیز کنید. همچنین با توجه به قابلیت تنظیم دما شما می‌توانید دمای مناسب خود را انتخاب کرده و از چروک شدن لباس جلوگیری کنید. 

نوع مخزن : درب از جلو

سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه

ظرفیت دیگ : 9 کیلوگرم

جهت بازشدن در : به سمت چپ

شناسه : 2800000166335

عمق : 60 سانتی‌متر

ارتفاع : 85 سانتی‌متر

پهنا : 60

ماشین لباسشویی بوش مدل WAY32862ME ظرفیت 9 کیلوگرم

ماشین لباسشویی بوش مدل WAY32862ME ظرفیت 9 کیلوگرم

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 80 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +4 📃 امتیاز: 4

ماشین لباسشویی بوش مدل WAY32862ME ظرفیت 9 کیلوگرم، یک ماشین لباسشویی کم مصرف با رده مصرف انرژی A+++ بوده و هزینه آب و برق مصرفی کمی دارد. یکی دیگر از ویژگی‌های این محصول صدای کم آن هنگام کار است که باعث بر هم زدن آرامش‌تان نمی‌شود. 

نوع مخزن : درب از جلو

سرعت چرخش موتور : 1600 دور در دقیقه

ظرفیت دیگ : 9 کیلوگرم

جهت بازشدن در : به سمت چپ

شناسه : 2800000206567

عمق : 60 سانتی‌متر

ارتفاع : 85 سانتی‌متر

پهنا : 60

ماشین لباسشویی بوش مدل WTN85423ME ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی بوش مدل WTN85423ME ظرفیت 8 کیلوگرم

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 0

ماشین لباسشویی بوش مدل WTN85423ME ظرفیت 8 کیلوگرم، این مدل یکی از بهترین محصولات موجود در بازار است ویژگی‌های مختلف و جالبی دارد که یکی از آن‌ها خشک کردن لباس برای افراد مبتلا به آلرژی است. همچنین این ماشین با صدای کم شروع به شستن می‌کند و با توجه به داشتن پایه‌های ضد لغزش از جای خود حرکت نمی‌کند. 

نوع مخزن : درب از جلو

سرعت چرخش موتور : 1200 دور در دقیقه

ظرفیت دیگ : 8 کیلوگرم

جهت بازشدن در : به سمت راست

شناسه : 2800001323300

عمق : 60 سانتی‌متر

ارتفاع : 85 سانتی‌متر

پهنا : 60

ماشین لباسشویی بوش مدل WAV28K90ME ظرفیت 9 کیلوگرم

ماشین لباسشویی بوش مدل WAV28K90ME ظرفیت 9 کیلوگرم

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 0

ماشین لباسشویی بوش مدل WAV28K90ME ظرفیت 9 کیلوگرم، یک مدل برای خانواده‌های پر جمعیت بوده که درب بزرگی برای قرار دادن راحت‌تر لباس‌ها دارد. این ماشین لباسشویی مصرف انرژی پایینی دارد و با توجه به آیتم شستن لباس کودک، افرادی که حساسیت‌های پوستی و آلرژی دارند به راحتی با استفاده از این گزینه می‌توانند لباس‌های خود را تمیز کنند. 

نوع مخزن : درب از جلو

سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه

ظرفیت دیگ : 9 کیلوگرم

جهت بازشدن در : به سمت چپ

شناسه : 2800000602857

عمق : 60 سانتی‌متر

سایر ویژگی‌ها : 14 برنامه شستشو : Shirts (شستشوی پیراهن) - DrumClean (شستشوی دیگ) - NightWash (شستشوی شبانه) - AllergyPlus (شستشوی ضد آلرژی) - Quick/Mix (شستشوی سریع و ترکیبی) - Wool (شستشوی لباس های پشمی و نخی) - EasyCare (ضد چروک برای اتوکشی آسان) - Sportswear (شستشوی لباس‌ های ورزشی) - Cottons (شستشوی لباس های کتان و پنبه ای) - Rinse/Spin/Drain (آبکشی/ خشک کن/ تخلیه) - Super Quick 15 (شستشوی سریع 15 دقیقه ای) - ActiveOxygen (شستشوی بهداشتی بدون شوینده) - Delicates/Silk (شستشوی لباس های ظریف/ ابریشم) - CottonsEco (شستشوی اقتصادی لباس های کتان و پنبه ای)

ارتفاع : 85 سانتی‌متر

پهنا : 60

ماشین لباسشویی بوش مدل ‏WAT28682IR ظرفیت 9 کیلوگرم

ماشین لباسشویی بوش مدل ‏WAT28682IR ظرفیت 9 کیلوگرم

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 0

ماشین لباسشویی بوش مدل ‏WAT28682IR ظرفیت 9 کیلوگرم، با ظرفیت بالا ساخته شده تا جوابگوی شستن حجم زیادی از لباس‌ها باشد. این مدل هم دارای آپشن‌های مختلفی از جمله شستشو ۱۵ یا ۳۰ دقیقه‌ای خود باعث می‌شود بتوانید با سرعت بیشتری کار‌ها را انجام داده و تا ۶۰ درصد در وقت‌تان صرفه جویی کنید، همچنین با استفاده از گزینه شستن لباس‌های تیره، شستن لباس‌های ظریف و … کیفیت رنگ و پارچه شما را حفظ می‌کند. 

نوع مخزن : درب از جلو

سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه

ظرفیت دیگ : 9 کیلوگرم

جهت بازشدن در : به سمت چپ

شناسه : 2800000064877

عمق : 60 سانتی‌متر

ارتفاع : 85 سانتی‌متر

پهنا : 60

ماشین لباسشویی بوش مدل WAV28L90ME ظرفیت 9 کیلوگرم

ماشین لباسشویی بوش مدل WAV28L90ME ظرفیت 9 کیلوگرم

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 0

نوع مخزن : درب از جلو

سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه

ظرفیت دیگ : 9 کیلوگرم

جهت بازشدن در : به سمت چپ

شناسه : 2800000601461

عمق : 60 سانتی‌متر

ارتفاع : 85 سانتی‌متر

پهنا : 60

محتواهای مشابه:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x