خانه و آشپزخانهچی بخرم

راهنمای خرید کولر گازی ایستاده + مزایا و معایب کولر گازی ایستاده

امروزه، سیستم‌ تهویه مطبوع از نیازهای ضروری در منزل یا ساختمان‌های تجاری است. ازآنجایی‌که سیستم‌های تهویه دارای انواع متفاوتی هستند؛ بنابراین باید در هنگام خریدشان به تناسب میان این سیستم‌ها و منزل یا محل کار دقت کنیم. یکی از این سیستم‌ها کولرگازی ایستاده است، اگر قصد خرید این نمونه از سیستم‌ها را دارید توصیه می‌کنیم ابتدا این مقاله را که درباره بهترین کولر گازی، است مطالعه کنید.

با خواندن این مقاله به  تمامی نکاتی که لازم است در زمان خرید بدانید از جمله معایب کولر گازی ایستاده اشراف خواهید داشت. برای تجربه خریدی بهتر، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

فهرست مطالب

شناخت؛ اولین قدم در خرید کولر گازی ایستاده

در بخش ابتدایی از راهنمای خرید کولر گازی ایستاده، قصد داریم اطلاعات کلی پیرامون این سیستم را در اختیارتان بگذاریم تا از این طریق بدانید اصلاً کولرگازی ایستاده چیست؟ چگونه کار می‌کند؟ و در چه مکان‌هایی قابل‌ استفاده است؟

کولرگازی‌ها در انواع مختلفی هستند که برخی از آن‌ها به شکل ایستاده بر روی زمین قرار دارند و ابعاد و ظرفیت بزرگ‌تری نسبت به بقیه دارند که ما در اصطلاح به آن‌ها کولرگازی ایستاده می‌گوییم. طراحی آن‌ها با اسپلیت‌‌‌‌های دیگر متفاوت است، زیرا آن‌ها در زمین، به‌صورت ایستاده کار می‌کنند و روی دیوار یا سقف نصب نمی‌شوند. همچنین در دو نوع یک‌تکه و دوتکه (اسپلیت)  نیز به فروش می‌رسند.

وقتی می‌گوییم کولرگازی ایستاده یک‌تکه است، یعنی طراحی کمپرسور و پنل به شکل یکپارچه انجام‌شده و جدا از هم نیستند. اما در نوع دوتکه، کمپرسور و کندانسور، به شکل کاملاً جداگانه از پنل در محیط بیرون نصب می‌شوند.

کولرهای گازی‌ اسپلیت ایستاده، شبیه به سایر اسپلیت‌ها هستند و از دو یونیت خارجی و داخلی ساخته‌شده‌اند؛ یونیت‌ها به کمک لوله مسی با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند.  در حالت کلی استفاده از کولرهای ایستاده، برای فضاهایی که وسعت زیادی دارند مناسب است.

در واقع این سیستم تنها برای استفاده در ساختمان‌های تجاری، اداری و مکان‌های بزرگی مثل سالن و مساجد مناسب است. چراکه نصب کولرگازی ایستاده برای منزل یا فضاهای کوچک منطقی و اقتصادی نیست. برای منزل بهتر است از نوع کولر گازی اسپلیت دیواری استفاده کنید.

میزان مصرف برق کولر گازی ایستاده

در  راهنمای خرید کولر گازی ایستاده، توجه به نوع مصرف برق سیستم تهویه، بسیار مهم است. چراکه برخی از کولرهای ایستاده برای تولید هوای مطلوب نیاز به برق مصرفی از نوع سه فاز دارند و این خود دلیل محکمی است تا درزمان خرید  به رده مصرف انرژی و آمپر برق مصرفی آن‌ها (به‌ویژه هنگام استارت کمپرسور)، توجه کنید.

خرید کولرگازی اینورتر، گزینه مناسبی است تا از مصرف زیاد انرژی جلوگیری فرمایید. اینورتر نوعی برد الکترونیکی است که در کولرگازی به‌منظور جلوگیری از مصرف بیش‌ازحد برق، تعبیه شده است. البته انتخاب برند معتبر هم از مصرف بی‌رویه برق و انرژی جلوگیری می‌کند؛ ازاین‌رو در زمان خرید، سراغ برندهای معتبری مانند گری و جنرال در مدل‌های متفاوتی بروید. این دو برند اقدام به ارائه کولرهای با رده‌بندی مصرف انرژی A کرده‌اند.

جالب است بدانید که مهم‌ترین مقایسه کولر گازی تک پنل و دو پنل، این است که در کولرهای گازی دو پنل امکان اتصال بیشتر از یک پنل داخلی به یونیت خارجی وجود دارد. در کولرهای گازی تک پنل، به ازای وجود یک یونیت خارجی، می‌توان فقط یک یونیت داخلی را نصب کرد. در صورتی که در کولرهای گازی دو پنل، یونیت خارجی می‌تواند از بیشتر از یک پنل حمایت کند.

 

توجه به قیمت در راهنمای خرید کولر گازی ایستاده

در هنگام خرید کولرگازی ایستاده، با سیستم تهویه‌هایی مواجه خواهید شد که به‌مراتب قیمت‌هایی بیشتر از سایر کولرهای گازی دارند. اما جدا از این مسئله، قیمت کولر گازی ایستاده به موارد مهمی بستگی دارد.

این موارد عبارتنداز:

 • ظرفیت
 • اینورتر بودن یا نبودن کولرگازی ایستاده
 • نوع کمپرسور
 • نوع برند اعم از خارجی یا داخلی

توجه به ظرفیت در راهنمای خرید کولر گازی ایستاده

در راهنمای خرید کولر گازی ایستاده، می‌بایست به ظرفیت این سیستم توجه ویژه ای کنید، زیرا تمام ویژگی های سرمایشی کولرهای گازی حول محور ظرفیت می چرخد و فروشندگان بر اساس ظرفیت های کولرگازی اقدام به فروش آنها می‌کنند. در این بخش می‌خواهیم تا بیشتر درباره ظرفیت کولرهای گازی ایستاده صحبت کنیم.

اغلب ظرفیت کولرگازی در محدوده 36000 تا 100000 (بی تی یو بر ساعت) است؛ داشتن این ظرفیت دلیل محکمی است تا از قدرت سیستم سرمایشی آن برای مکان‌های مختلف اطمینان حاصل کنید. اما شاید دوست داشته باشید در هنگام خرید، به‌صورت دقیق‌تری ظرفیت سرمایشی سیستم تهویه ایستاده را به ازای هر مترمربع محاسبه کنید. به‌عنوان مثال، برای هر 75 متر مربع، به کولرگازی ایستاده با ظرفیتBTU  45000 نیازدارید و برای 100 متر مربع می‌بایست ظرفیت کولر 60000 بی تی یو باشد.

البته در تشخیص اینکه چه میزان ظرفیت برای خنک کردن مکان موردنظر نیاز است، درنظرگرفتن پارامترهایی مانند آب‌وهوای منطقه، موقعیت و ابعاد مکان و نوع کاربرد، مهم است.

بررسی مزایا و معایب کولر گازی ایستاده

معمولاً در زمان خرید محصول، به مزایا و معایب آن نیز توجه می‌کنیم. خرید کولر گازی ایستاده هم از این قاعده مستثنا نیست.

مزایای سیستم تهویه ایستاده، فراوان است. به‌عنوان‌مثال می‌توان به سهولت استفاده از آن اشاره کرد، به عبارتی نیاز به نصب روی دیوار ندارند، قابل‌حمل هستند و نسبت به کولرهای گازی پنجره‌ای، سروصدای کمتری دارند.  این موارد تنها بخشی از ویژگی های مثبت آن است برای اینکه بیشتر درباره مزایای این نمونه از کولرهای گازی آشنا شوید به موارد زیر توجه فرمایید.

مزایای کولر گازی ایستاده

 • از ظرفیت سرمایشی و گرمایشی بالایی برخوردار هستند.
 • از کمپرسورهای قدرتمندی مانند اسکرال، پیستونی و روتاری در فناوری خود استفاده کرده‌اند.

           جالب است بدانید که یکی از مهم‌ترین معیارها برای تشخیص قدرت کمپرسور کولر گازی، پلاک خوانی است.             از طریق پلاک خوانی کمپرسور، می‌توان به اطلاعات و همچنین قدرت کمپرسور دسترسی پیدا کرد. در حقیقت                   پلاک خوانی میزان بازده کمپرسور کولر را به طور دقیق نشان می‌دهد.

 • حاوی فیلترهای یون زدایی و همچنین تصفیه‌کننده هوا هستند.
 • فیلترهایش به راحتی قابل تعویض هستند.
 • دارای نمایشگر دیجیتالی هستند که می‌تواند دمای محیط را نشان دهد.
 • دارای ریموت هستند، از این طریق می‌توانید میزان خنک‌کنندگی، خاموش و روشن بودن آن را تنظیم سازید.
 • از فناوری پرتاب باد در  چهار جهت برخوردار هستند.

از مزایای ذکرشده می‌توان به‌راحتی به قدرت خنک‌کنندگی بالای این سیستم‌ها پی برد. اما اگر بخواهیم به معایب آن‌ها نیز اشاره‌ کنیم، موارد زیر در مقایسه با سایر کولرهای گازی به ذهن می‌رسد.

معایب کولر گازی ایستاده

 • کولرهای گازی ایستاده مصرف برق بیشتری نسبت به سایر کولرها دارند.
 • نسبت به سایر اسپلیت‌ها سروصدای زیادتری را تولید می‌کنند که علت آن بزرگ بودن بلوئر یا همان دمنده‌ آنهاست.
 • قیمت آن‌ها زیاد است.

توجه به فناوری در راهنمای خرید کولر گازی ایستاده

خرید کولرگازی ایستاده اگر مطابق با فناوری روز دنیا باشد، راحتی و آسایش دوچندان شما را در گرمای تابستان به همراه خواهد داشت؛ ازاین‌رو می‌بایست در خرید کولر گازی ایستاده، توجه به فناوری را هم از موارد مهم بدانیم.

برای اینکه بدانید کولرگازی ایستاده تا چه اندازه با تکنولوژی روز دنیا خود را تطبیق داده است، به موارد ذکرشده در زیر توجه فرمایید.

این فناوری‌های مهم عبارت‌اند از:

 • تنظیم خودکار میزان دما و رطوبت محیط
 • یونیزر داخلی
 • فن با قدرت بالا
 • قابلیت اتصال به وای فای

برای اینکه با فناوری های ذکر شده بیشتر آشنا شوید در ادامه به توضیح هرکدام از آنها می‌پردازیم.

تنظیم خودکار میزان دما و رطوبت محیط در کولر گازی ایستاده

امروزه بیشتر کولرهای گازی اسپلیت از فناوری تنظیم دما و رطوبت محیط برخوردار هستند. کولرهای گازی ایستاده نهم از قاعده مستثنا نیستند و حتی میزان قدرتشان در رطوبت‌گیری و تنظیم خودکار دما خیلی بالاتر از اسپلیت های دیواری است.

یونیزر داخلی در کولر گازی ایستاده

داشتن یونیزر داخلی در اسپلیت ایستاده سبب از بین رفتن گردوغبار از محیط اطراف می‌شود. در اصل زمانی که یونیزر موجود در سیستم تهویه ایستاده فعال باشد، اسپلیت از طریق شارژ الکتریکی مولکول‌های موجود در هوا، محیط را پاک‌سازی می‌کند.

در اصل یونیزاسیون هوا با از بین بردن میکروب و باکتری‌های موجود در هوا، سبب اکسیژن رسانی زیاد در ریه‌هایتان می‌شود. این فناوری به‌ویژه برای افرادی که از بیماری ریوی و تنفسی رنج می‌‌برند، مفید است.

فن با قدرت بالا در کولر گازی ایستاده

از طریق تکنولوژی فن، شعاع بیشتری از فضای اطراف توسط کولرگازی ایستاده خنک‌ می‌شود.

قابلیت اتصال به وای فای در کولر گازی ایستاده

کنترل کولرگازی ایستاده با استفاده از فناوری WIFI CONNECT امکان‌پذیر است؛ از این طریق می‌توانید حتی اگر در اتاق یا طبقه دیگری از ساختمان هستید، تنظیمات کولرگازی را تحت کنترل خود داشته باشید.

بررسی گرمایش و سرمایش در کولر گازی ایستاده

اگرچه در وهله اول مقصود از خرید کولرگازی ایستاده، افزایش خنک‌کنندگی محیط است، اما می‌توان از آن برای مقاصد گرمایشی نیز استفاده کرد، زیرا به دلیل داشتن انرژی بیشتر، ارزش خود را در این مورد ثابت کرده است و نسبت به سایر وسایل مانند بخاری‌برقی کارآمد است.

کولرگازی ایستاده نوع اسپلیت، برای ایجاد سرمایش و گرمایش، به نوع  کمپرسور متکی است. بااین‌حال، برخی از مدل‌ها فقط از سرمایش پشتیبانی می‌کنند.

 

بررسی سابقه برند در راهنمای خرید کولر گازی ایستاده

قدم بعدی که باید در خرید کولر گازی ایستاده در نظر بگیرید، توجه به درخشان بودن سابقه برند کولرگازی است. برای این کار می‌توانید به نظرات خریداران توجه کنید و درنهایت به رضایت و عدم رضایت آن‌ها از برندهایی که خریداری کرده‌اند، پی ببرید.

ما در این بخش می‌خواهیم درباره  برند گری که رضایت کاربران زیادی را جلب کرده است توضیح دهیم. این برند با ارائه کولرهای گازی ایستاده سه فاز، تک فاز، اینورتر و ساده در قیمت و کیفیت مناسب، سعی در جلب ساختن رضایت مشتریان خود دارد و البته در این مسیر بسیار موفق عمل کرده است.

پرتاب باد و خروجی هوادهی در کولرهای گازی ایستاده گری و همچنین سروصدای کم آن‌ها از بارزترین ویژگی این نمونه از کولرهای گازی است.

نکات تکمیلی در خرید کولر گازی ایستاده

در بخش پایانی راهنمای خرید کولر گازی ایستاده و پس از بیان مزایا و معایب کولر گازی ایستاده قصد داریم به نکات تکمیلی که برای استفاده بهینه از سیستم تهویه مطبوع ایستاده، کمک می‌کند، اشاره کنیم .

رعایت نکات ساده سبب می‌شود میزان خنک‌کنندگی کولرگازی ایستاده، افزایش یابد و علاوه بر آن میزان مصرف انرژی نیز کاهش یابد.

این نکات تکمیلی عبارتنداز:

 • در زمان روشن شدن کولر، در و پنجره‌ها را ببندید تا هوای مطبوع و خنک در محیط بسته، از طریق پنجره ای که باز است به هدر نرود.
 • استفاده از کف‌پوش‌های چوبی به حفظ خنکی تا حد امکان کمک می‌کند.
 • کولرگازی و مخصوصاً فیلترهای هوا را به‌طور مرتب تمیز کنید تا از جمع شدن گردوغبار در آن‌ها جلوگیری شود.
 • قبل از خرید کولر گازی ایستاده بررسی کنید که سیستم الکتریکی ساختمان شما می‌تواند میزان انرژی موردنیاز کولرگازی را تحمل کند یا خیر.
 • با توجه به اینکه قرار است سال‌ها از کولرگازی ایستاده استفاده کنید؛ بنابراین با خرید باکیفیت‌ترین سیستم تهویه مطبوع، از هدر رفتن پول خود برای تعمیر یا تعویض قطعات کولرگازی خودداری کنید.
 • سعی کنید کولرهای گازی با کمترین مصرف انرژی (بدون کاهش ظرفیت سرمایش) تهیه کنید.
 • سعی کنید کولری را خریداری کنید که طولانی‌ترین گارانتی ممکن را داشته باشد. (حتی اگر هزینه بیشتری برای شما داشته باشد)
 • از خرید کولرگازی ایستاده‌ با ظرفیت بیشتر ازآنچه نیاز دارید خودداری کنید، زیرا ظرفیت بیشتر به معنای مصرف انرژی بیشتر و البته قیمت بالاتر است.
 • اگر مشکلی برای نصب یونیت بیرونی وجود ندارد، بهتر است یک کولرگازی ایستاده اسپلیت بخرید، زیرا مصرف انرژی کمتر و سروصدای کمتری دارد.

سؤالات متداول 

نتیجه‌گیری

خرید کولر گازی ایستاده، باید طبق اصول و قواعدی انجام‌ شود. ازجمله نکاتی که باید در  راهنمای خرید کولرگازی ایستاده به آن توجه کنید، مواردی مانند رده مصرف انرژی، ظرفیت، ابعاد، گارانتی، اینورتر بودن،‌ سه فاز، تک فاز و البته معایب کولر گازی ایستاده است.

ما در این مقاله سعی کردیم با ذکر نکات مهم، راهنمای خرید کولر گازی ایستاده جامعی را ارائه کنیم تا از این طریق بهترین سیستم را انتخاب و خریداری فرمایید. در پایان اگر سؤال، پیشنهاد و یا نظری پیرامون معایب کولرگازی ایستاده دارید، می‌توانید در بخش نظرات آن‌ها را مطرح کنید. همکاران ما در چی چی چی آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.

لیست بهترین کولر های گازی ایستاده

اسپلیت کولر گازی 55 هزار هایسنس مدل HFH-55FM

اسپلیت کولر گازی 55 هزار هایسنس مدل HFH-55FM

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +0 📃 امتیاز: 0

اسپلیت کولر گازی هایسنس مدل HFH-55FM، یکی از جدیدترین مدل‌های موجود در بازار است که به دلیل داشتن فیلتر 4in1 قابلیت تصفیه هوا را داشته و هوای فضای مورد نظر را مطبوع می‌کند. اگر از نظر مصرف انرژی بخواهیم به آن نگاه کنیم، باید بگویم که این محصول دارای گاز مبرد R410 بوده و به همین دلیل یکی از دستگاه‌های کم مصرف موجود در بازار است. 

تعداد کمپرسور : یک عدد

نوع کمپرسور : روتاری

کارایی : سرمایش و گرمایش

نوع برد کمپرسور : دور ثابت

ظرفیت سرمایش-گرمایش کولر : 55000

محدوده ظرفیت سرمایشی : بالای 30 هزار BTU/hr

نوع برق مصرفی : سه فاز

قطر لوله رفت : 3.8 اینچ

قطر لوله برگشت : 3.4 اینچ

حداکثر طول لوله کشی : 15

حداکثر ارتفاع لوله کشی : 30

توان : 15500 وات

حداقل دما : 18 درجه سانتی گراد

حداکثر دما : 30 درجه سانتی گراد

توضیحات فیلتر : فیلتر پروپلین قابل شستشو

شناسه : 2800000066208

تعداد پنل : یک عدد

جنس پنل داخلی : پلاستیکی

ابعاد پنل داخلی : 580x1870x380

ابعاد یونیت خارجی : 950x1050x340

میزان صدا پنل داخلی : 50

وزن پنل داخلی : 55

وزن یونیت خارجی : 96

نوع گاز (مبرد) : R410A

نوع آب و هوای سازگار : معتدل و گرم

دستگاه نمایش وضعیت : صفحه نمایش

امکانات کولر گازی : امکان تصفیه هوا

نوع تزیینات : Gold Fin (پره های طلایی ضد زنگ)

کولر گازی 36 هزار گرین مدل GFS-H36P1T3/R1

کولر گازی 36 هزار گرین مدل GFS-H36P1T3/R1

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +0 📃 امتیاز: 0

کولر گازی گرین مدل GFS-H36P1T3/R1، دارای بیشینه دمایی ۳۲ و کمینه دمایی ۱۶ درجه سانتی گراد است و فیلتر چهارگانه قابل شستشو دارد که با انجام این عمل دستگاه مثل روز اول با قدرت کار می‌کند. از ویژگی‌های دیگر این مدل داشتن نشانگر بر روی پنل خود است. این محصول هم قابلیت تصفیه هوا دارد و می‌توان از آن در مناطق معتدل و گرم استفاده کرد. 

تعداد کمپرسور : یک عدد

نوع کمپرسور : روتاری

کارایی : سرمایش و گرمایش

رده مصرف انرژی : B

نوع برد الکترونیکی کمپرسور : دور ثابت

ظرفیت سرمایش-گرمایش کولر : 36000

محدوده ظرفیت سرمایشی : بالای 30 هزار BTU/hr

نوع برق مصرفی : تک فاز

بازدهی سرمایش EER : 3.19

بازدهی گرمایش COP : 3.42

توان : 3300 وات

حداقل دما : 16 درجه سانتی گراد

حداکثر دما : 32 درجه سانتی گراد

توضیحات فیلتر : 4 گانه

شناسه : 2009862174889

ویژگی‌های نظافتی : فیلتر قابل شست‌وشو

تعداد پنل : یک عدد

جنس پنل داخلی : پلاستیک

نوع گاز (مبرد) : R410A

نوع آب و هوای سازگار : معتدل و گرم

دستگاه نمایش وضعیت : نشانگر روی پنل

امکانات کولر گازی : امکان تصفیه هوا

کولر گازی 48 هزار گری مدل T2`matic-H48H3

کولر گازی 48 هزار گری مدل T2`matic-H48H3

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 0

کولر گازی گری مدل T2`matic-H48H3، دارای کمپرسور قدرتمند بوده و برای استفاده در مناطق حاره‌ای طراحی شده است. نوع برق مصرفی این کولر سه فاز بوده و برای مساحت‌های ۸۰ الی ۱۲۰ متری مناسب است. این محصول هم بر روی پنل خود نشانگر دارد و با توجه به داشتن گاز مبرد R410 جزء کولر‌های کم مصرف به حساب می‌آید.

تعداد کمپرسور : یک عدد

نوع کمپرسور : اسکرول

کارایی : سرمایش و گرمایش

رده مصرف انرژی : B

نوع برد الکترونیکی کمپرسور : دور ثابت

ظرفیت سرمایش-گرمایش کولر : 48000

محدوده ظرفیت سرمایشی : بالای 30 هزار BTU/hr

ظرفیت سرمایش : 49133

ظرفیت گرمایش : 45038

نوع برق مصرفی : سه فاز

حداکثر ارتفاع لوله کشی : 20

شناسه : 2800000152673

تعداد پنل : یک عدد

جنس پنل داخلی : پلاستیک

جنس یونیت خارجی : آهن

ابعاد یونیت خارجی : 700x500x1990

نوع گاز (مبرد) : R410

دستگاه نمایش وضعیت : نشانگر روی پنل

اسپلیت کولر گازی 36 هزار هایسنس مدل HFH-36FM

اسپلیت کولر گازی 36 هزار هایسنس مدل HFH-36FM

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +0 📃 امتیاز: 0

اسپلیت کولر گازی هایسنس مدل HFH-36FM، یکی از کولر‌هایی است که جدیدا طراحی شده تا ضمن کارایی بالا در مصرف انرژی صرفه جویی کند. نوع برق مصرفی این محصول تک فاز است و یک عدد کمپرسور دارد. میزان صدای تولید شده توسط دستگاه ۴۶ دسی بل است، بناب این نویز ایجاد شده اصلا آزار دهنده نیست و این کولر جزء دستگاه‌های بی صدا حساب می‌شود. از قابلیت‌های دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد داشتن نمایشگر LED  و امکان تصفیه هوا است. 

تعداد کمپرسور : یک عدد

نوع برد الکترونیکی کمپرسور : دور ثابت

ظرفیت سرمایش-گرمایش کولر : 36000

محدوده ظرفیت سرمایشی : بالای 30 هزار BTU/hr

نوع برق مصرفی : تک فاز

قطر لوله رفت : 3.8 اینچ

قطر لوله برگشت : 5/8 اینچ

حداکثر طول لوله کشی : 15

حداکثر ارتفاع لوله کشی : 7

توان : 10000 وات

حداقل دما : 18 درجه سانتی گراد

حداکثر دما : 30 درجه سانتی گراد

توضیحات فیلتر : فیلتر پروپلین قابل شستشو

شناسه : 2800000066192

تعداد پنل : یک عدد

جنس پنل داخلی : پلاستیکی

ابعاد پنل داخلی : 500x1760x280

ابعاد یونیت خارجی : 885x795x366

میزان صدا پنل داخلی : 46

میزان صدا یونیت خارجی : 60

وزن پنل داخلی : 33

وزن یونیت خارجی : 65

نوع گاز (مبرد) : R410A

نوع آب و هوای سازگار : معتدل و گرم

دستگاه نمایش وضعیت : نمایشگر LCD

امکانات کولر گازی : امکان تصفیه هوا

نوع تزیینات : Gold Fin (پره های طلایی ضد زنگ)

کولر گازی 60 هزارگرین مدل GFS-H60P3T3/R1

کولر گازی 60 هزارگرین مدل GFS-H60P3T3/R1

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +0 📃 امتیاز: 0

کولر گازی گرین مدل GFS-H60P3T3/R1، با آب و هوای معتدل و گرم سازگار بوده و نوع برق مصرفی آن سه فاز است. حداکثر گرمای تولید شده توسط دستگاه ۳۲ درجه و کمترین دمای سرمایش آن ۱۶ درجه سانتی گراد است. از ویژگی‌های دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد این است که کولر با داشتن ۴ عدد فیلتر قابل شستشو هوای محیط را تصفیه و مطبوع می‌سازد.  

تعداد کمپرسور : یک عدد

نوع کمپرسور : روتاری

رده مصرف انرژی : B

نوع برد الکترونیکی کمپرسور : دور ثابت

ظرفیت سرمایش-گرمایش کولر : 60000

محدوده ظرفیت سرمایشی : بالای 30 هزار BTU/hr

نوع برق مصرفی : سه فاز

بازدهی سرمایش EER : 3.07

بازدهی گرمایش COP : 3.43

توان : 5710 وات

حداقل دما : 16 درجه سانتی گراد

حداکثر دما : 32 درجه سانتی گراد

توضیحات فیلتر : 4 گانه

شناسه : 2009862174889

ویژگی‌های نظافتی : فیلتر قابل شست‌وشو

تعداد پنل : یک عدد

جنس پنل داخلی : پلاستیک

نوع گاز (مبرد) : R410A

نوع آب و هوای سازگار : معتدل و گرم

دستگاه نمایش وضعیت : نشانگر روی پنل

امکانات کولر گازی : امکان تصفیه هوا

کولر گازی 48 هزار گرین مدل GFS-H48P3T3/R1

کولر گازی 48 هزار گرین مدل GFS-H48P3T3/R1

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +0 📃 امتیاز: 0

کولر گازی گرین مدل GFS-H48P3T3/R1، دارای رده مصرف انرژی B بوده و در دسته کولر‌های کم مصرف قرار می‌گیرد. این محصول هم دارای فیلتر قابل شستشو بوده و از ایجاد آلرژی جلوگیری می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از این محصول میزان گرم بودن یا سرد بودن محیط را کنترل کرده و به دمای دلخواه برسانید. 

تعداد کمپرسور : یک عدد

نوع کمپرسور : روتاری

کارایی : سرمایش و گرمایش

رده مصرف انرژی : B

نوع برد الکترونیکی کمپرسور : دور ثابت

ظرفیت سرمایش-گرمایش کولر : 48000

محدوده ظرفیت سرمایشی : بالای 30 هزار BTU/hr

نوع برق مصرفی : سه فاز

بازدهی سرمایش EER : 3.15

بازدهی گرمایش COP : 3.41

توان : 4460 وات

حداقل دما : 16 درجه سانتی گراد

حداکثر دما : 32 درجه سانتی گراد

توضیحات فیلتر : 4 گانه

شناسه : 2800000258290

ویژگی‌های نظافتی : فیلتر قابل شست‌وشو

تعداد پنل : یک عدد

جنس پنل داخلی : پلاستیک

نوع گاز (مبرد) : R410A

نوع آب و هوای سازگار : معتدل و گرم

دستگاه نمایش وضعیت : نشانگر روی پنل

امکانات کولر گازی : امکان تصفیه هوا

محتواهای مشابه:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ایین اباذری

ایا میشه از کولر گازی ایستاده برای خونه هم استفاده کرد چون مصرفش زیاده میصرفه یا نه؟

دکمه بازگشت به بالا
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x