لوازم شخصی برقیچی بخرمچی بزنم

مشخصات بهترین سوهان برقی | راهنمای خرید آن

امروزه با روی کار آمدن بهترین سوهان برقی روند سوهان‌کشی بسیار ساده شده است. دیگر نیازی نیست ساعت‌ها وقت خود را صرف سوهان کشیدن کنید یا پس از انجام این کار دچار درد در دستان و انگشتان خود شوید. در این مطلب ما قصد داریم به معرفی راهنمای خرید بهترین سوهان برقی و هرآنچه که باید در مورد آن‌ها بدانید، بپردازیم. همراه ما باشید.

مشخصات یک سوهان برقی خوب

یک سوهان برقی خوب سوهانی است که می‌تواند این امکان را به شما بدهد تا در درجات مختلف به سوهان کشی ناخن‌های خود بپردازید. از سویی دیگر، بدنه سوهان برقی باید به‌گونه‌ای طراحی شده باشد که گرفتن آن در دستان بسیار راحت بوده و سوهان کشی را برای فرد سخت نکند. انواع بهترین سوهان برقی تماما به شکل مدادی هستند. این ویژگی باعث می‌شود تا افراد به‌راحتی با این دستگاه و سرهای مختلف آن کار کنند.

نکات مهم به هنگام خرید یک سوهان برقی خوب

به هنگام خرید بهترین سوهان برقی نیاز است برخی نکات را مدنظر خود قرار دهید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. اولین نکته این است که مقدار قدرت سوهان را بسنجید. این دستگاه تماما یک دستگاه وارداتی است و میزان قدرت الکترونیکی آن باتوجه‌به کشور تولیدکننده محاسبه می‌گردد؛ لذا سوهان برقی یا باید باتوجه‌به ولتاژ کشور ایران تغییر کرده باشد یا از مبدل برق استفاده کند. این نکته مهم‌ترین موردی است که باید به آن توجه داشت. همچنین قیمت بهترین سوهان برقی هم با توجه‌به ویژگی‌هایی که دارد، محاسبه خواهد شد.

بهترین مارک سوهان برقی

در حال حاضر برندهای بسیاری حضور دارند که به عرضه انواع مختلفی از سوهان برقی می‌پردازند. از بین آن‌ها اما برخی به‌عنوان بهترین و پرفروشترین برند معرفی می‌شوند. برندهایی نظیر استرانگ، نوباراکس و بیوتی محصولاتشان به‌عنوان پرفروشترین سوهان برقی معرفی می‌شوند.

لیست بهترین سوهان برقی

سوهان برقی نیل دریل مدل 202

سوهان برقی نیل دریل مدل 202

پیشنهاد شده توسط : 76 نفر 👍 رضایت از کالا : 87.6 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +185 📃 امتیاز: 4.1

سوهان برقی نیل دریل مدل 202، یک دستگاه برای انجام مانیکور و پدیکور بوده که به صورت برقی عمل می‌کند و برای استفاده شخصی و تخصصی در سالن‌های کاشت ناخن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه ۶ سری مختلف دارد که با استفاده از آن می‌توانید از همه زوایا و به هر شکلی که مایل هستید کوتیکول اضافه ناخن را بتراشید و به آن شکل دهید. این دستگاه در عین زیبایی بسیار خاص و کارآمد است که قیمت خوبی در بین دستگاه‌ها دارد و برای شروع گزینه مناسبی است. 

کاربرد : کاشت ناخن , شخصی , سالن

نوع : دستگاه مانیکور و پدیکور

نوع عملکرد : برقی

اقلام همراه : پدال

سوهان برقی استرانگ مدل 207B

سوهان برقی استرانگ مدل 207B

پیشنهاد شده توسط : 100 نفر 👍 رضایت از کالا : 100 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +3 📃 امتیاز: 4

سوهان برقی استرانگ مدل 207B، یک دستگاه مانیکور و پدیکور دو موتوره با قابلیت تنظیم سرعت بوده و به صورت دستی یا پدالی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سوهان این دستگاه در دو جهت قابل حرکت است و حالت سوئیچ کردن به حالت دست یا پا را دارد. از اقلام همراه این سوهان برقی می‌توان به پدال پایی، هندپیس و پایه نگهدارنده هندپیس اشاره کرد. تنها نکته‌ای که باید دقت کنید این است که سوهان همراه دستگاه فرستاده نمی‌شود و باید جداگانه آن را تهیه کنید.

کاربرد : کاشت ناخن

نوع : دستگاه مانیکور و پدیکور , سوهان و پولیش

نوع عملکرد : برقی

منبع انرژی : برق خانگی

اقلام همراه : دفترچه راهنما، پدال پایی، هند پیس و پایه نگهدارنده هند پیس

سایر توضیحات : دور موتور تا 30000- قابلیت تنظیم سرعت دستگاه به مقدار دلخواه - کار کردن به صورت دستی و یا با پدال - دارای قابلیت حرکت سوهان در جهت عقربه ساعت و خلاف جهت عقربه ساعت (دور موتور چپ گرد و راست گرد)- دارای کلید خاموش و روشن - سوئیچ کردن حالت سوهان دست یا پا - قابلیت تعویض آسان سوهان

سوهان برقی نیل مستر مدل DM-202

سوهان برقی نیل مستر مدل DM-202

پیشنهاد شده توسط : 85 نفر 👍 رضایت از کالا : درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +24 📃 امتیاز: 4.3

سوهان برقی نیل مستر مدل DM-202، یک دستگاه کاشت ناخن پا و دست بوده و برای افراد تازه کار و مصارف خانگی بسیار مناسب است. از اقلام همراه این دستگاه می‌توان به کنترل باکس هندپیس، پدال پا، پک سر، سوهان و هولدر هندپیس اشاره کرد. 

کاربرد : کاشت ناخن , ناخن های دست , ناخن های پا

نوع : برقی

نوع عملکرد : برقی

اقلام همراه : کنترل باکس هندپیس پدال پا پک سر سوهان هولدر هندپیس

سوهان برقی مدل JMD-108

سوهان برقی مدل JMD-108

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 4

سوهان برقی مدل JMD-108، یک دستگاه دو تکه برای انجام مانیکور و پدیکور بوده و برای کاشت ناخن‌های دست و پا مناسب است. این سوهان به وسیله برق کار می‌کند و همراه خود آداپتور دارد ولی پدال را باید جداگانه تهیه کنید. قسمت خاموش و روشن کردن دستگاه به صورت تاچ لمسی بوده و از اقلام همراه آن می‌توان به ۴ عدد سنگ انگشتی اشاره کرد. 

کاربرد : کاشت ناخن , ناخن های دست , ناخن های پا

نوع : 2 تکه , دستگاه مانیکور و پدیکور

نوع عملکرد : برقی

منبع انرژی : آداپتور برق

اقلام همراه : 4 عدد سنگ انگشتی

سایر توضیحات : قسمت روشن و خاموش کردن دستگاه به صورت تاچ میباشد

سوهان برقی مدل Kau-WZ-06755

سوهان برقی مدل Kau-WZ-06755

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 0

سوهان برقی مدل Kau-WZ-06755، یک سوهان برای کاشت و طراحی ناخن است و برای انجام مانیکور و پدیکور مورد استفاده قرار می‌گیرد. از اقلام همراه این دستگاه می‌توان به دستگاه ماشین ناخن، مته دستی، براکت دسته، مته، مته شن و ماسه،  کابل USB و دفترچه راهنمای کاربر اشاره کرد. 

کاربرد : کاشت ناخن , طراحی ناخن

نوع : دستگاه مانیکور و پدیکور

نوع عملکرد : برقی

اقلام همراه : 1× دستگاه ماشین ناخن 1x مته دستی،1× براکت دسته 1x 6x مته 6x مته شن و ماسه 1 x کابل USB 1x دفترچه راهنمای کاربر

سوهان برقی نیل مستر مدل JMD403

سوهان برقی نیل مستر مدل JMD403

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 5

سوهان برقی نیل مستر مدل JMD403، یک دستگاه کاشت ناخن بوده و قابلیت انجام مانیکور و پدیکور را دارد. این محصول با ولتاژ برق شهری کار کرده و دارای دکمه‌های لمسی می‌باشد. بدنه این محصول از جنس فلز بوده و در برابر ضربه بسیار مقاوم است. از اقلام همراه این سوهان می‌توان به پدال پایه سوهان، ست سر سوهان و دفترچه راهنما اشاره کرد. 

کاربرد : کاشت ناخن

نوع : دستگاه مانیکور و پدیکور

نوع عملکرد : برقی

منبع انرژی : برق خانگی

اقلام همراه : پدال پایه سوهان ست سر سوهان دفترچه راهنما

سوهان برقی بلوکیو مدل BQ-504

سوهان برقی بلوکیو مدل BQ-504

پیشنهاد شده توسط : 50 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +2 📃 امتیاز: 4

کاربرد : کاشت ناخن , قابل حمل , طراحی ناخن , ناخن های دست , ناخن های پا

نوع : سوهان , سوهان و پولیش

نوع عملکرد : برقی

منبع انرژی : باتری قابل شارژ

سایر مشخصات : نام دستگاه: مانیکور وپدیکور / سوهان برقی برند: بلوکیو / Blueque مدل: BQ-504 سرعت یا دور موتور:0-30000RPM قابلیت تنظیم سرعت:دارد قدرت: 50W منبع تغذیه: باطری قابل شارژ مدت زمان شارژدهی: یکبار شارژ کامل قابلیت استفاده تا 10ساعت قابلیت تعویض آسان سوهان:دارد دارای قابلیت حرکت سوهان در جهت عقربه ساعت و خلاف جهت عقربه ساعت (دور موتور چپ گرد و راست گرد) ولتاژ ورودی: AC110,50HZ / AC220V,60HZ سایز:80x170x220 وزن:0.628kg

اقلام همراه : دستگاه - هند پیس - شارژر - سری سوهان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x