خانه و آشپزخانهچی بخرم

بهترین ماشین لباسشویی در سال 2022 {راهنمای خرید لباسشویی}

امروزه وجود ماشین لباسشویی در هر منزل وسیله‌ای ضروری است که نبود آن مشکلات بسیاری را ایجاد می‌کند. از طرفی برای خرید بهترین ماشین لباسشویی در بازار مدل‌ها و برندهای مختلفی وجود دارد که قطعاً خریدار را دچار سردرگمی می‌کند. برای انتخاب درست در خرید ماشین لباسشویی می‌بایست از برخی اطلاعات آگاهی بیشتر داشت تا منجر به خرید رضایت بخش شود. در این راهنمای خرید ماشین لباسشویی از چی چی چی  قصد داریم که به پارامترهای مهم در خرید ماشین لباسشویی و نکات مهم در این خرید اشاره کنیم. پس اگر در آستانه خرید این وسیله خانگی مهم هستید در ادامه مقاله با ما باشید …

فهرست مطالب

راهنمای خرید لباسشویی درب از بالا

در هر نوع از لباس‌شویی‌های برندهای مختلف، تفاوت‌هایی وجود دارد که باعث تمایز آنها می‌شود. نوع ساختار لباسشویی‌های درب از بالا به گونه‌ای است که یک درام عمودی دارند و از یک پروانه مرکزی برای به چرخش درآوردن لباس‌ها استفاده می‌کنند. در ادامه به ویژگی‌های این نوع از لباسشویی اشاره می‌کنیم.

  •  اولین مورد در خرید لباسشویی درب از بالا مرتبط با هزینه به صرفه و حتی ارزان آن است. قیمت ماشین لباسشویی برای بسیاری از افراد جز یک پارامتر مهم محسوب می‌شود. از این رو افرادی که داری هزینه کمتر هستند می‌توانند این نوع لباسشویی را برای خرید انتخاب کنند.
  •  امکان افزودن لباس در جین شستشو به ماشین لباسشویی درب بالا وجود دارد. افرادی که این قابلیت را مهم می‌شمارند بهتر است که از این نوع ماشین لباسشویی استفاده کنند.
  • دیگر ویژگی که در ماشین‌های لباسشویی درب بالا وجود دارد آن است که قدرت شستشو و شویندگی در آنها کمتر است.
    بنابراین با توجه به این ویژگی‌ها می‌بایست انتخاب کنید که آیا این نوع لباسشویی می‌تواند برایتان مفید و مناسب باشد یا خیر.

راهنمای خرید لباسشویی درب از جلو

در خرید ماشین لباسشویی بخشی از آن مرتبط با سلیقه خریدار است که وی می‌بایست انتخاب کند که با چه پارامترهایی و ویژگی‌هایی را می‌پسندد. افرادی که لباسشویی درب از جلو را انتخاب میکنند باید با مزیت‌های این مدل نیز آشنا باشند. نکته مهمی که در لباسشویی‌های درب از جلو وجود دارد آن است که به دلیل داشتن یک درام افقی از شدت نیروی موتور برای شستن لباس‌ها و چرخش آنها به طرفین استفاده می‌شود.
دیگر ویژگی‌هایی که در ماشین لباسشویی درب از جلو وجود دارد شستشوی بهتر و تمیزتر لباس‌ها است که این مورد برای افرادی که حساس هستند از اهمیت بالایی برخوردار است.

  • در ماشین لباسشویی درب از جلو مصرف آب و انرژی کارآمدتر تر است. این امر برای افرادی که به مصرف آب و برق اهمیت می‌دهند حائز اهمیت است.
  • دیگر ویژگی مهمی که در ماشین‌های لباسشویی درب از جلو وجود دارد خشک کردن لباس‌ها با سرعت بیشتر است. این ویژگی برای افرادی که دارای مشغله زیادی هستند می‌تواند مناسب باشد چرا که با سرعت بیشتری لباس‌ها خشک و آماده استفاده می‌شود.
  • در ماشین لباسشویی درب از جلو شستشو با قدرت بیشتری انجام می‌شود و درام از قدرت بیشتری برخوردار است.

اگر که قصد خرید این نوع ماشین لباسشویی را دارید می‌بایست به تمامی ویژگی‌های ماشین لباسشویی درب از جلو توجه کنید. در صورتی که موارد گفته شده از اهمیت ویژه‌ای برایتان برخوردار است نسبت به خرید آن اقدام کنند. در غیر این صورت مدل‌های دیگر می‌توانند گزینه‌ای بهتر برای خرید و استفاده شما باشد که در ادامه مطلب راهنمای خرید ماشین لباسشویی به آنها می‌پردازیم.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی دوقلو

ماشین لباسشویی‌های دوقلو جلوی مصرف برق بیشتر و هم‌چنین مصرف مواد شوینده بیشتر را می‌گیرند. به همین دلیل است که یک انتخاب خوب برای خانواده‌های پرجمعیت است. از طرفی شستن پتو ملحفه به هیچ عنوان کار راحتی نیست و هم چنین امکان شستشو با ماشین لباسشویی کم ظرفیت وجود ندارد. از این رو ماشین لباسشویی دوقلو یک گزینه‌ای مناسب برای شستشوی لوازم سنگین است.

البته این بدان معنا نیست که با ظرفیت بیشتر، مصرف بیشتری خواهند داشت. بلکه این نوع از لباسشویی‌ها در مدل‌ها و ظرفیت‌های مختلف طراحی شده‌اند و هر شخص می‌تواند متناسب با مصرف خود را تهیه کند.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی با در نظر گرفتن ظرفیت و اندازه دستگاه

یکی از پارامترهای مهم در هنگام خرید لباسشویی مرتبط با ظرفیت و اندازه دستگاه است. مسلماً هر شخص با توجه به مصارف خود نیازمند یک ظرفیت منحصر به فرد است. از آنجایی که زندگی آپارتمان نشینی هر روز در حال توسعه است پس بهتر است لباسشویی را تهیه کرد که در زمان حمل و نقل با مشکلی مواجه نشوید. قطعاً آن‌هایی که در اندازه مناسب‌تری و دارای ابعاد کوچک‌تر هستند برای جابه‌جایی بسیار راحت‌تر از لباس‌شویی‌های سنگین در ابعاد بزرگ هستند.

ظرفیت هر ماشین لباسشویی بر حسب کیلوگرم است. درواقع با توجه به ظرفیتی که برای آن مشخص شده است می‌توانید بفهمید چه اندازه لباس را در خود حفظ می‌کند و می‌شوید. از این جهت به شما توصیه می‌کنیم که همیشه برابر مقدار ظرفیت لباسشویی در آن لباس نگذارید. چرا که این امر باعث می‌شود که عمر ماشین لباسشویی کوتاه شود و هم چنین لباس‌ها هم به خوبی شسته نشوند؛ بنابراین در هنگام استفاده توصیه می‌شود که ماشین را بیش از اندازه پر نکنید و همیشه کمتر از ظرفیتی که دارد در آن لباس قرار دهید.

انتخاب ظرفیت لباسشویی در هنگام خرید بسته به مصرف خریدار دارد. از طرفی تعداد اعضای خانواده در مشخص کردن این میزان بی تاثیر نیستند. به طور مثال برای خانواده‌های کم جمعیت، لباسشویی‌های 6 کیلوگرمی مناسب هستند و با افزایش تعداد اعضای خانواده این مقدار بیشتر می‌شود. شما هم نیز می‌بایست طبق مصرف و تعداد اعضای خانواده مشخص کنید که به چه اندازه ظرفیتی نیاز دارید.

درست است که هرچقدر میزان ظرفیت لباسشویی بیشتر باشد کارایی هم می‌تواند بیشتر باشد اما این مقدار نباید به حدی برسد که غیر قابل استفاده باشد.

اهمیت گارانتی هنگام خرید ماشین لباسشویی

تقریباً اکثر وسایل الکترونیکی به دو دسته تقسیم می‌شوند که برخی از آنها دارای گرانتی و برخی بدون گارانتی هستند. از آنجایی که وسایل الکتریکی مانند ماشین لباسشویی می‌توانند به صورت یک دفعه و بدون دلیل خاص دچار مشکلات متعدد شوند بهتر است که با گارانتی خریداری شوند. البته گارانتی دارای اهمیت است که از اعتبار بالایی برخوردار باشد. به عبارتی دیگر در با ایجاد نقض فنی بتوانید از آن استفاده کنید.

به همین خاطر توصیه می‌شود که قبل از خرید ماشین لباسشویی مورد نظر، تحقیقاتی را درباره آن داشته باشید تا مطمئن شوید که این نوع برند از چه میزان اعتباری در گارانتی برخوردار است.

در صورت نداشتن گارانتی برای ماشین لباسشویی به وجود آمدن هر گونه مشکل به عهده خریدار است. این مورد می‌تواند مشکلات زیادی را ایجاد کند چرا که تمامی قطعات به راحتی قابل دستیابی نیستند و می‌بایست توسط شرکت کالا تهیه شوند.
ناگفته نماند که برخی از کالاها علاوه بر اینکه دارای گارنتی هستند برای موتورشان هم یک گارانتی جداگانه دارند. معمولاً گارانتی موتور چند برابر گارانتی کالا دارای اعتبار است. البته اگر شرکت کالا معتبر باشد و این نوع ضمانت را تضمین کند.

نحوه تشخیص لباسشویی اصل از تقلب

همان طور که در مطالب فوق به آن اشاره کردیم اهمیت اصل بودن لباسشویی از اهمیت زیادی برخوردار است. قطعاً زمانی که وارد بازار شوید با مدل‌ها و برندهای مختلف آشنا می‌شوید که توانایی تشخیص اصل یا فیک بودن آنها بسیار مهم است.

تشخیص اصل یا فیک بودن لباسشویی به راحتی و با برچسب‌های قرار گرفته بر روی آن قابل شناسایی نیست. چرا که در این میان افراد زیادی هستند که سو استفاده می‌کنند و برچسب‌های تقلبی را با نام برندهای مطرح بر روی کالای خود می‌گذارند.
برای تشخیص لباسشویی اصل از فیک دو راه وجود دارد که کاملاً معتبر و قابل اطمینان است. اولین روش استفاده از شماره روش است که می‌بایست در گوگل جستجو کرد. در صورت نشان دادن کالای خریداری شده یا کالای مدنظر، آن ماشین لباسشویی اصل است و در غیر این صورت و نشان دادن مدلی دیگر و یا نشان دادن خطا لباسشویی تقلب است و دارای اعتبار نیست.

دومین روش برای به دور بودن از کالای غیر اصل، خریداری لباسشویی از یک فروشگاه معتبر است. به این دلیل که اعتبار فروشگاه می‌تواند تضمینی برای اصل بودن لباسشویی باشد. به همین خاطر توصیه می‌کنیم تنها از فروشگاه‌هایی خریداری کنید که داری اعتبار هستند.

نکته: برای تشخیص لباسشویی بوش اصل از تقلبی باید بدانید که لواز‌م‌ برقی بوش همگی داری کدی به نام  E-Nr هستند، این کد نشان دهنده شماره مدل دستگاه است و یکی از طرق شناسایی لباسشویی بوش اصلی از تقلب محسوب می‌شود.

راهنمای خرید بهترین برندهای لباسشویی ایرانی

برخی از افراد تاکید دارند کالای خود را از شرکت‌های ایرانی خریداری کنند. البته شرکت‌هایی که داری اعتبار هستند و کیفیت کالای آنها در حد بسیار بالایی است. افرادی که این دیدگاه را دارند دارای نظرهای متفاوتی هستند برخی از آنها بر این عقیده هستند که در زمان نیاز به پشتیبان به سادگی می‌توانند با پشتیبان شرکت ایرانی ارتباط برقرار کنند. در ادامه معتبرترین و باسابقه‌ترین شرکت‌های ایرانی را به منظور خرید لباسشویی معرفی می‌کنیم.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی پاکشوما

پاکشوما ارائه دهنده خدمات خانگی است که بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را ارائه می‌دهد. پاکشوما، لباسشویی‌های خود را در ابعاد و ظرفیت‌های مختلف طراحی کرده است که هر کدام مناسب یک فضا و یک میزان مصرف هستند. تمامی کالاهای این برند تضمین شده و دارای گارانتی هستند.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی اسنوا

اسنوا از جمله برندهایی است که مدت زمان زیادی است که در حال تولید خدمات باکیفیت است. این برند دارای سابقه چندین و چند ساله است که در ایران فعالیت دارد. ویژگی مثبتی که در این برند دیده می‌شود وجود گارانتی برای تمامی کالاها است. طراحی ماشین لباسشویی اسنوا در ظرفیت‌های مختلف وجود دارد که می‌توانید متناسب با نیاز خود را خریداری کنید.

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی آبسال

کالاهای آبسال نسبت به دو برند دیگر دارای قدمت کمتری است اما این امر باعث نمی‌شود که از ارزش آن کاشته شود. چرا که برندی است با هدف تولید کالای باکیفیت که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. لباسشویی‌های آبسال همانند دو برند دیگر در طرح‌ها و ویژگی‌های مختلفی طراحی شده است که هر شخص می‌تواند لباسشویی متناسب با نیاز و هزینه خود را تهیه کند.

بهترین برند لباسشویی خارجی

بهترین برند لباسشویی خارجی

برندهای معتبر دنیا با یکدیگر رقابت‌های زیادی دارند از این رو هر سال برخی از آنها با توجه به پارامترهای خاصی جز برترین‌ها معرفی می‌شوند. در ادامه قصد داریم بهترین برندهای لباسشویی خارجی را به شما معرفی کنیم تا حال که در حال خریداری ماشین لباسشویی هستید بتوانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی ال جی

ال جی جز برندهایی است که تقریباً همه افراد با آن آشنایی دارند چرا که از زمان‌های گذشته در بازار بوده است. این شرکت تمام تلاش خود را کرده است تا هر سال ویژگی‌های بیشتری را به برند خود اضافه کند. به همین دلیل است که در حال حاضر جز برترین و باکیفیت‌ترین برندهای دنیا محسوب می‌شود.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی سامسونگ

سامسونگ جز برندهای خارجی است که از طرف‌داران زیادی برخوردار است. لباسشویی سامسونگ از کیفیت‌های بالایی برخوردار است که اغلب دارای گارانتی هستند و به خریدار کیفیت را ضمانت می‌کنند. برند سامسونگ در ایران نمایندگی‌های مختلف دارد که به راحتی می‌توان از آنها بدون دردسر خرید کرد و کالای مورد نظر را خریداری کرد.

در معایب لباسشویی سامسونگ گفتیم که، بهتر است در هنگام خرید به مواردی مانند ظرفیت، اندازه، مزایا، معایب و میزان فناوری لباسشویی توجه کنید.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی بوش

کمپانی بوش از جمله کمپانی‌های آلمانی به شمار می‌رود که سالیان طولانی است دارای اعتبار و ارزش زیادی است. این کمپانی لباسشویی‌های متنوعی را در کیفیت‌های بسیار بالا تولید می‌کند. درست است که قیمت لباسشویی بوش نسبت به برندهای دیگر بیشتر است اما قطعاً از ویژگی‌های بیشتری هم برخوردار است.

درباره معایب لباسشویی بوش باید بگوییم که این ماشین از نظر فناوری و قدرت موتور در جایگاه خوبی قرار دارد و تنها در هنگام خرید بهتر است مواردی مانند ظرفیت و ابعاد لباسشویی را برای مکانی که می‌خواهید، آن را قرار دهید، در نظر بگیرید.

آپشن‌ها یا ویژگی‌های سودمند ماشین لباسشویی

صرف نظر از مدل ماشین لباسشویی، آپشن‌ها و ویژگی‌های سودند آن از اهمیت زیادی برخوردار است. در واقع بخشی از ارزش ماشین لباسشویی را همین ویژگی‌ها و ارزش‌ها مشخص می‌کند. پس خیلی مهم است که وسیله‌ای که خریداری می‌شود از چه آپشن‌هایی برخوردار باشد. با پیشرفت تکنولوژی و علم، آپشن‌های مختلفی طراحی شده است که هر کدام می‌توانند بسیار مفید واقع شوند.

به طور مثال در یک نوع از ماشین لباسشویی میزان شوینده برای شستشوی لباس را لباسشویی حدس می‌زند. این عامل باعث می‌شود که از زیاده روی استفاده از مواد شوینده جلوگیری شود. هم چنین برای شستن یک لباس، مقداری شوینده استفاده شود که مورد نیاز است. این امر علاوه بر صرفه جویی در تمیز شسته شدن لباس‌ها می‌تواند نقش مؤثری داشته باشد. به جز این آپشن، آپشن‌های مختلف دیگری هستند که به لباسشویی ارزش می‌دهد و باعث با کیفیت‌تر نشان دادن آن می‌شوند.

به همین خاطر می‌بایست در هنگام خرید بهترین ماشین لباسشویی به آپشن‌های موجود در آن توجه کرد تا با توجه به هزینه‌ای که دارید لباسشویی را انتخاب کنید که از بیشترین آپشن‌ها برخوردار است. لازم است بدانید که تایمر متغیر و برنامه‌های شستشو از جمله آپشن‌های موجود در اکثر لباسشویی‌ها است.

 

ویژگی‌های کلی مهم در انتخاب ماشین لباسشویی

در هنگام خرید هر کالایی پارامترهایی مورد اهمیت هستند که می‌بایست به آنها توجه کرد تا خرید موفقی داشته باشید. در خرید ماشین لباسشویی این مورد وجود دارد و باید با آن ویژگی‌ها به خوبی آشنا باشید. در ادامه راهنمای خرید ماشین لباسشویی به ویژگی‌های کلی مهم در انتخاب ماشین لباسشویی می‌پردازیم.

قیمت ماشین لباسشویی

در خرید ماشین لباسشویی قیمت‌های متنوعی وجود دارد که هر کدام با توجه به برند و هم چنین کارایی مشخص شده‌اند. نکته‌ای که مورد اهمیت است آن است که شما لباسشویی را انتخاب کنید در حد هزینه شما باشد. قطعاً مقدار هزینه برای هر خریداری دارای اهمیت است.

اصل یا فیک بودن لباسشویی

یکی از نکات مهم در هنگام خرید ماشین لباسشویی در خصوص اصل یا فیک بودن آن است. شاید فکر کنید که ماشین لباسشویی اصل و فیک هر دو از یک کاربردی برخوردار باشند اما مطمئن باشید که طول عمر و کیفیت آنها بسیار متفاوت است؛ بنابراین بهتر است هزینه خود را صرف کالایی کنید که از اصل باشد و به شما یک گارانتی کیفیت دهد. به این صورت هزینه‌ای که می‌کنید کاملاً به صرفه و منطقی خواهد بود.

ظرفیت ماشین لباسشویی

ظرفیت ماشین لباسشویی از جمله ویژگی‌های مهم در هنگام خرید است که خریدار می‌بایست به آن توجه داشته باشد. بسیاری از افراد در هنگام خرید به ظرفیت لباسشویی توجه نمی‌کنند و سپس کالایی را انتخاب می‌کنند که متناسب با کارایی آنها نیست. از این رو با مشکلات زیادی روبرو می‌شوند. پس قبل از هر چیز از میزان استفاده خود از ماشین لباسشویی مطلع شوید.

البته به جز موارد گفته شده ویژگی‌های دیگر هم وجود دارد که در هنگام خرید ماشین لباسشویی اهمیت دارند اما ویژگی‌های ذکر شده از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. از این رو سعی کردیم به تمامی آنها اشاره کنیم تا در هنگام خرید ماشین لباسشویی مورد نظر خود به این ویژگی‌ها توجه کنید.

تعدادی از قابلیت‌های جزئی ماشین لباسشویی

تعدادی از قابلیت‌های جزئی ماشین لباسشویی

هر ماشین لباسشویی دارای قابلیت‌های خاصی است. اینکه یک ماشین لباسشویی خریداری کنید که از تمامی قابلیت‌های روز دنیا برخوردار باشد شاید کمی غیر ممکن به نظر آید. در مقابل می‌توانید قابلیت‌های مهم را شناسایی کنید و در هنگام خرید به وجود آنها در ماشین لباسشویی مورد نظر خود دقت کنید.

شستشوی دستی

این قابلیت همان طور که از نام آن پیدا است شستشوی دستی را شبیه سازی می‌کند. در واقع مناسب لباس‌های لطیف، لباس زیر و لباس شنا است. چرا که این قابلیت سبب می‌شود که آسیب کمتری به آنها برسد و لباس‌ها عمر طولانی‌تری داشته باشند.

چرخش مضاعف

برخی از لباس‌ها به دلیل ضخامت و نوع پارچه‌ای که دارند آب بیشتری را به خود جذب می‌کنند. برای اینکه آب از لباس خارج شود باید لباسشویی چرخش مضاعف داشته باشد. این قابلیت مناسب لباس‌های پشمی و حوله است که باعث خروج آب بیشتر از البسه می‌شود.

شستشوی سریع

این قابلیت به قدری دارای اهمیت است که می‌بایست در تمامی ماشین لباسشویی‌ها وجود داشته باشد. با فعال کردن این قابلیت می‌توان لباس را زودتر از زمان معمولی شست. از این رو برای زمان‌هایی که عجله دارید می‌تواند بسیار مناسب باشد و شستشوی لباس‌های شما را با سرعت بیشتری پیش ببرد.

اصول بهداشتی

این قابلیت بیشتر در ماشین لباسشویی‌هایی دیده می‌شود که به صورت هوشمند طراحی شده‌اند. این قابلیت مناسب افرادی است که از آلرژی و حساسیت رنج می‌برند. به همین دلیل با استفاده از این گزینه می‌توان موارد آلرژی‌زا و هم چنین باکتری‌های موجود در هنگام شستشو را از بین برد.

بازکننده چروک

این قابلیت به معنای آن نیست که می‌تواند جایگزین اتو باشد اما تا حد زیادی می‌تواند از چروکی بیش از حد جلوگیری کند. به این گونه که در هنگام شستشو چروک‌های ایجاد شده را از بین می‌برد و لباس را در یک حد صاف‌تر از حالت معمولی تحویل می‌دهد.

سؤالات متداول راهنمای خرید ماشین لباسشویی:

سخن نهایی برای خرید بهترین ماشین لباسشویی

در این مقاله سعی کردیم که به طور کامل به ویژگی‌های موجود در ماشین لباسشویی، بهترین ماشین لباسشویی در برندهای ایرانی و خارجی، قابلیت‌های موجود در آن و … بپردازیم. در واقع هدف از این راهنمای خرید لباسشویی، خرید درست و منطقی این محصول برای شما عزیزان است. پیشنهاد شما در مورد انتخاب بهترین ماشین لباسشویی چیست؟ در قسمت نظرات می‌توانید نظرات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

در نظر داشته باشید که اصل بودن لباسشویی دارای اهمیت زیادی است. پس در خرید لباسشویی خود دقت بفرمایید تا لباسشویی را دریافت کنید که از کیفیت بهتری را برخوردار باشد و هم چنین در ازای مبلغی که می‌پردازید کالای مناسبی را دریافت کنید. در ضمن به یاد داشته باشید که به منظور خرید کالای باکیفیت می‌بایست تنها از فروشگاه‌های معتبر خرید کنید. چرا که آنها ارائه لباسشویی باکیفیت را تضمین می‌کنند و در نهایت خرید رضایت بخشی را برای شما رقم می‌زنند.

لیست بهترین ماشین های لباسشویی

ماشین لباسشویی کنوود مدل KW - 8260 W ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی کنوود مدل KW - 8260 W ظرفیت 8 کیلوگرم

پیشنهاد شده توسط : 100 نفر 👍 رضایت از کالا : 80 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +9 📃 امتیاز: 4.4

ماشین لباسشویی کنوود مدل KW - 8260 W ظرفیت 8 کیلوگرم، یک ماشین تمام لمسی است که دارای حالت‌های مختلف شستشو بوده و تمام قطعات آن وارداتی است و تحت لیسانس کنوود انگلستان تهیه می‌شوند که در ایران با همکاری گروه پاکشوما تحت ضمانت پاک سرویس مونتاژ می‌شوند.

نوع مخزن : درب از جلو

نوع موتور : BLDC

سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه

طبقه بندی رنگی : ساده

ظرفیت دیگ : 8 کیلوگرم

زاویه باز شدن در : 180

جهت بازشدن در : به سمت چپ

میزان صدای آبکشی : 76

سیستم ایمنی : قفل کودک

دستگاه نمایش وضعیت : لمسی

پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص : لباس بچه (Baby Care) , صرفه‌جویی (ECO) , شست‌وشوی سریع , چرخه اضافی , آبکشی + چرخش

میزان صدا : 55

شناسه : 2900949014619

توضیحات صفحه نمایش : LCD تمام لمسی

عمق : 540 سانتی‌متر

سایر ویژگی‌ها : دارای موتور پیشرفته BLDC - دارای 15 برنامه اصلی و 5 برنامه کمکی - دارای سیستم شستشوی اتوماتیک - سیستم آبکشی اضافی که در انتهای چرخه شستشو انجام می شود و موجب از بین رفتن مواد شوینده و خشک کردن بیشتر لباس ها می گردد - سیستم شستشوی اولیه که برای لباس های بسیار کثیف استفاده می شود - سیستم شستشوی اضافی که در حین چرخه شستشو انجام می شود - سیستم ضدعفونی کننده محفظه لباسشویی در تمام مراحل شستشو به صورت خودکار - سیستم شستشوی کم صدا - با قابلیت اضافه یا کم کردن لباس ها حین شستشو - سیستم شستشو و آب کشی درب لباسشویی جهت جلوگیری از به جا ماندن مواد شوینده - دارای سیستم هوشمند محافظت از الیاف پارچه - دارای سیستم قابلیت تنظیم دمای آب (20 تا 90 درجه سانتی گراد)- آبکش الماسه به جهت افزایش قدرت شستشو و خشک کن - قابلیت تنظیم سرعت دور خشک کن (400 تا 1400 دور بر دقیقه) - برنامه شستشوی البسه حجیم و ضخیم

ارتفاع : 85 سانتی‌متر

پهنا : 60

ابعاد : 85x54x60 سانتی‌متر

لباسشویی پاکشوما مدل TFU - 66100 WT ظرفیت 6 کیلوگرم

لباسشویی پاکشوما مدل TFU - 66100 WT ظرفیت 6 کیلوگرم

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +3 📃 امتیاز: 5

لباسشویی پاکشوما مدل TFU - 66100 WT ظرفیت 6 کیلوگرم، یک لباسشویی اتوماتیک بوده که رتبه مصرف آب آن گرید A++ است و دور موتور آن ۱۰۰۰ دور بر دقیقه می‌باشد. درب این محصول از جلو بوده و از سمت راست به سمت چپ باز می‌شود. 

نوع مخزن : درب از جلو

سرعت چرخش موتور : 1000 دور در دقیقه

ظرفیت دیگ : 6 کیلوگرم

جهت بازشدن در : به سمت چپ

شناسه : 2900949015623

عمق : 60 سانتی‌متر

سایر ویژگی‌ها : ماشين لباسشويي، اتوماتيك، در از جلو، پاكشوما، مدل TFU - 66100 WT، سازنده توليدي و صنعتي پاكشوما، ايران، موتور تسمه اي، 1000 rpm، رتبه مصرف آب C، گريد انرژي A++، 15 برنامه، بدون بخار شوي، غير سيم كارت خور

ارتفاع : 60 سانتی‌متر

پهنا : 40

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-L880W ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-L880W ظرفیت 8 کیلوگرم

پیشنهاد شده توسط : 60 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +17 📃 امتیاز: 4.2

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-L880W ظرفیت 8 کیلوگرم، یک ماشین با کیفیت است که برنامه شستشو کاملی داشته و  یک دستگاه بی‌لرزش به حساب می‌آید و با توجه به بی صدا بودن محصول برای افرادی که نمی‌خواهند آرامش محیط‌شان به هم بریزد، کاملا مناسب است. 

نوع مخزن : درب از جلو

سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه

ظرفیت دیگ : 8 کیلوگرم

جهت بازشدن در : به سمت چپ

شناسه : 2900317806686

عمق : 56 سانتی‌متر

سایر ویژگی‌ها : شستشوی سریع در 30 دقیقه (Quick 30) قابلیت اضافه کردن لباس در حین شستشو (Add clothes) قابلیت ضد آلرژی قابلیت از بین بردن انواع لکه‌ها (Stain) برنامه شستشو در شب با صدای کم و حرکات آرام دیگ (Night Wash) انجام شستشو در زمان دلخواه (Time Delay) مجهز به شستشوی بخار (Steam Cloud) برنامه اختصاصی جهت شستشوی لباس کودکان با قابلیت بخار (KidsWear Steam)

ارتفاع : 85 سانتی‌متر

پهنا : 60

ابعاد : 85x56x60 سانتی‌متر

ماشین لباسشویی جنرال اینترنشنال مدل ESWMU814M ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی جنرال اینترنشنال مدل ESWMU814M ظرفیت 8 کیلوگرم

پیشنهاد شده توسط : 50 نفر 👍 رضایت از کالا : 100 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +4 📃 امتیاز: 5

ماشین لباسشویی جنرال اینترنشنال مدل ESWMU814M ظرفیت 8 کیلوگرم، دارای طراحی زیبا به رنگ تیتانیومی بوده و از ۱۲ برنامه شستشو از جمله شستشوی لباس بچه، شستشو در زمان کن و … را دارد. رتبه مصرف آب این دستگاه B و میزان استفاده برق آن A+++ است که در رده ماشین لباس شویی‌هایی کم مصرف قرار می‌گیرد. از ویژگی‌های خوب این محصول نشان دادن تایم شستشو است که باعث می‌شود شما بتوانید به برنامه‌هایتان نظم دهید. 

نوع مخزن : درب از جلو

نوع موتور : تسمه‌ای

سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه

طبقه بندی رنگی : تیتانیوم

ظرفیت دیگ : 8 کیلوگرم

اندازه دهانه در : 32 سانتی‌متر

زاویه باز شدن در : 140 درجه

جهت بازشدن در : به سمت چپ

امکانات ماشین لباسشویی : لوله ورودی آب سرد و گرم

سیستم ایمنی : سیستم قفل ایمنی

دستگاه نمایش وضعیت : نمایشگر LCD

پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص : صرفه‌جویی (ECO) , آبکشی + چرخش , لباس بچه (Baby Care) , شست‌وشوی سریع

میزان مصرف آب : رتبه مصرف آب B

میزان مصرف برق : نشان مصرف انرژی +++A

شناسه : 2901432500237

توضیحات صفحه نمایش : صفحه نمایش این دستگاه تنظیماتِ مربوط به زمانِ شست‌وشو را نشان می‌دهد.

عمق : 31 سانتی‌متر

سایر ویژگی‌ها : - دارای 12 برنامه‌ی شست‌وشوی متنوّع؛ - قابلیت پیش‌شست‌وشو و آبکشی اضافه؛ - حدّاکثر دور خشک‌کن 1400 دور بر دقیقه؛ - امکان تنظیم دمای شست‌وشو به دلخواه؛ - دارای قفل کودک؛ - دارای یک عدد شیر ورودی.

ارتفاع : 82 سانتی‌متر

پهنا : 56

ابعاد : 82ً×56×60 سانتی‌متر

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-LIFE830TT ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-LIFE830TT ظرفیت 8 کیلوگرم

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 4.5

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-LIFE830TT ظرفیت 8 کیلوگرم، این محصول دارای ویژگی تشخیص وزن بوده و به همین دلیل شما را از فشار اضافی وارد شده به آن مطلع می‌کند. این مدل دارای دکمه‌های لمسی بوده و برنامه‌های شستشو متنوعی دارد و از امکانات دیگر این دستگاه می‌توان به قابلیت بخارشو آن اشاره کرد. اگر جزء افرادی هستید که فرزند کوچک دارید این محصول با داشتن قفل کودک می‌تواند برای شما گزینه مناسبی باشد.

نوع مخزن : درب از جلو

نوع موتور : بدون تسمه

سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه

ظرفیت دیگ : 8 کیلوگرم

زاویه باز شدن در : 150

جهت بازشدن در : به سمت چپ

میزان صدای آبکشی : 74

امکانات ماشین لباسشویی : بخارشو

سیستم ایمنی : قفل کودک

دستگاه نمایش وضعیت : صفحه نمایش

پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص : لباس بچه (Baby Care) , لباس مشکی , فناوری حباب ساز (Bubble Soak)

میزان صدا : 52

شناسه : 2900248303438

عمق : 63 سانتی‌متر

سایر ویژگی‌ها : تراز مصرف انرژی: +++A شروع شستشو با تاخیر شستشوی سریع لکه بری درام زمردی نانو سیلور تعداد برنامه اصلی شستشو: 14 دکمه های لمسی

ارتفاع : 82.5 سانتی‌متر

پهنا : 59.5

ابعاد : 63.0x59.5x82.5 سانتی‌متر

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل  GWM-L870S ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-L870S ظرفیت 8 کیلوگرم

پیشنهاد شده توسط : 67 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +9 📃 امتیاز: 4

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-L870S ظرفیت 8 کیلوگرم، دارای برنامه‌های شستشو فراوانی بوده و می‌تواند انواع لکه‌ها را از بین ببرد‌. این محصول دارای صفحه نمایش است و با توجه به اینکه شما می‌توانید حین کار لباس‌هایتان را به آن اضافه کنید، یک وسیله پرکاربرد برای خانم‌ها است. 

نوع مخزن : درب از جلو

نوع موتور : بدون تسمه

سرعت چرخش موتور : 1200 دور در دقیقه

ظرفیت دیگ : 8 کیلوگرم

جهت بازشدن در : به سمت چپ

امکانات ماشین لباسشویی : اضافه کردن لباس حین کار

دستگاه نمایش وضعیت : صفحه نمایش

پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص : لباس بچه (Baby Care) , شست‌وشوی سریع

شناسه : 2900317806693

عمق : 56 سانتی‌متر

سایر ویژگی‌ها : قابلیت از بین بردن انواع لکه‌ها (Stain) برنامه شستشو در شب با صدای کم و حرکات آرام دیگ (Night Wash) انجام شستشو در زمان دلخواه (Time Delay) برنامه شستشوی اختصاصی لباس کودکان (Kids Wear) تعداد 6 آپشن تکمیلی برای شستشو قابلیت تشخیص وزن لباس شستشوی سریع در 30 دقیقه (Quick 30) قابلیت اضافه کردن لباس در حین شستشو (Add clothes) برنامه شستشوی بهداشتی (Hygiene Mate)

ارتفاع : 85 سانتی‌متر

پهنا : 60

ابعاد : 85x56x60 سانتی‌متر

ماشین لباسشویی سام الکترونیک مدل BL-P1475/I ظرفیت 9 کیلوگرم

ماشین لباسشویی سام الکترونیک مدل BL-P1475/I ظرفیت 9 کیلوگرم

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 100 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +6 📃 امتیاز: 5

نوع مخزن : درب از جلو

نوع موتور : تسمه‌ای

سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه

ظرفیت دیگ : 9 کیلوگرم

جهت بازشدن در : به سمت چپ

سیستم ایمنی : قفل کودک

دستگاه نمایش وضعیت : نمایشگر LCD

شناسه : 2900039000539

عمق : 60 سانتی‌متر

سایر ویژگی‌ها : قابلیت اضافه کردن لباس حین شستشو مکانیزم اتوماتیک 14برنامه شستشو هوشمند شستشوی سریع در 15دقیقه و 42 دقیقه Inverter BLDC Motor قابلیت خیساندن لباس جهت حذف لکه های سخت شستشوی هوشمند

ارتفاع : 85 سانتی‌متر

پهنا : 59.5

ابعاد : 60x59.5x85 سانتی‌متر

محتواهای مشابه:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رضا عاطف

هر چقدر که زمان میگذرد و تکنولوژی پیشرفت میکند طبیعتا لوازم خانگی پیشرفته تر و امکاناتات بیشتری را دارا میشوند اما واقعا لباس شویی های قدیمی خیلی خوب کار میکنند و عمرشون خیلی زیاده و از نظر من حتی بهترین لباس شویی سال 2022 هم امکان داره از خیلی لباس شویی های قدیمی ضعیف تر باشه.

دکمه بازگشت به بالا
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x