خانه و آشپزخانهچی بخرم

قیمت و خرید بهترین دستگاه ضدعفونی کننده هوا

در این نوشتار می‌خواهیم به تاریخچه بهترین دستگاه ضدعفونی کننده هوا بپردازیم. انواع دستگاه تصفیه هوا بیش از 200 سال است که وجود دارد. از سال 1800 دانشمندان به دنبال راهی برای بهتر کردن کیفیت هوا بودند. افزایش کیفیت هوا باعث بهبود سلامت انسان‌ها، گیاهان و حیواناتی می‌شود که در مجاورت کوره‌های تجاری و نیروگاه‌ها زندگی می‌کنند. در قرن هفدهم وجود فشار هوا برای اولین بار ثابت شد و توانایی اندازه‌گیری آن فراهم شد.

در دهه 1770 یک سری پیشرفت‌ها منجر به جداسازی و شناسایی گاز اکسیژن شد. این موضوع، پیش‌زمینه‌ای برای تولید دستگاه ضدعفونی کننده هوا شد. در ادامه تاریخچه دستگاه ضدعفونی کننده هوا را خواهیم خواند.

فهرست مطالب

دلایل اقدام برای تولید دستگاه ضدعفونی کننده هوا

در یونان باستان، هوا (در کنار خاک، آب، آتش و اتر) یکی از پنج عنصری بود که ادعا می‌شد تمام جهان از آن‌ها تشکیل‌شده ‌است. بررسی مسائل مربوط به کیفیت هوا در قرون‌وسطی، حتی قبل از کشف ترکیب جو، آغاز شد. در قرن‌های هجدهم و نوزدهم، چون زغال‌سنگ عمیقاً در اقتصاد و محیط‌زیست ریشه دوانید، این مشکل جدی‌تر شد.

سوخت فسیلی قطارها را به حرکت درآورد و به‌این‌ترتیب خانه‌ها را گرم ‌کرد. درحالی‌که میزان قابل‌توجهی دود وارد جو می‌شد. با توجه به شرایط فوق، دانشمندان به دنبال راهی برای بهبود کیفیت هوا بودند.

اقدامات دانشمندان برای ساخت بهترین دستگاه ضدعفونی کننده هوا

در سال 1823، چارلز و جان دین یک کلاه ایمنی دودی برای آتش‌نشانان طراحی کردند تا با خفگی ناشی از دود مبارزه کنند. در سال 1854، جان استنهاوس (Stenhouse) یک ماسک فیلتر چوبی با زغال چوب برای محافظت از معدنچیان در برابر دودهای مضر ساخت. ماسک او در سال 1871 توسط فیزیکدان جان تیندال که یک فیلتر پنبه‌ای اشباع‌شده از زغال چوب، آهک و گلیسیرین به آن اضافه کرد، به‌روز شد.

درحالی‌که این دستگاه‌ها تنفس را در سطح فردی بهبود بخشیدند، اما برای بهبود کیفیت هوای محیطی نیاز به اقدامات گسترده‌تری بود.

الهام از اولین دستگاه جاروبرقی برای اختراع دستگاه ضدعفونی کننده هوا – 1901

روزی، هوبرت سیسیل بوث در حین سوارشدن به قطار از آلودگی هوا احساس ناراحتی کرد. او برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به دهانش از یک دستمال‌کاغذی استفاده کرد و همین کار به او ایده داد تا اولین جاروبرقی را در سال 1901 اختراع کند. این دستگاه با استفاده از یک موتور کار می‌کرد و نقطه آغازی برای اختراع و تولید دستگاه ضدعفونی کننده هوا بود. در سال 1906 ویلیس کریر اولین دستگاه ضدعفونی کننده هوا را با الهام از وکیوم‌ها اختراع کرد.

اختراع اولین فیلتر هپا

اولین فناوری برای بهبود کیفیت هوا در طول جنگ جهانی دوم با تولید فیلتر HEPA توسعه یافت. این یک پروژه مشترک کمیسیون انرژی اتمی ایالات‌متحده و شرکت شیمیایی ارتش بود. فیلتر HEPA برای محافظت از سربازان و دانشمندان، در برابر ذرات رادیواکتیو طراحی‌شد. فیلترهای HEPA محافظت مؤثری در برابر گازهای خردل و کلر ارائه کردند؛ درحالی‌که در کاهش اثرات مضر تشعشعات موفق نبودند.

در دوره پس از جنگ، زمانی که تولیدکنندگان کارخانه‌های خود را بازسازی می‌کردند، فناوری HEPA امکان تولید انواع دستگاه ضدعفونی کننده هوا را فراهم کرد. دهه 1960، شاهد پیشرفت‌های تجاری و سیاسی در زمینه خلوص هوا بود. بدین ترتیب، فیلتر دستگاه ضدعفونی کننده هوا هپا بخش مهمی از بهترین دستگاه ضدعفونی کننده هوا شد.

سیر تحول دستگاه ضدعفونی کننده هوا      

یکی از محققانی که در حوزه تصفیه هوا فعالیت داشت، دکتر الوان باراخ هال بود که همکارانش او را «پدر اکسیژن درمانی» نامیده‌اند. طراحی او هوا را از طریق یک میدان الکترواستاتیک از فیلتر عبور می‌داد و قبل از چرخش مجدد هوای تصفیه‌شده به محیط، آن را مرطوب می‌کرد. دستگاه ضدعفونی کننده هوا Barach-Hall  در سال 1961 ثبت اختراع شد.

در سال 1963، یعنی دو سال پس از ثبت اختراع دستگاه ضدعفونی کننده هوا باراخ هال، کلاوس و مانفرد هامز اولین دستگاه ضدعفونی کننده هوا را که برای مصارف خانگی مناسب بود طراحی کردند. در همان سال کنگره ایالات‌متحده، قانون هوای پاک را تصویب کرد که استانداردهای انتشار سوخت را با هدف کاهش آلودگی هوای محیطی تعیین کرد. به طور هم‌زمان، تحقیقات پیشرفته نشان داد که مبتلایان به آلرژی و آسم به طور یکسان از دستگاه ضدعفونی کننده هوا سود می‌برند.

امروزه، تصفیه هوا یکی از دغدغه‌های اصلی بشر است. ما باید برای برطرف کردن مشکل جهانی کاهش کیفیت هوا اقداماتی انجام دهیم. کاهش کیفیت هوا ناشی از سال‌ها تولید بدون نظارت و آلودگی نامحدود است.

در سال 1968، روفوس استوکس «ماشین هوای پاک» را ساخت. این دستگاه برای تمیز کردن دود و گازهای گلخانه‌ای استفاده می‌شد. اختراع او مقدار خاکستر و گازهایی را که موجب آلودگی هوا شده بود به طرز قابل‌توجهی کاهش داد.

فواید بهترین دستگاه ضدعفونی کننده هوا

دستگاه ضدعفونی کننده هوا پس از گذر از دوره‌های تاریخی مختلف به شکل امروزی درآمد. دستگاه ضدعفونی کننده هوا با تکنولوژی پلاسمای سرد، یکی از جدیدترین انواع دستگاه ضدعفونی کننده هواست. فواید دستگاه ضدعفونی کننده هوا با تکنولوژی پلاسمای سرد عبارت است از:

 1.  پاک کردن هوا از آلرژن‌ها از جمله گرد و غبار، گرده‌ها، پرز بدن حیوانات و …
 2.  حذف گازهای سمی از محیط
 3. حذف کامل بوهای نامطبوع
 4.  بالا بردن سطح اکسیژن محیط و کاهش کربن دی‌اکسید

انواع فیلترهای داخلی دستگاه تصفیه هوا خانگی

مهم‌ترین بخش در دستگاه تصفیه هوا خانگی، فیلتر است؛ زیرا مسئولیت اصلی پاک‌سازی هوا در سیستم تصفیه هوا را برعهده دارد. نحوه پاک‌سازی در این دستگاه هم به این شکل است که هوای ناسالم وارد محفظه سیستم می‌شود و پس از عبور از فیلترهای تعبیه‌شده در دستگاه، عمل غربالگری صورت می‌گیرد، درنهایت هوای عاری از آلاینده‌ها تولید می‌شود. در این بخش قصد داریم بیشتر با انواع فیلترهای موجود در دستگاه تصفیه آشنا شویم.

انواع فیلترها عبارتنداز:

 1. پیش فیلتر
 2. فیلتر پلاسما (ESP)
 3. فیلتر کربن فعال
 4. فیلتر هپا
 5. فیلتر هگا
 6. مولد یون منفی

پیش فیلتر

پیش فیلتر یا همان فیلتر اولیه، در دستگاه تصفیه‌کننده به‌عنوان سدی مقاوم در مقابل ذرات ناخالص و ناسالم هواست. پیش فیلتر قادر است ذراتی با شعاع 5 میکرون را جذب بدنه خود سازد؛ به این ذرات pm10 می‌گویند که از طریق عملیاتی مانند سوختن چوب، سوزاندن سوخت موتور ماشین‌های سنگین، احتراق ناقص هیدروکربن‌ها و کارهای ساختمانی، وارد هوا می‌شوند، با مولکول‌های اکسیژن پیوند می‌دهند و درنهایت سبب آلودگی هوا می‌شوند. پیش فیلتر با جذب این ذرات ریز، مانع از ورود آن‌ها به ریه و مجاری تنفسی در انسان می‌شود. لازم به ذکر است که وجود پیش فیلتر سبب کارایی و افزایش طول عمر سایر فیلترها ازجمله هپا می‌شود.

فیلتر پلاسما (ESP)

محققان برای افزایش کارایی فیلتر پلاسما از نوعی فناوری نانو در ساختار آن استفاده کرده‌اند؛ این تکنولوژی به‌کاررفته در فیلتر پلاسما سبب جذب الکتریکی ذره‌های ریز بیماری‌زا می‌شود. در اصل این فیلتر ذره‌های باردار موجود در هوا را جذب صفحه‌های الکترواستاتیک خود می‌کند و از این طریق، تراکم ذرات آلرژی‌زا را در محیط اطراف کاهش می‌دهد. فیلتر پلاسما قابل شستشو است و سبب افزایش کارایی فیلتر هپا هم می‌شود.

فیلتر کربن فعال

همان‌طور که از نامش پیداست از جنس کربن است و با استفاده از منافذ ریز خود، ذرات آلاینده و فرار را از بین می‌برد. افزون بر آن در پاک‌سازی هوا از بوی نامطبوع هم موفق عمل می‌کند. طراحی فیلتر کربن فعال در سال 1900 انجام شد و ابتدا برای تصفیه آب کاربرد داشت ولی در زمان جنگ جهانی دوم از فیلتر کربن فعال در ماسک سربازان هم استفاده شد.

نکته جالب در استفاده از این فیلتر، این است که ذراتی که از طریق فیلتر کربن فعال وارد دستگاه تصفیه‌کننده هوا می‌شوند، به‌هیچ‌وجه قابل بازگشت به هوا نیستند و این امر سبب شده تا این فیلتر را کارآمدترین تصفیه‌کننده هوا بدانیم. درنهایت استفاده از این فیلتر را به افرادی که درگیر بیماری‌های تنفسی مانند آلرژی و آسم هستند و همچنین افراد سالخورده، توصیه می‌کنیم.

جالب است بدانید فیلتر کربن اکتیو فیلتری است که بیشتر برای حذف گازها و ترکیبات آلی فرار استفاده می‌شود. آن‌ها برای پاک‌سازی آلاینده‌های گازی از زغال چوب فعال یا کربن فعال استفاده می‌کنند همچنین اغلب برای از بین بردن بوهای موجود در هوا مانند بوی دود سیگار هم استفاده می‌شود. با این حال فیلتر کربن فعال نمی‌تواند ذرات ریز مانند کپک، گردوغبار یا گرده را از هوا حذف کند.

فیلتر هپا

فیلتر هپا اختصار عبارت High Efficiency particulate Air است. دستگاه‌ مجهز به فیلتر هپا، قادر است تا ذراتی به ابعاد 0.3 را جذب کند و این درحالی‌ است که این ذرات حدود 95 درصد آلاینده‌های موجود در هوا را تشکیل می‌دهند. این فیلتر با استفاده از فناوری به‌کاررفته در ساختار خود، به تصفیه آن‌ها می‌پردازد. البته در مدل‌های جدید قادر است حتی ذرات ریزتر یعنی تا 0.1 میکرون را جذب پیکره خود سازد. در ادامه محدوده دقیق پاک‌سازی فیلتر هپا شامل موارد زیر است.

 • ذرات گرده μm (5 ـ 100)
 • قارچ انگلی گیاهان μm (2 ـ 20)
 • انگل‌های موجود در پوست حیوانات μm (0.5 ـ 100)
 • ذرات گردوغبار μm (0.5 ـ 50)
 • میکروب‌ها و ویروس‌ها μm (0.35 ـ 10)

فیلتر هگا

در پوشش فیلترهای هگا از کربن‌های مقاومی استفاده‌شده است، ازاین‌رو آن‌ها قادر هستند تا تقریباً تمام ذرات ریز موجود در هوا را جذب ساختار خود کنند. حتی می‌توان گفت فعالیت آن‌ها از فیلترهای کربن هم بیشتر است.

فیلتر مولد یون منفی

اکثر آلاینده‌ها و گردوغبارهای آلرژی‌زا دارای بار مثبت الکتریکی هستند، این فیلتر هم یون‌هایی با بار الکتریکی منفی تولید می‌کند و از این طریق نوعی جذب مگنتیک بین آلاینده‌ها و یون‌های منفی تولیدشده توسط فیلتر اتفاق می‌افتد؛ این امر سبب سنگین شدن بارهای مثبت آلاینده‌ها می‌شود. درنتیجه آنها نمی‌توانند در هوا به‌صورت پراکنده باشند و درنهایت از طریق دستگاه تصفیه‌کننده هوا و ضد عفونی کننده مجهز به فیلتر مولد یون منفی از بین می‌روند.

**چراغ نشانگر تعویض فیلتر به شما زمان تعویض فیلتر را اطلاع می‌دهد. پیشرفته بودن تصفیه هوا گزینه خوبی است و می‌تواند با کمک به شما سبب افزایش طول عمر فیلترها درنتیجه هزینه نگهداری دستگاه تصفیه هوا کاهش می‌یابد.

سؤالات متداول

جمع‌بندی

دستگاه ضدعفونی کننده هوا نشان‌دهنده پتانسیل طراحی صنعتی برای بهبود زندگی و همچنین، تأثیر منفی محصولات جانبی آن بر رفاه و محیط‌زیست است. خوشبختانه، دانشمندان در طول تاریخ همیشه به دنبال راهی برای کاهش آلودگی جو، بهبود کیفیت هوا و درنتیجه آسان‌تر شدن تنفس بوده‌اند. در این نوشتار به معرفی بهترین دستگاه ضدعفونی کننده هوا و دلایل اختراع آن پرداختیم. امیدواریم مطالب ارائه‌شده در وبلاگ چی چی چی برای شما مفید واقع شود، خواهشمندیم در قسمت نظرات سایت از تجربیات خود برای ما و سایر کاربران بگویید.

لیست بهترین دستگاه ضدعفونی کننده هوا

دستگاه ضد عفونی و تصفیه کننده هوا بلو ایر مدل Bluebird

دستگاه ضد عفونی و تصفیه کننده هوا بلو ایر مدل Bluebird

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 0

در صورتی که به دنبال دستگاه ضدعفونی کننده هوا بدون ایجاد هیچ گونه صدای مزاحم و کم مصرف می‌باشید، این محصول یکی از گزینه‌های موجود است که می‌تواند نیاز شما را در سطح ابعاد یک اتاق خواب به خوبی برطرف کند. 
از جمله علت‌های محبوبیت این کالا استهلاک پایین در بلند مدت، مصرف برق پایین  بدون نیاز به تعویض فیلتر، سایز بسیار کوچک و جاگیر نبودن و از بین بردن انواع بوهای مزاحم در محیط می‌باشد. ناگفته نماند که ۱۲ ماه گارانتی معتبر نیز دارد.

سایر توضیحات : - بدون نیاز به فیلتر - بدون هیچ گونه نویز و صدا - مصرف برق بسیار پایین -تصفیه و استریل کامل هوا - بهبود درمان بیماری های تنفسی آسم و آلرژی -از بین بردن انواع میکروب ها و ویروس ها -از بین بردن میکرو ارگانیزم های مضر و مایت ها -دارای نور شب خواب -از بین بردن دود و بوی دخانیات -از بین بردن شوره و بوی حیوانات خانگی

وزن : 1800 گرم

فیلترها : فیلتر اولیه

محدوده مساحت تحت پوشش : بین 24.1 تا 32 متر‌مربع

امکانات ابزار : چراغ خواب

انواع نمایشگر : نمایشگر وضعیت

قابلیت‌های ابزار : ضد آلرژی

مراحل فیلتراسیون : یک مرحله

حداقل و حداکثر صدا : بی صدا

ابعاد : 200x200x270 میلی‌متر

شعاع تحت پوشش : 24 متر

سایر مشخصات : قابلیت استریل کردن هوا در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به تعویض فیلتر

توان مصرفی : 40 وات

تعداد فیلتر : بدون نیاز به فیلتر

عرض : 200 میلی‌متر

جنس بدنه : پلاستیک

مساحت تحت پوشش : 24 تا 36 متر مربع

انواع فیلتر : بدون نیاز به فیلتر

ارتفاع : 270 میلی‌متر

شناسه کالا : 2904119600473

دستگاه ضدعفونی و تصفیه کننده هوا مدل Cold_Plasma-1000

دستگاه ضدعفونی و تصفیه کننده هوا مدل Cold_Plasma-1000

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +0 📃 امتیاز: 0

این محصول با ولتاژ برق ۲۲۰ شهری کار میکند و قابلیت این را دارد که به صورت دائم و ۲۴ساعته جهت ضدعفونی کردن بهتر هوا روشن باشد. استهلاک پایینی داشته و بدون نیاز به تعویض فیلتر میباشد. نحوه ساخت و طراحی بیرونی آن به گونه ای است که جاگیر نبوده و میتوان آن را در هر جایی قرار داد. در دو رنگ سفید و مشکی ساخته شده است.

ابعاد : 29x14x26 290x260x140 میلی‌متر

ارتفاع : 140 میلی‌متر

انواع فیلتر : بدون نیاز به فیلتر

جنس بدنه : پلاستیک

عرض : 290 میلی‌متر

توان مصرفی : 40

حجم هوای خروجی : 1

سایر مشخصات : قابلیت ضدعفونی هوا جلوگیری از انتشار بیماریهای واگیردار در فضاهای بسته ضد عفونی سطوح و مواد خوراکی به صورت خشک ضدعفونی داخل خودرو از بین بردن بوهای نامطبوع و گازهای معلق و ذرات آلرژی زا ازبین برنده باکتری ها ویروسها – قارچها و دیگر عوامل بیماری زا بدون نیاز به فیلتر افزایش سطح اکسیژن محیط آزاد کردن یون منفی در محیط مطبوع سازی هوای محیط

حداقل و حداکثر صدا : 0.001

عمق : 260

انواع نمایشگر : نمایشگر وضعیت

محدوده مساحت تحت پوشش : بیش از 64 متر‌مربع

دستگاه ضدعفونی کننده هوا مدل UV

دستگاه ضدعفونی کننده هوا مدل UV

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +0 📃 امتیاز: 0

از جمله نکاتی که در هنگام خرید این محصول باید به آن دقت کنیم این است که این کالا دارای قدرت بالایی بوده و در سطح بیمارستانی می‌باشد. از این دستگاه ضدعفونی کننده که از نور پر انرژی uv بهره می‌برد می‌توان در کلینیک‌ها، درمانگاه‌ها، ادارات و اماکنی از این قبیل استفاده کرد. منبع انرژی آن برق شهری بوده و مکانیزم قرارگیری آن به صورت ثابت و نصبی است.

وزن : 2000 گرم

جنس بدنه : آلومینیوم

منبع انرژی : کابل برق

اقلام همراه : دستگاه ضدعفونی کننده هوا و آسانسور مدل UV یک عدد بسته پیچ و اتصالات دیواری یک عدد (دو عدد براکت دیواری + دو عدد پیچ و مهره) کابل اتصال برق شهری220 ولت یک عدد کاتالوگ راهنمای زبان فارسی یک عدد

قابلیت‌های ابزار : قابلیت نصب روی دیوار

مناسب برای محیط : مدرسه و دانشگاه , فروشگاه , غیر خانگی , رستوران , درمانگاه و بیمارستان , خانه , اداری

ضدعفونی کننده : لوازم شخصی , لوازم خوراکی و سوپرمارکتی , لوازم خانگی , دست , تجهیزات بیمارستانی

ضدعفونی از طریق : اشعه UV

دستگاه ضدعفونی و تصفیه کننده مدل Cold_Plasma-2000

دستگاه ضدعفونی و تصفیه کننده مدل Cold_Plasma-2000

پیشنهاد شده توسط : 100 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 5

یکی از قوی ترین دستگاه‌های ضدعفونی کننده هوا می‌باشد که می‌تواند زیربنای بالایی نزدیک به یک واحد آپارتمانی کوچک را تحت پوشش خود قرار دهد. در کنار این توانمندی بالا دارای ابعاد سایز زیادی نیست و به خاطر طراحی بیرونی مکعبی شکل آن می‌توان آن را بر روی هر سطحی جای داد و جاگیر نمیباشد. قیمت آن به نسبت سایر محصولات قدرتمند بسیار ارزان قیمت بوده و مکانیزم عمل آن با گاز ازون می‌باشد.

تعداد و تنوع دستگاه‌های ضدعفونی کننده هوا در بازار به علت تخصصی بودند موارد مصرف، محدود است؛ اگر تمایل به خرید دستگاه‌های مشابه هم چون دستگاه‌های تصفیه کننده هوا دارید میتوانید گزینه‌های موجود در ادامه لیست را مشاهده کنید.

ابعاد : 29x14x26 290x260x140 میلی‌متر

ارتفاع : 140 میلی‌متر

انواع فیلتر : بدون نیاز به فیلتر

جنس بدنه : پلاستیک

عرض : 290 میلی‌متر

توان مصرفی : 75

حجم هوای خروجی : 1

سایر مشخصات : قابلیت ضدعفونی هوا جلوگیری از انتشار بیماریهای واگیردار در فضاهای بسته ضد عفونی سطوح و مواد خوراکی به صورت خشک ضدعفونی داخل خودرو از بین بردن بوهای نامطبوع و گازهای معلق و ذرات آلرژی زا ازبین برنده باکتری ها ویروسها – قارچها و دیگر عوامل بیماری زا بدون نیاز به فیلتر افزایش سطح اکسیژن محیط آزاد کردن یون منفی در محیط مطبوع سازی هوای محیط

حداقل و حداکثر صدا : 0.001

عمق : 260

انواع نمایشگر : نمایشگر وضعیت

محدوده مساحت تحت پوشش : بیش از 64 متر‌مربع

دستگاه تصفیه کننده هوا نئوتک مدل AP-HC600A

دستگاه تصفیه کننده هوا نئوتک مدل AP-HC600A

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 4.8

در صورتی که به دنبال یک دستگاه قدرتمند برای تصفیه هوا هستید که بتواند به تنهایی ابعادی به وسعت نسبتاً یک منزل مسکونی یا یک واحد آپارتمانی را تحت پوشش قرار دهد، این محصول می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
قیمت این محصول در مقایسه با سایر دستگاه‌های تصفیه کننده هوا کمی بالاتر از میانگین است و علت آن قدرت بالا، بازدهی بالا و چند کاره بودن آن است.

ابعاد : 86x42x45.5 455x420x860 میلی‌متر

ارتفاع : 860 میلی‌متر

مشخصات یون ساز : تولید سه میلیون یون در هر سانتی متر مکعب

جنس بدنه : پلاستیک

عرض : 455 میلی‌متر

توان مصرفی : 145

سایر مشخصات : بهترین فیلتر هپا (HEPA ) جذب ذرات کوچکتر از 0.3-0.1 ميکرون تا 99.97 % فیلتر کربن اکتیو پیشرفته فیلتر G4 و پیش فیلتر جدیدترین فن آلمانی EBM ، مصرف انرژی پایین با کارایی و طول عمر زیاد و بسیار کم صدا دارای نمایشگر ذرات معلق PM1.0, PM2.5 و PM10 جهت ارزیابی دقیق آلایندگی محیط قابلیت ایجاد هوای بدون ذرات PM2.5 سنسور ليزري بسيار دقيق پيش فيلتر قابل شستشو با منافذ 2.5mm ضريب ايمني بالا، قفل کودک داراي ژنراتور بسيار قدرتمند يون منفي تا سه میلیون یون منفی (ايجاد هوايي کوهستاني و سرشار از يون منفي اکسيژن)

عمق : 420

مراحل فیلتراسیون : چهار مرحله

انواع نمایشگر : نمایشگر وضعیت

امکانات ابزار : حسگر گردوغبار

محدوده مساحت تحت پوشش : بیش از 64 متر‌مربع

فیلترها : فیلتر اولیه , فیلتر ضد آلرژی , فیلتر هپا , فیلتر ازبین برنده بو و گاز سمی , کربن فعال

دستگاه تصفیه کننده هوا آیونکر مدل FreshFridge

دستگاه تصفیه کننده هوا آیونکر مدل FreshFridge

پیشنهاد شده توسط : 69 نفر 👍 رضایت از کالا : 88.4 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +21 📃 امتیاز: 4

بسته به نیاز اگر شما تمایل به خرید یک دستگاه تصفیه کننده هوا با ابعاد کوچک دارید ما این محصول را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این دستگاه تصفیه کننده هوا می‌تواند در صورت استفاده مداوم فضاهای کوچک از جمله اتاق خواب را به خوبی تحت پوشش قرار دهد. مصرف برق در این محصول بسیار پایین است و از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

ابعاد : 7 × 7 × 12 70x70x120 میلی‌متر

ارتفاع : 120 میلی‌متر

جنس بدنه : پلاستیک

عرض : 70 میلی‌متر

تعداد فیلتر : ندارد

توان مصرفی : 0.5

حجم هوای خروجی : 1

سایر مشخصات : تولید همزمان ازن و یون منفی نیازمند 3 عدد باتری قلمی قابل استفاده در - یخچال - جاکفشی - کمد لباس

عمق : 70

محدوده مساحت تحت پوشش : کم تر از 16 متر‌مربع

فیلترها : فیلتر اولیه , فیلتر ضد آلرژی

دستگاه تصفیه کننده هوا شیائومی مدل Mi 3C

دستگاه تصفیه کننده هوا شیائومی مدل Mi 3C

پیشنهاد شده توسط : 77 نفر 👍 رضایت از کالا : 73.4 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +131 📃 امتیاز: 4

ابعاد : 240x240x520 میلی‌متر

تعداد فیلتر : 3

توان مصرفی : 29

حجم هوای خروجی : 320

حداقل و حداکثر صدا : 30.5 تا 61

مراحل فیلتراسیون : سه مرحله

انواع نمایشگر : نمایشگر وضعیت

امکانات ابزار : حسگر گردوغبار

محدوده مساحت تحت پوشش : بیش از 64 متر‌مربع

فیلترها : فیلتر اولیه , فیلتر هپا , کربن فعال

شناسه کالا : 2800000927660

محتواهای مشابه:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x