چی بخرم

راهنمای خرید بهترین کتف بند طبی + بررسی 6 محصول پرفروش

مطمئنا فشار بیش از حد بر روی کتف و شانه می تواند موجب آسیب و درد در آن ناحیه شود و هر چقدر که حرکت و استفاده از آن دست بیشتر باشد، آسیب نیز بیشتر خواهد شد. از این رو داشتن یک کتف بند طبی که بتواند تا حد مناسبی کتف شما را حمایت کند، از اهمیت بالایی برخوردار است. اما در هنگام خرید باید به چه نکاتی دقت کنیم؟

نکات مهم خرید کتف بند طبی

انواع مختلفی از کتف بند های طبی در بازار موجود هستند که تفاوت آن ها می تواند در اندازه، جنس، داشتن تنظیم بند های تنظیم کننده و.. می باشد که در ادامه به نکات مهمی که باید به هنگام خرید بهترین کتف بند طبی به آن دقت کنید، می پردازیم.

نوع کتف بند

دقت داشته باشید که کتف بند ها عموما در سه نوع تولید می شوند که در هنگام خرید باید با توجه به نیاز خود هر کدام را انتخاب کنید.

  1. کتف بند: صرفا فقط قسمت کتف را پوشش می دهند
  2. کتف بند و قوزبند: قسمت کمر و هر دو کتف را به خوبی پوشش می دهند.
  3. کتف بند و شانه بند: عموما برای یک سمت تولید شده و یک شانه و کتف را پوشش می دهند.

جنس کتف بند

نکته مهمی که باید قبل از انتخاب جنس کتف بند به آن دقت کنید، ضد حساسیت بودن آن است. کتف بند ها در جنس های نئوپرن، ابر، کش و … ساخته می شوند.

عموما پارچه هایی که با الیاف مصنوعی ساخته شده اند، ضد حساسیت هستند.

بند های قابل تنظیم

بند های قابل تنظیم این امکان را به شما می دهند که بتوانید کتف بند را به خوبی با دست خود تنظیم کرده و حالتی راحت داشته باشید. دقت داشته باشید که اگر کتف بند شما راحت نباشد، میتواند در انجام فعالیت های روزانه شما اختلال ایجاد کند.

تناسب کتف بند و دست شما

دقت داشته باشید که کتف بند را برای کدام دست خود می خواهید خریداری کنید و آیا کتف بند این قابلیت را دارد که برای هر دو کتف مورد استفاده قرار بگیرد؟ در هنگام خرید دقت داشته باشید که با توجه به نوع انتخابی شما کتف بند طبی می تواند برای هر دو کتف و یا صرفا یک طرف مورد استفاده قرار بگیرد.

آتل دار بودن کتف بند طبی

کتف بند های طبی می توانند دارای آتل بوده که به خوبی کتف شما را ثابت نگه دارند. دقت داشته باشید که همه محصولات این قابلیت را ندارند و در صورت نیاز حتما در قسمت ویژگی های این مورد را نیز بررسی کنید.

لیست بهترین کتف بند های طبی

کتف بند حرارتی مدل 03

کتف بند حرارتی مدل 03

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +4 📃 امتیاز: 4

داشتن سه حالت تنظیم دما و همچنین نگهداری مناسب از شانه و کتف این کتف بند را به یک گزینه عالی برای خرید تبدیل می کند. این کتف بند طبی از جنس نئوپرن بوده و خاصیت ضد حساسیتی دارد و همچنین دارای یک محفظه ای برای قرار دادن پک سرما و گرما نیز است.

از این تف بند می توانید برای هر دو سمت (چپ و راست) استفاده کنید.

جنس : نئوپرن

کاربرد : کتف

ویژگی مواد : خاصیت ضد حساسیت

نحوه بسته شدن : چسبی

کتف بند حرارتی مدل the01

کتف بند حرارتی مدل the01

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +0 📃 امتیاز: 0

این کتف بند حرارتی  بین دو کتف قرار گرفته و دارای سه درجه حرارت مختلف می باشد. اگر به دنبال  کتف بندی هستید که هر دو کتف را در بر بگیرد این محصول می تواند انتخابی مناسب برای شما باشد.

جنس : پارچه

کاربرد : کتف

ویژگی مواد : ضد حساسیت

نحوه بسته شدن : چسبی

کتف بند طبی آدور مدل دوطرفه

کتف بند طبی آدور مدل دوطرفه

پیشنهاد شده توسط : 100 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 4

این کتف بند طبی  می تواند از هر دو کتف شما حمایت کرده و دارای دو آتل در قسمت پشتی شانه نیز می باشد. از سایر ویژگی های این محصول می توان به نوار های قابل تنظیم، تهویه هوا مناسب، ایجاد گرمای موضعی و حمایت از ستون فقرات  اشاره کرد.

جنس : الاستیک

کاربرد : کتف

ویژگی مواد : خاصیت ضد حساسیت

نحوه بسته شدن : چسبی

سایر توضیحات : حمایت دوطرفه از ناحیه کتف و استخوان ترقوه ایجادگرمای موضعی جهت تسکین درد قرار گرفتن ناحیه کتف در وضعیت آناتومیکی صحیح به وسیله بندهای شانه ای و 2 آتل در قسمت پشتی پد های شانه ای فوم دار نوار های قابل تنظیم امکان استفاده طولانی به علت جنس الاستیکی ویژه، عبور جریان هوا و عدم تعریق جلوگیری از افتادگی شانه ها اصلاح عادت غلط نشستن محافظت از ستون فقرات در برابر ضربه درمان شکستگی استخوان ترقوه عضلات کتف ضعیف کیفوز ستون فقرات یا گوژپشتی فتق خفیف در مهره های کمر آرتروز خفیف کمر

کتف بند طبی ییچان مدل دوطرفه کد YS-6518

کتف بند طبی ییچان مدل دوطرفه کد YS-6518

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 100 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +4 📃 امتیاز: 5

اگر به دنبال کتف بند و شانه بندی دو طرفه هستید، این کتف بند طبی می تواند انتخابی مناسب برای شما باشد. گرم نگه داشتن، جنس نئوپرن و ضد حساسیت بودن از سایر ویژگی های این کتف بند طبی است.
دقت داشته باشید که موارد استفاده این کتف بند بیشتر برای حمایت از شانه و کتف شماست و می توانید به راحتی به فعالیت های روزمره خود بپردازید.

جنس : نئوپرن

کاربرد : کتف

نوع عملکرد : گرم نگه داشتن ناحیه بسته شده

ویژگی مواد : ضد حساسیت

نحوه بسته شدن : ساده

کتف بند مدل 819

کتف بند مدل 819

پیشنهاد شده توسط : 73 نفر 👍 رضایت از کالا : درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +25 📃 امتیاز: 4

این کتف بند طبی از نوع یک طرفه بوده که البته با توجه به نوع ساخت می تواند برای هر دو کتف مورد استفاده قرار بگیرد. جنس این محصول از کش و پلیمر است و خاصیت ضد حساسیتی نیز دارد.

جنس : کش , پلیمر

کاربرد : کتف

ویژگی مواد : ضد حساسیت

نحوه بسته شدن : ساده

قوزبند و کتف بند طب و صنعت مدل 52200

قوزبند و کتف بند طب و صنعت مدل 52200

پیشنهاد شده توسط : 63 نفر 👍 رضایت از کالا : 80 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +338 📃 امتیاز: 3.6

اگر به دنبال محصولی هستید که بتواند کتف و ستون فقرات شما را به خوبی حمایت کند، قوزبند و کتف بند طب و صنعت مدل 52200 می تواند انتخابی مناسب برای شما باشد. جنس خوب، ضد حساسیت بودن، کاربرد برای کمر و کتف از جمله ویژگی های این محصول است.

جنس : نئوپرن , الاستیک , پارچه

کاربرد : کمر , کتف

کشور مبدا برند : ایران

ویژگی مواد : ضد حساسیت

نحوه بسته شدن : چسبی

قوزبند و کتف بند طب و صنعت مدل 5220

قوزبند و کتف بند طب و صنعت مدل 5220

پیشنهاد شده توسط : 86 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +9 📃 امتیاز: 4

جنس : پارچه

کاربرد : شانه و گردن , گردن , شانه

کشور مبدا برند : ایران

ویژگی مواد : ضد حساسیت

نحوه بسته شدن : چسبی

سایر توضیحات : قابل شستشو، بادوام، ضد حساسیت، راحت، قابل اختفا در زیر لباس و با قابلیت تنظیم میزان کشش اعمال نیروی مطلوب برای کاربردهای مورد نظر این وسیله ستون فقرات را در وضعیت صحیح نگه داشته و از خمیدگی پشت جلوگیری می‌کند. همچنین قوزبند و کتف بند طب و صنعت باعث افزایش حجم تنفس و نگهداری تنه در وضعیت صحیح و حالت مناسب می شود. موارد استفاده: حفظ زیبایی اندام افراد لاغر و نوجوان در سن رشد برای جلوگیری از خمیدگی پشت (مشروط به انجام ورزش‌های تقویت کننده عضلات ستون فقرات) برگرداندن حجم تنفس به وضعیت مطلوب در بیمارانی که برای مدت طولانی بستری بوده اند جهت از بین بردن مشکلات تنفسی ناشی از روی هم خوابیدن ریه‌ها گرفتگی و اسپاسم عضلات بین دو کتف افتادگی شانه‌ها خمیدگی پشت خستگی عضلات پشتی مشکلات تنفسی ناشی از روی هم خوابیدن ریه‌ها پیشگیری از عوارض برخی از صدمات دیسک مهره های پشتی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x