سرگرمی و ورزشچی بخرم

خرید و قیمت بهترین کیسه بوکس | راهنمای خرید

بهترین کیسه بوکس می‌تواند تمرینی بسیار خوب را برای فرد به همراه داشته باشد. کیسه بوکس‌ها در ورزش‌هایی مانند کیک بوکسینگ، دفاع شخصی، تکنواندو و کاراته مورد استفاده قرار می‌گیرند. از سویی دیگر، بهترین وسیله خانگی برای چربی‌سوزی و کاهش وزن هستند. لذا خرید آن همواره دارای رونق بسیاری بوده و برندهای بسیاری هم به تولید آن پرداخته‌اند. از این رو قصد داریم در این مطلب به ارائه مشخصات و راهنمای خرید بهترین کیسه بوکس بپردازیم. همراه ما باشید.

مشخصات یک کیسه بوکس خوب

به هنگام خرید بهترین کیسه بوکس، کیسه بوکسی بهترین انتخاب است که بدنه پلاستیکی، چرمی یا برزنتی داشته باشد. اگر بخواهیم اولویت‌بندی کنیم، بدنه چرمی می‌تواند بهترین انتخاب باشد و در آخر هم بدنه برزنتی. دیگر مشخصه یک کیسه بوکس خوب، بست‌ها و بندهایی است که در بالای آن قرار دارد. این بست‌ها و بندها باید آنقدر مستحکم باشند که بتوانند وزن کیسه بوکس را متحمل شده و به هنگام آویزان کردن آن مشکلی را به وجود نیاورد.

راهنمای خرید کیسه بوکس درجه یک

به هنگام خرید انواع بهترین کیسه بوکس نیاز است که برخی نکات را مدنظر خود قرار دهید. اولین نکته این است که توجه داشته باشید محتویات داخل کیسه بوکس کاملا یک‌دست باشد. در صورت وجود برامدگی یا فرو رفتگی به هنگام استفاده از کیسه بوکس ممکن است آسیب‌های بسیار جدی به دست‌ها یا پاهای خود وارد کنید. از سویی دیگر، توجه داشته باشید که هیچ‌گونه شی تیزی زیر کیسه بوکس احساس نشود.

برخی از تولید کنندگان توجهی به مواد پرکننده کیسه بوکس نداشته و همین موضوع باعث می‌شود فرد به هنگام استفاده دچار بریدگی یا پارگی پوست خود شود. هرچه کیسه بوکس با کیفیت‌تر باشد به طبع قیمت بهترین کیسه بوکس هم تغییر خواهد کرد.

بهترین مارک کیسه بوکس

باتوجه‌به اینکه این محصول طرفداران بسیاری دارد، برندهای زیادی در حوزه تولید و عرضه انواع کیسه‌ بوکس‌ها به فعالیت می‌پردازند. برندهایی نظیر بست وی، سیی و گرین هیل محصولاتشان جزو پرفروش ترین کیسه بوکس معرفی می‌شوند.

لیست بهترین کیسه بوکس

کیسه بوکس شیرو کد 001 ارتفاع 90 سانتی‌ متر

کیسه بوکس شیرو کد 001 ارتفاع 90 سانتی‌ متر

پیشنهاد شده توسط : 87 نفر 👍 رضایت از کالا : 86.6 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1481 📃 امتیاز: 4.2

اگر به دنبال خرید یک کیسه بوکس قرون به صرفه برای استفاده خانگی هستید این کیسه بوکس از جنس فوم می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب باشد.
 چگالی خوبی داشته و ضربه را به خود جذب می‌کند و وزن آن با توجه به ارتفاع آن مناسب است. در صورت مرتفع بودن سقف ممکن است کمی زنجیران برای شما کوتاه باشد که در این صورت نیاز به اضافه کردن زنجیر آن خواهید داشت.

ارتفاع : 90 سانتی‌متر

قطر : 28 سانتی‌متر

وزن : 10.400 کیلوگرم

پر شده با : فوم

جنس روکش : فوم

نحوه اتصال : زنجیر

کیسه بوکس فومی 120 سانتی‌متری

کیسه بوکس فومی 120 سانتی‌متری

پیشنهاد شده توسط : 87 نفر 👍 رضایت از کالا : 60 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +562 📃 امتیاز: 4.2

در صورتی که به دنبال خرید کیسه بوکس با ارتفاع بلند برای تمرین بهتر حرکات پا هستید این کیسه با ارتفاع حدود ۱۲۰ سانتی متر می‌تواند گزینه خرید خوبی برای شما باشد.
 وزن آن حدود ۲۴ کیلوگرم بوده که وزنی متوسط و استاندارد محسوب می‌شود. مشتریان به این کالا نمره کیفی بالایی داده‌اند اما اکثرا مطرح کرده‌اند که به علت وزن سنگین در حین حمل و نقل کمی خط و خش به آن وارد می‌شود.

ارتفاع : 120 سانتی‌متر

قطر : 30 سانتی‌متر

وزن : 24 کیلوگرم

پر شده با : فوم

جنس روکش : فوم

نحوه اتصال : زنجیر

کیسه بوکس کد sv-180

کیسه بوکس کد sv-180

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +4 📃 امتیاز: 4.7

یکی از محصولات حرفه ای که با شن پر شده و دارای چگالی بسیار بالایی است و وزن آن حدود ۷۰ کیلوگرم می‌باشد که وزن بالایی در نوع خود محسوب میشود.
 این کیسه بوکس به افراد حرفه ای پیشنهاد می‌شود.
از نظر قیمت بالاتر از میانگین قیمتی سایر کیسه بوکس‌ها است اما با توجه به طراحی محکم و حرفه‌ای آن در سطحِ مسابقات، این مبلغ قابل انتظار می‌باشد.

ارتفاع : 180 سانتی‌متر

قطر : 110 سانتی‌متر

وزن : 70 کیلوگرم

پر شده با : شن

جنس روکش : فوم

نحوه اتصال : قلاب

کیسه بوکس مدل 143881.1
 به همراه دستکش

کیسه بوکس مدل 143881.1 به همراه دستکش

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +2 📃 امتیاز: 0

در صورتی که تمایل به افزایش سرعت حرکات دست و واکنش خود در برابر حرکات رفت و برگشتی دارید؛ این محصول میتواند روی افزایش واکنش ماهیچه‌های شما تاثیر مثبت قابل توجهی بگذارد. در کنار آن یک جفت دستکش نیز ارسال خواهد شد که ست کیسه بوکس است.

ارتفاع : 102 سانتی‌متر

قطر : 20 سانتی‌متر

وزن : 1 کیلوگرم

پر شده با : فوم

جنس روکش : فوم

نحوه اتصال : بست

سایر توضیحات : کیسه بوکس کودک به همراه یک جفت دستکش بوکس دارای پایه فلزی که ارتفاع آن از 67 تا 102 سانتیمتر قابل تنظیم میباشد . دارای کیفیت مرغوب ساخت کشور چین .

کیسه بوکس شیرو مدل 77cm

کیسه بوکس شیرو مدل 77cm

پیشنهاد شده توسط : 88 نفر 👍 رضایت از کالا : درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +421 📃 امتیاز: 4

دارای روکش با کیفیت و براق می‌باشد و از نظر ارتفاع در دسته‌ی کیسه بوکس‌های نسبتاً کوتاه بوده که برای تقویت حرکات دست کاربرد فراوانی دارد. به لحاظ قیمت یکی از مناسب ترین قیمت‌های موجود بازار را داشته و از نظر کیفیت نمره کیفی بالایی را از مشتریان خود دریافت کرده است.

ارتفاع : 77 سانتی‌متر

قطر : 30 سانتی‌متر

وزن : 9.750 کیلوگرم

پر شده با : فوم

جنس روکش : فوم

نحوه اتصال : زنجیر

 کیسه بوکس مدلvk100

کیسه بوکس مدلvk100

پیشنهاد شده توسط : 96 نفر 👍 رضایت از کالا : 93.4 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +38 📃 امتیاز: 4.3

یکی از کیسه‌های بلند و با دوخت تقویت شده می‌باشد. به گونه ای طراحی شده که برای تقویت انواع حرکات دست و پا بسیار مناسب است چگالی آن متوسط و استاندارد بوده و ارتفاع آن نیز برای انجام انواع حرکات حرفه ای مناسب است اما در کنار مزایا دارای قیمت بسیار خوب و رقابتی نسبت به سایر محصولات با کیفیت مشابه می‌باشد.

ارتفاع : 100 سانتی‌متر

قطر : 35 سانتی‌متر

وزن : 24.8 کیلوگرم

پر شده با : فوم

جنس روکش : پلاستیک

نحوه اتصال : زنجیر

کیسه بوکس مدل King-0090

کیسه بوکس مدل King-0090

پیشنهاد شده توسط : 85 نفر 👍 رضایت از کالا : 70 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +179 📃 امتیاز: 4.1

ارتفاع : 90 سانتی‌متر

قطر : 30 سانتی‌متر

وزن : 17 کیلوگرم

پر شده با : فوم

جنس روکش : چرم

نحوه اتصال : ریسمان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x