خانه و آشپزخانهچی بخرم

معرفی برترین برندهای ظرفشویی {راهنمای خرید ماشین ظرفشویی 2022}

با پیشرفت تکنولوژی و هم چنین افزایش مشغله، وجود برخی از وسایل در زندگی بشر نقش مهمی را پیدا کرده است. از آنجایی که با گذشت زمان، مشغله در زندگی رو به افزایش است، نیاز است تا با وسایل پیشرفته به کاهش مشغله خود کمک کنیم. امروزه بیشتر از هر زمان دیگری وسایل آشپزخانه مدرن ساخته می‌شود که ظرفشویی یکی از پرمخاطب‌ترین آنها است؛ بنابراین در این مقاله از چی چی چی، به معرفی برترین برندهای ظرفشویی و در واقع راهنمای خرید ظرفشویی می‌پردازیم.

اگر برای خرید ماشین ظرفشویی به بازار رفته باشید، قطعاً متوجه شده‌اید که برندها و مدل‌های مختلفی وجود دارد که انتخاب را سخت‌تر می‌کند. برای اینکه بتوانید مناسب‌ترین ظرفشویی را خریداری کنید می‌بایست آگاهی بالایی داشته باشید که با خواندن این مقاله به آن آگاهی خواهید رسید.

در ادامه مقاله راهنمای خرید ظرفشویی با ما همراه باشید تا از جهت‌های مختلف اطلاعات مربوط به خرید ماشین ظرفشویی را بررسی کنیم.

فهرست مطالب

نحوه کار ماشین ظرفشویی چگونه است؟

ماشین ظرفشویی سیستمی مدرن است که کار شستن و خشک کردن ظروف را انجام می‌دهد. به گونه‌ای به این ماشین برنامه داده شده است که با مواد شوینده ظرف‌ها را شسته و با آب پاشی قدرتمند، فرایند آبکشی را انجام می‌دهد. در نهایت بعد از اتمام شستشو، آب کثیف باقی مانده را تخلیه می‌کند.

نکته‌ای که در این بخش از راهنمای خرید ظرفشویی باید بگوییم، این است که تمامی ظرفشویی‌ها فرایند خشک کردن را انجام نمی‌دهند. تنها برخی از آنها که دارای چنین برنامه‌ای هستند، قادر به خشک کردن ظروف خواهند بود.

بستگی به مدل و برنامه‌ای که ماشین ظرفشویی دارد، امکانات متنوعی خواهد داشت که در هنگام خرید می‌بایست به آنها توجه کنید. همچنین نحوه کار ماشین‌های ظرفشویی، ممکن است تفاوت‌هایی باهم داشته باشد.

برترین برندهای ظرفشویی چیست؟

توجه به برند از نکات مهم در راهنمای خرید ظرفشویی است. در خصوص برندهای ماشین ظرفشویی باید بدانید که هر کدام خصوصیت‌های منحصر به فرد خود را دارند. در این مقاله قصد نداریم که تفکر شما را تنها به یکی از برندهای ماشین ظرفشویی ببریم؛ از این‌ رو به طور کامل برندهای معروف ماشین‌های ظرفشویی را نقد و بررسی می‌کنیم تا راحت‌تر بتوانید کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.

انتخاب برند ماشین لباسشویی بستگی به پارامترهای مورد اهمیت برای شما دارد. در واقع هر کدام از برندها ویژگی‌های خاصی دارند که اهمیت آنها را چندین برابر می‌کند. از نظر کیفیت، معمولاً برندهای شناخته شده دارای اعتبار بیشتری هستند که در ادامه به مهم‌ترین آنها می‌پردازیم.

راهنمای خرید ظرفشویی بوش

این مدل از ماشین ظرفشویی جز پرطرفدارترین‌های کالاهای بازار محسوب می‌شود. طبق بازخورد کاربران، ظرفشویی بوش جزو بهترین ماشین ظرفشویی‌های موجود در بازار شمرده می‌شود که بهتر از آن در بازار وجود ندارد. درست است که از لحاظ قیمت نسبت به دیگر برندها گران‌قیمت‌تر است اما بسیار حرفه‌ای و پرطرف‌دار است.

راهنمای خرید ظرفشویی سامسونگ

سامسونگ جزو برندهایی است که به احتمال صد در صد تابه‌حال اسم آن را شنیده‌اید. ظرفشویی سامسونگ بعد از بوش از جمله بهترین ماشین‌ ظرفشویی‌ها به شمار می‌رود که از قیمت بسیار منطقی‌تری بهره‌مند است. ویژگی مثبتی که در این برند دیده می‌شود در خصوص خدمات بعد از فروش است. از طرفی برند SAMSUNG در اکثر شهرها و حتی شهرستان‌ها شعبه دارد و به راحتی می‌توان به شرکت آن دسترسی پیدا کرد.

نکته: برای خرید پرفروش ترین ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل توکار، باید محلی را از قبل برای آن تعیین کرده باشید. این ظرفشویی در داخل کابینت جای‌گذاری می‌شود و به‌هیچ‌عنوان امکان جابه‌جایی و تغییر محل برای آن وجود ندارد.

ناگفته نماند که برندهای دیگر هم مانند ظرفشویی ال جی ،پاکشوما و دوو از کیفیت خوبی برخوردار هستند و به نسبت دارای قیمت مناسب هستند. فراموش نکنید که در زمان خرید به قدرت شست‌وشوی ظرفشویی توجه کرده و یک برند معتبر را خریداری کنید.

اهمیت گارانتی هنگام خرید ماشین ظرفشویی

همان‌طور که می‌دانید به پشتیبانی محصولات، ضمانت گفته می‌شود. ضمانت یک نوع قرار داد است که سلامت و کیفیت کالا را در یک بازه زمانی تضمین می‌کند. البته لازم است بدانید که گارانتی‌ها انواع متفاوت دارند. به‌عنوان مثال، برخی از آنها مادام‌العمر و برخی دیگر ضمانت ضمنی هستند که در هنگام خرید کالا نوع ضمانت کاملاً مشخص است.

در هنگام خرید کالاهای برقی، ضمانت از اهمیت زیادی برخوردار است؛ چراکه در وسایل برقی امکان ایجاد مشکل بسیار بیشتر است. از این رو اگر کالا دارای ضمانت نباشد تعویض هر قطعه به عهده مشتری است اما در مقابل اگر کالا دارای ضمانت باشد، رفع بعضی از مشکلات به‌وجود آمده، به عهده شرکت است.

ما در راهنمای خرید ظرفشویی، توصیه می‌کنیم که در هنگام خرید ماشین ظرفشویی، تنها کالاهای ضمانت دار را خریداری کنید؛ به این دلیل که این ضمانت می‌تواند کیفیت را برای مدتی مشخص تضمین کند و نگرانی از بابت خراب شدن قطعات وجود نخواهد داشت.

آپشن یا ویژگی‌های سودمند ماشین ظرفشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی می‌بایست به آپشن و ویژگی‌های سودمند آن نیز توجه کرد. در واقع این ویژگی‌ها نشان‌دهنده کیفیت ماشین ظرفشویی  بوده و از اهمیت زیادی برخوردار هستند. در ادامه‌ راهنمای خرید ظرفشویی، به ویژگی‌های مهم و اساسی در ماشین لباسشویی اشاره می‌کنیم تا در هنگام خرید به این موارد توجه بیشتری داشته باشید.

ویژگی افزودن در وسط برنامه شستشو

در بسیاری از مواقع پیش میاید که فراموش کنید ظرفی را داخل ماشین ظرفشویی بگذارید. به همین دلیل دیگر امکان اضافه کردن آن به ماشین ظرفشویی را ندارید. اما اگر ماشین ظرفشویی، قابلیت افزودن در وسط شستشو را داشته باشد، به‌راحتی می‌توان ظروف مورد نظر را به آن اضافه کرد.

طبق تجربه افراد این ویژگی از اهمیت زیادی بهره‌مند است. پس در راهنمای خرید ظرفشویی پیشنهاد می کنیم که در زمان خرید کالا این ویژگی را مدنظر قرار دهید.

عایق صدا

قطعاً ایجاد سروصدای زیاد می‌تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد. از طرفی اگر قرار باشد هر وسیله برقی صدایی را ایجاد کند، تحمل مجموع آنها بسیار سخت و طاقت‌فرسا خواهد بود. به همین دلیل عایق صدا بودن جزو ویژگی‌های بسیار مهم تلقی می‌شود که در هنگام راهنمای خرید ظرفشویی می‌بایست به آن توجه کرد.

برنامه شستشو با ظرفیت نصف

در برخی از مواقع میزان ظروف کثیف زیاد نیست و تنها به تعدادی اندک محدود می‌شود. به همین خاطر نیاز است که ماشین ظرفشویی از ویژگی شست‌وشو با ظرفیت نصف برخوردار باشد. زمانی که کالا این ویژگی را دارا باشد، در هنگام شست‌وشو تنها یک قسمت از آن فعال می‌شود؛ به عبارتی دیگر تمامی قسمت‌های ماشین ظرفشویی درگیر نخواهد شد. به‌طور مثال پر کردن طبقه فوقانی یا تحتانی کافی است تا ظروف مورد نظر شسته شوند.

شستشوی با تأخیر یا زمان‌بندی‌شده

امکان دارد در مواقعی بخواهید که شست‌وشوی ظروف، زمانی شروع شود که خارج از خانه یا در خواب هستید. برای این منظور نیاز به ماشین ظرفشویی است که قابلیت زمانبدی برای شست‌وشو را داشته باشد. آپشن شستشوی با تاخیر، این امکان را به شما می‌دهد که از 1 تا 9 ساعت بعد شست‌وشوی ظروف را زمان‌بندی کنید.

فیلترینگ آب

یکی از آپشن‌هایی که برای خانم‌ها بسیار دارای اهمیت است، مرتبط با شست‌وشوی تمیز و بدون لک ظروف است. اگر ماشین ظرفشویی از فیلترینگ آب برخوردار باشد، بی شک هیچ گونه لک بر روی ظروف باقی نخواهد ماند. پس در هنگام انتخاب ماشین ظرفشویی به فیلترینگ آن دقت داشته باشید.

مهم‌ترین نکات در راهنمای خرید ظرفشویی

دانستن پارامترهای مهم در خرید ماشین ظرفشویی، کمک می‌کند تا بتوانید بهتر تصمیم‌گیری کنید. قیمت از جمله مواردی است که برای بسیاری از افراد، اهمیت دارد اما توجه داشته باشید که بودجه کم نباید باعث خرید کالایی بی‌کیفیت شود. دو مورد در راهنمای خرید ظرفشویی، بسیار حائز اهمیت هستند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

کارایی ماشین ظرفشویی

در کنار قیمت، باید به کارایی ماشین ظرفشویی که شامل کیفیت شست‌وشو، سرعت و چرخه خشک کردن است هم توجه کنید. چراکه کارایی از اهمیت زیادی برخوردار است. پس فراموش نکنید که به کارایی ماشین ظرفشویی بیش از هر چیز دیگری توجه کنید.

طراحی ماشین ظرفشویی

بعد از کارایی، طراحی می‌تواند نقش پررنگی داشته باشد به خصوص اگر خریدار جزو افرادی باشد که به ست شدن آشپزخانه و کالاهای موجود در آن توجه ویژه‌ای کند؛ شما هم اگر جزو این دسته از افراد هستید، برندهای مختلف را مشاهده کنید تا بتوانید طراحی مدنظرتان که با تجهیزات دیگر آشپزخانه‌تان مطابقت دارد را پیدا کنید. به یاد داشته باشید که نباید اهمیت این مورد به حدی زیاد باشد که باعث کاهش کیفیت و کارایی ماشین ظرفشویی شود.

از نظر طراحی چند نوع ماشین ظرفشویی وجود دارد؟

ماشین‌های ظرفشویی موجود در بازار در شکل‌های مختلف طراحی شده‌اند که هر کدام دارای یک ویژگی خاص هستند. به صورت کلی در هنگام خرید با سه نوع ماشین ظرفشویی روبرو می‌شوید که در این بخش از راهنمای خرید ظرفشویی به انواع آنها می‌پردازیم.

دقت کنید مدل مورد نظر خود را بنا بر محیط و موقعیت خود انتخاب کنید؛ چراکه انتخاب بدون فکر می‌تواند دردسرهایی را برای جا دادن ظرفشویی، ایجاد کند.

راهنمای خرید ظرفشویی توکار

ماشین ظرف‌شویی توکار مناسب برای افرادی است که علاقه دارند یک آشپزخانه یک دست داشته باشند. این مدل از جمله جدیدترین و مدرن‌ترین ماشین ظرف‌شویی در بازار است که به صورتی در فضای بین کابینت‌ها و زیر صفحه آن قرار می‌گیرد.

راهنمای خرید ظرفشویی رومیزی

ماشین ظرف‌شویی رومیزی نسبت به دو مدل دیگر فضای کمتری را اشغال می‌کند و از طرفی ظرفیت زیادی هم ندارد. این مدل مناسب خانواده‌های کم جمعیت است که مهمان زیادی ندارند. از آنجایی که ظرفیت این مدل کمتر است قیمت کمتری هم نسبت به مدل‌های دیگر دارد. ماشین ظرفشویی رومیزی معمولاً در کنار سینک قرار می‌گیرد و بسیار مناسب برای استفاده روزمره است.

راهنمای خرید ظرفشویی ایستاده

ماشین ظرفشویی ایستاده از جمله پرفروش‌ترین مدل در بازار است که از ظرفیت بسیار زیادی برخوردار است. این مدل هم برای خانواده‌های پرجمعیت و هم مهمانی‌های بزرگ مناسب است.

یاداوری: برای انتخاب درست در خرید ماشین لباسشویی می‌بایست از برخی اطلاعات آگاهی بیشتر داشت تا منجر به خرید رضایت بخش شود. در بهترین ماشین لباسشویی به پارامترهای مهم در خرید ماشین لباسشویی و نکات مهم در این خرید اشاره کردیم.

 

قیمت ماشین ظرفشویی‌های موجود در بازار

یکی از پارامترهای مهم در خرید ماشین ظرفشویی مرتبط با قیمت ماشین ظرفشویی است که در این بخش از راهنمای خرید ظرفشویی به آن می پردازیم. معمولاً قیمت ماشین ظرفشویی برای همه خریداران از اهمیت زیادی برخوردار است. لازم است بدانید که قیمت هر مدل، با توجه به ویژگی‌هایی که دارد و هم چنین اندازه، آپشن و… کاملاً متفاوت است. قطعاً هر چقدر ماشین ظرفشویی از برند معروف‌تر و مشهورتری باشد و از آپشن‌های به‌روزتری برخوردار باشد، قیمت بیشتری خواهد داشت.

بنا به دلایل ذکر شده، نمی‌توان یک قیمت دقیق را برای تمامی ماشین‌های ظرفشویی مشخص کرد؛ چراکه هر کدام وابسته به برند و اندازه و ویژگی‌های منحصر به فرد دارای قیمت‌های متفاوت هستند. پیشنهاد ما به شما این است که خرید خود را از جایی انجام دهید که از لحاظ قیمت کاملاً مورد اعتبار باشند.

ظرفیت‌های مختلف ماشین ظرفشویی

به احتمال زیاد می‌دانید که یکی از ویژگی‌های مهم در ماشین ظرفشویی مرتبط با اندازه و ظرفیت آن است. در ادامه راهنمای خرید ظرفشویی، به توضیح کاربردها و ویژگی‌‌ ظرفیت‌های مختلف ماشین ظرفشویی می‌پردازیم  تا در هنگام خرید با هوشیاری بیشتر، ظرفیت مناسب جمعیت خانواده خود را انتخاب کنید.

راهنمای خرید ظرفشویی 6-8 نفره

ماشین ظرف‌شویی 6-8 نفره، کمترین ظرفیت ممکن را دارد که مناسب یک خانواده 3-4 نفره است. این مدل بیشتر به کار افرادی می‌خورد که اهل مهمانی‌های بزرگ نباشند. البته لازم است بدانید که این ظرفیت از قیمت بسیار کمتری برخوردار است.

ماشین ظرفشویی 6-8 نفره به خاطر ظرفیت کمی که دارد به صورت رومیزی طراحی شده است. لازم  است این نکته را هم بدانید که این ماشین ظرفشویی‌ها، با وجود ظرفیت پایین، امکانات بسیار خوبی دارند.

راهنمای خرید ظرفشویی 12 نفره

ماشین ظرفشویی 12 نفره تقریباً از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار است و می‌تواند مناسب برای خانواده‌های پرجمعیت باشد. ماشین ظرفشویی 12 نفره ، تقریباً از پرفروش‌ترین مدل‌های موجود در بازار است؛ به این دلیل که در کنار داشتن ظرفیت مناسب، آپشن‌های بسیار خوبی را هم دارد. در هنگام خرید می‌بایست به آپشن‌های منحصر به فرد موجود در آنها توجه کنید تا بهترین مدل را خریداری کنید.

راهنمای خرید ظرفشویی 14 نفره

ماشین ظرفشویی 14 نفره، بزرگ‌ترین ماشین ظرفشویی در بازار است که بسیار کمیاب است. در این مدل ماشین ظرفشویی می‌توان 160 تکه ظرف را شست. ماشین ظرفشویی 14 نفره بیشتر می‌تواند مناسب مکان‌های پر رفت و آمد مانند رستوران‌ها باشد که به ظرفیت زیادی نیاز دارند. در این مدل هم می‌توان شاهد آپشن‌های زیاد و به‌روزی بود؛ البته اگر برند مناسبی را برای خرید انتخاب کنید.

ویژگی‌های مهم در انتخاب ماشین ظرفشویی

برخی از ویژگی‌ها در ماشین ظرفشویی آنقدر دارای اهمیت است که نبود آنها مشکلاتی را ایجاد می‌کند. از این رو بهتر است که قبل از خرید به این ویژگی‌ها توجه کنید تا بهترین کالا را خریداری کنید که در ادامه راهنمای خرید ظرفشویی به آنها می‌پردازیم.

ویژگی ضدعفونی کننده ماشین ظرفشویی

با پیشرفت تکنولوژی، مدل‌های منحصر به فردی از ماشین ظرفشویی به بازار عرضه می‌شود که داری قابلیت‌های جالبی هستند. یکی از این قابلیت‌ها که باید در ماشین ظرفشویی وجود داشته باشد، ویژگی ضدعفونی کردن است. شاید برخی برندها این ویژگی را در مدل‌های خود لحاظ نکنند. در این صورت لازم است که شما بعد از شست‌وشو، ظروف را ضدعفونی کنید که این کار چندان راحت نیست.

مخزن داخلی ماشین ظرفشویی

جنس مخزن ماشین ظرفشویی از دیگر مواردی است که باید در هنگام خرید به آنها توجه شود. به صورت کلی دو نوع مخزن در جنس‌های استیل و پلاستیکی وجود دارد. مخزن‌های استیل از کیفیت و ماندگاری بیشتری برخوردار هستند و به هیچ عنوان چرک نمی‌شوند.

نوع سبدهای ماشین ظرفشویی

نوع و اندازه سبدهای موجود در ماشین ظرفشویی جزو ویژگی‌های بسیار مهم شمرده می‌شود که می‌بایست به آن توجه کنید. فرض کنید ماشین لباسشویی را که خریداری کرده‌اید، دارای سبد چنگال نیست. قطعاً شست‌وشوی آنها برای شما سخت‌تر می‌شود و حتی می‌تواند زمان گیرتر از زمانی باشد که خودتان به شستن آنها مشغول شوید. از این رو در هنگام خرید کالای مورد نظر به تعداد سبدهای موجود و اندازه و نوع آنها توجه کنید.

برنامه شستشوی سخت

همان طور که می‌دانید همیشه شستن ظرف‌ها مختص ظروف چینی و ظریف نیست. در این مابین ظروفی مانند تابه و قابلمه وجود دارد که نیاز به شستشوی سخت‌تر دارد. آپشن شستشوی سخت این امکان را فراهم می‌کند تا ظروف بزرگ و سنگین‌تر هم به راحتی شسته و آبکشی شوند.

ماشین ظرفشویی‌هایی که از این ویژگی برخوردار نیستند، نمی‌توانند ظروفی مانند تابه و قابلمه را به راحتی بشویند. از این رو در راهنمای خرید ظرفشویی، توصیه می‌کنیم که حتماً در هنگام خرید کالا به آن توجه کنید.

مصرف آب ماشین ظرفشویی چقدر است؟

موارد زیادی در خصوص مصرف آب ماشین ظرفشویی وجود دارد که قبل از خرید می‌بایست نسبت به آنها آگاهی داشته باشید. در این بخش از راهنمای خرید ظرفشویی به بررسی این موارد می‌پردازیم.

نکته اول اینکه، ماشین ظرفشویی‌های ارزان قیمت، از مصرف بالایی برخوردار هستند. نکته دیگر آن است که اگر ماشین ظرفشویی کاملاً پر باشد مصرف کمتری را خواهد داشت؛ به عبارتی دیگر می‌توان گفت که مصرف آب در این مواقع یکسان با شست‌وشو دستی ظروف است.

باید توجه داشته باشید که برند انتخابی ماشین ظرفشویی می‌تواند در مصرف آب بسیار تأثیر گذار باشد. برخی برندها به آپشن کم مصرف کردن آب بسیار توجه داشته‌اند و به‌گونه‌ای ظرف‌شویی را طراحی کرده‌اند که آب خیلی کمی را مصرف کند. برای مثال برند Bosch در بین برندهای موجود در بازار از کمترین مصرف آب در هنگام شستشو برخوردار است.

از آنجایی که در کشور با بحران کم آبی روبرو هستیم توجه کردن به این پارامتر هنگام خرید بسیار مورد اهمیت است. پس توجه کنید که ماشین ظرف‌شویی را خریداری کنید که در زمان شستشو، آب بسیار کمی را مصرف کنید تا در دراز مدت هم با مشکلی برخورد نکنید و این کالا برایتان بی استفاده نشود.

آیا ماشین ظرفشویی میوه را هم می‌شوید؟

قطعاً شستشوی درست و اصولی میوه می‌تواند بر روی سلامت تأثیر گذار باشد. از این رو افراد زیادی هستند که به دنبال کالایی برای شستشوی میوه‌های خود هستند. برخی از ماشین ظرف‌شویی‌ها به گونه طراحی شده‌اند که دارای قابلیت شستشوی میوه هستند. ماشین ظرف‌شویی‌هایی که از این سیستم برخوردار هستند، کلیدی مختص این مورد دارند که با فشار دادن آن، میوه‌هایتان را به بهترین نحو می‌شویند. اگر شما هم این آپشن را دوست دارید قبل از خرید ماشین ظرفشویی به داشتن این ویژگی توجه کنید.

مصرف برق ماشین ظرفشویی

نکته ی مهمی که در راهنمای خرید ظرفشویی باید در نظر بگیرید این است که مصرف برق ماشین ظرفشویی در برندهای مختلف متفاوت است چرا که هر کدام دارای طراحی متفاوت هستند. اگر مصرف برق برایتان بسیار اهمیت دارد بهتر است ماشین ظرف‌شویی را خریداری کنید که بسیار کم مصرف باشد. به خصوص اگر استفاده زیادی از ماشین ظرفشویی می‌کنید به هیچ عنوان سمت کالاهای پرمصرف نروید چرا که با مصرف زیاد برق روبرو می‌شوید.

توجه داشته باشید که بر روی تمامی کالاها مقدار برق مصرفی، نوشته می‌شود که می‌توانید طبق آنها تصمیم گیری کنید و بهترین و مناسب‌ترین محصول را انتخاب کنید.

نکات مهم در هنگام خرید ماشین ظرف‌شویی

در این بخش از راهنمای خرید ظرفشویی به نکات مهمی که در هنگام خرید ماشین ظرفشویی باید توجه کنید، پرداخته ایم در هنگام خرید ماشین ظرفشویی دقت کنید که ظرفشویی از آپشن‌های مهم مانند سیستم شستشوی ظرف‌های خیلی چرب، فیلترینگ آب و … برخوردار باشد. علاوه‌بر آن ماشین ظرفشویی قابلیت شستشوی ظروف کم چرب و هم چنین ظروف سخت را داشته باشد.

ظرفشویی خریداری شده از گارانتی و ضمانت کیفیتی بهره‌مند باشد تا در صورت ایجاد هر گونه مشکل بتوانید آن را به شرکت مربوطه ارجاع دهید. اگر براقی و تمیزی بسیار زیاد ظروف برایتان اهمیت دارد،توجه کنید که ظرفشویی از قابلیت براق کردن برخوردار باشد.

ماشین ظرفشویی مورد نظر را تنها از فروشگاهی خریداری کنید که دارای اعتبار باشد تا بتوانید جنس اورجینال را خریداری کنید. کالایی را خریداری کنید که ظرفیت مناسب با کار روزمره شما را داشته باشد و بتوانید از آن استفاده مفید کنید.

جمع بندی نهایی

همان طور که دریافتید ما سعی کردیم که در این مقاله به توصیف و توضیح درباره ماشین ظرفشویی بپردازیم. هم چنین با بررسی موارد مختلف شما را آگاه‌تر کنیم تا انتخاب درستی از برترین برندهای ظرفشویی داشته باشید.

اگر به تمامی نکات گفته شده در راهنمای خرید ظرفشویی توجه کنید، بی شک بهترین انتخاب را خواهید داشت. فراموش نکنید که در هنگام خرید به آپشن‌های ماشین ظرفشویی دقت کنید و کالایی را بخرید که ظرفیت مناسب با استفاده شما را داشته باشد.

نکته دیگری که در راهنمای خرید ظرفشویی باید به آن اشاره کنیم، در خصوص خرید از فروشگاه‌های معتبر است. خرید ماشین ظرفشویی از فروشگاه معتبر می تواند به شما ضمانتی را در خصوص خرید دهد که می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

در صورتی که شما هم تجربه و یا آگاهی به جز موارد گفته شده در خصوص خرید ماشین ظرف‌شویی دارید حتماً آن را با ما به اشتراک بگذارید تا افراد دیگر هم بتوانند از تجربه و آگاهی شما استفاده کنند و در خرید خود موفق عمل کنند.

لیست بهترین ماشین ظرف‌شویی

ماشین ظرفشویی امرسان مدل ED14-MI4

ماشین ظرفشویی امرسان مدل ED14-MI4

پیشنهاد شده توسط : 71 نفر 👍 رضایت از کالا : درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +14 📃 امتیاز: 4.2

ماشین ظرفشویی امرسان مدل ED14-MI4، یک ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره است که سه سبد دارد و سبد سوم برای قرار دادن قاشق و چنگال تعبیه شده است. این ماشین ظرفشویی قابلیت شستشو سبزی و میوه را دارد و به همین دلیل می‌تواند سرعت انجام کارتان را بالا ببرد. سبد دوم این ماشین قابلیت تنظیم ارتفاع برای قرار گرفتن ظرف‌های مختلف را دارد و شما می‌توانید به این ماشین زمان بدهید تا با تاخیر شروع به شستن کند. از دیگر ویژگی‌های این دستگاه داشتن قفل کودک است، در این صورت کودکتان نمی‌تواند آن را روشن کند. 

ارتفاع : 85 سانتی‌متر

سایر ویژگی‌ها : دارای برنامه شستشو میوه و سبزیجات دارای سبد سوم ویژه قاشق و چنگال سبد بالایی با قابلیت تنظیم ارتفاع شروع با تاخیر شستشو مجهز به قفل کودک

عمق : 60 سانتی‌متر

ظرفیت : 14 لیتر

شناسه : 2901188702671

پهنا : 60

تعداد برنامه های شست‌وشو : 6

تعداد سبد : سه عدد

ظرفیت (نفر) : 14

ماشین ظرفشویی ایکس ویژن مدل M140-W-S

ماشین ظرفشویی ایکس ویژن مدل M140-W-S

پیشنهاد شده توسط : 50 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +2 📃 امتیاز: 4.5

ماشین ظرفشویی ایکس ویژن مدل M140-W-S، برای شستشوی ظروف ۱۴ نفر طراحی شده و دارای نمایشگر LED با کیفیت است که زیبایی آن را دو چندان کرده. این مدل برنامه‌های شستشو پرکاربردی از جمله شستشو در زمان دلخواه، پیش شستشو و شستشو پر قدرت دارد و متوسط میزان مصرف آب آن در هر بار استفاده ۱۰ لیتر می‌باشد. صدای تولید شده در هنگام کار ۴۴ دسی بل است که یک مدل کم صدا به حساب می‌آید و می‌توانید در هر زمان آن را روشن کنید. 

وزن : 47500 گرم

تعداد برنامه های شست‌وشو : 8

متوسط میزان مصرف آب در هر شست و شو : 10 لیتر

ارتفاع : 84.5 سانتی‌متر

نوع ماشین ظرفشویی : مبله

میزان صدا : 44 دسی بل

پهنا : 59.8

شناسه : 2905781700157

ظرفیت : 14 لیتر

عمق : 60 سانتی‌متر

سایر ویژگی‌ها : نمایشگر» LED - برنامه پیش شستشو (Prewash) - برنامه شستشوی پر قدرت برای ظروف بسیار کثیف (Intensive) - قابلیت تنظیم شروع شستشو در زمان دلخواه (Delay Start) - شستشوی دو ناحیه ای (Dual Zone) - قفل کودک

ظرفیت (نفر) : 14

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NW01B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NW01B

پیشنهاد شده توسط : 50 نفر 👍 رضایت از کالا : 100 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +6 📃 امتیاز: 4

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NW01B، ظرفیت ۱۴ نفره بوده و ۶ برنامه شستشو اصلی و ۳ برنامه شستشو ویژه دارد. این مدل هم دارای سه سبد شستشو بوده که یکی از آن‌ها برای قرار دادن قاشق، چنگال و امثال آن‌ها است. از ویژگی‌های خوب ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NW01B، داشتن صفحه نمایشگر با قابلیت نشان دادن زمان است. 

ارتفاع : 85 سانتی‌متر

سایر ویژگی‌ها : سری 4 – سه سبده و 13 نفره دارای 6 برتامه شست و شوی اصلی دارای 3 برنامه شست و شوی ویژه دارای بالاترین سطح عملکردهای امنیتی دارای بی نظیر ترین امکانات شست و شو بسیار کم صدا ساخت : ترکیه

عمق : 60 سانتی‌متر

ظرفیت : 9.5 لیتر

شناسه : 2800000113322

پهنا : 60

تعداد سبد : سه عدد

ظرفیت (نفر) : 14

ماشین ظرفشویی بکو مدل DFN28424 W

ماشین ظرفشویی بکو مدل DFN28424 W

پیشنهاد شده توسط : 80 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +38 📃 امتیاز: 3.8

ماشین ظرفشویی بکو مدل DFN28424 W، برای استفاده ۱۵ نفر طراحی شده و دارای سه سبد برای قرار دادن انواع ظروف است. این مدل با داشتن ۸ برنامه شستشو انتخاب‌های متعددی برای استفاده از آن را در اختیارتان قرار می‌دهد، همچنین با توجه به برنامه شستشو پر فشار به راحتی از پس شستن ظروف کثیف از جمله قابلمه بر می‌آید. اگر خانواده پر جمعیتی دارید و به دنبال یک ماشین کم صدا هستید این مدل می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد. 

وزن : 58 گرم

ارتفاع : 845 سانتی‌متر

سایر ویژگی‌ها : تعویق زمان شستشو سنسور میزان کثیفی ظرف ها(Dirt Sensor)

عمق : 600 سانتی‌متر

ظرفیت : 15 لیتر

شناسه : 2800000661571

پهنا : 600

میزان صدا : 43

نوع ماشین ظرفشویی : ماشین ظرفشویی بکو DFN28424

تعداد برنامه های شست‌وشو : 8

میزان نمودار مصرف انرژی : A++

امکانات وان و جکوزی : نمایشگر

امکانات ویژه : شستشوی ظروف حساس , شست‌وشوی اقتصادی (Eco) , شست‌وشوی سریع , شروع با تأخیر

تعداد سبد : سه عدد

ظرفیت (نفر) : 15

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS6HMW28Q

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS6HMW28Q

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 100 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +3 📃 امتیاز: 2.3

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS6HMW28Q، با ظرفیت ۱۴ نفر برای خانواده‌های پرجمعیت طراحی شده و برنامه‌های شستشو متعددی دارد که می‌توان به قابلیت شستشو در ۴۰ دقیقه اشاره کرد. این ماشین حین کار ۴۰ دسی بل صدا تولید می‌‌کند که بسیار ناچیز بده و اصلا شنیده نمی‌شود بنابراین اگر به دنبال مدلی می‌گردید که هر ساعت از شبانه روز بتوانید از آن استفاده کنید این مدل می‌تواند برایتان مناسب باشد. 

ارتفاع : 85 سانتی‌متر

سایر ویژگی‌ها : 1h 65°: شستشوی سریع ظروف در 60 دقیقه 65 درجه سانتی گراد Intensive 70°: شستشوی ظروف بسیار کثیف 70 درجه سانتی گراد Auto 45°-65°: شستشوی خودکار 65-45 درجه سانتیگراد Glas 40°: شستشوی ظروف شیشه ای Eco 50°: شستشوی اقتصادی 50 درجه سانتیگراد Quick Wash 45°: شستشوی سریع 45 درجه سانتیگراد، درخشان ترین نتایج شستشو و خشک کردن ظروف

عمق : 60 سانتی‌متر

ظرفیت : 9.5 لیتر

شناسه : 2800000739423

پهنا : 60

تعداد سبد : سه عدد

ظرفیت (نفر) : 14

ماشین ظرفشویی رومیزی مایدیا مدل WQP8-3802F

ماشین ظرفشویی رومیزی مایدیا مدل WQP8-3802F

پیشنهاد شده توسط : 96 نفر 👍 رضایت از کالا : 40 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +76 📃 امتیاز: 4

ماشین ظرفشویی رومیزی مایدیا مدل WQP8-3802F، یک ماشین ۸ نفره است که یک سبد برای شستشو دارد و برای استفاده روزانه بسیار مناسب است. این دستگاه دارای قابلیت Self Clean بوده و می‌توانید با استفاده از آن درون دستگاه را تمیز کنید. همچنین اگر آدم پر مشغله‌ای هستید می‌توانید به ماشین برای ۲۴ ساعت آینده برنامه دهید که شروع به شستن ظرف کند. 

وزن : 30 گرم

تعداد قفسه های بالا : 1

تعداد سبد : یک عدد

جایگاه نگهداری : قفسه بالا

امکانات ویژه : شست‌وشوی سریع , شروع با تأخیر

امکانات وان و جکوزی : نمایشگر

میزان نمودار مصرف انرژی : +A

تعداد برنامه های شست‌وشو : 6

متوسط میزان مصرف آب در هر شست و شو : 8

ارتفاع : 590 سانتی‌متر

نوع ماشین ظرفشویی : رومیزی

میزان صدا : 49

پهنا : 550

شناسه : 2004318294184

ظرفیت : 8 لیتر

عمق : 500 سانتی‌متر

سایر ویژگی‌ها : - مجهز به سیستم شستشوی قوی - مجهز به سیستم شستشوی سریع - مجهز به دو بازوی اسپری آب - مجهز به سیستم تمیز کننده Self Clean - قابلیت شست‌وشوی تاخیری از 1 تا 24 ساعت - دارای لوله‌ی آب سرد - قفسه بالا مخصوص قاشق و چنگال

ظرفیت (نفر) : 8

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDW48Q

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDW48Q

پیشنهاد شده توسط : 100 نفر 👍 رضایت از کالا : 80 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +4 📃 امتیاز: 4

ارتفاع : 85 سانتی‌متر

سایر ویژگی‌ها : شستشوی 1 ساعته با دمای °65 Auto 45-65: برنامه خودکار با دمای 45-65 درجه Eco 50: برنامه اقتصای با دمای 50 درجه Favourite: انتخاب برنامه دلخواه Glas 40: برنامه شستشوی ظروف شیشه ای با دمای 40 درجه Intensive 70: شستشوی متمرکز و قوی با دمای 70 درجه Night Program 50: برنامه شستشوی شبانه یا آرام Quick Wash 45: شستشوی سریع با دمای 45 درجه

عمق : 60 سانتی‌متر

ظرفیت : 9.5 لیتر

شناسه : 2800001784095

پهنا : 60

سیستم ایمنی : قفل کودک

تعداد سبد : سه عدد

ظرفیت (نفر) : 14

محتواهای مشابه:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x