لوازم کمپینگچی بخرمسرگرمی و ورزش

راهنمای خرید بهترین گتر کوهنوردی + 10 محصول برتر

کوهنوردی ورزشی محبوب، هیجان انگیز و ماجراجویانه است. نبود ابزاری مناسب می‌تواند این هیجان ماجراجویی را به یک آسیب تبدیل کند. ورود آب به کفش، در یخبندان و ساعت‌ها پیاده روی، می‌تواند خطرات جبران ناپذیری را برای ما رقم بزند. کوهنوردی، طبیعت‌گردی در شرایط سخت، بدون اینکه آب وارد کفش ما بشود، انتظار ما از یک گتر مناسب است. اگر اهل طبیعت گردی و کوهنوردی هستند حتما برای خود گتر مناسب تهیه کنید. برای دریافت راهنما خرید بهترین گتر کوهنوردی با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

جنس گتر کوهنوردی

برای تولید لایه بیرونی گترهای کوهنوردی از جنس‌های ضد آب مثل: برزنت، نایلون ضخیم، پلی استر ضد آب استفاده می‌شود. با توجه به میزان ضخامت و مقاومت در برابر سرما لایه داخلی از جنس پارچه یا آستر ضخیم است. در مواردی که فقط برای پیاده روی یا کوهنوردی در شرایط غیر برفی ساخته شده باشد، یک لایه نازک از پارچه به عنوان آستر کار قرار می‌گیرد. توجه کنید که جنس نازک‌تر به معنی پیاده‌روی راحت‌تر است.

طول گتر کوهنوردی

بسته به هدف، مسیر و جنسیتِ کوهنورد، طول گتر کوهنوردی تعیین می‌شود. معمولاً هر چه شرایط پیاده روی و کوهنوردی سخت‌تر و در شرایط برفی‌تری باشد از گترهایی با طول بلندتر استفاده می‌شود. برای پیاده روی در شرایط آب و هوایی غیر برفی نیازی به گترهای بلند نیست و گزینه‌های کوتاه‌تر، راحت‌تر هستند. به گفته مصرف کنندگان استفاده از گتر‌های بلند و سنگین برای بانوان در پیاده روی‌های طولانی، سخت و طاقت فرساست.

عرض گتر کوهنوردی

عرض گترهای کوهنوردی به علت مهم بودن در کنار مشخصات محصولات درج شده است. بسته به میزان لباسی که می‌پوشید و سایز کفش شما باید به عرض گتری که می‌خواهید بخرید توجه کنید. بهترین گترها برای تنظیم و فیکس شدن با مچ و ساق پا تسمه تغییر سایز هم دارند.

باز و بسته شدن گتر کوهنوردی

یک گتر کوهنوردی مناسب برای باز و بسته شدن بر روی زیپ باید چسب ضد آب داشته باشد تا از روی زیپ آب، باد و سرما به داخل نفوذ نکند.

انتظاراتی که باید از یک گتر داشته باشیم

گتر مناسب باید ضد آب، ضد باد، ضد رطوبت، دارای تسمه زیر کفش برای جلوگیری از حرکت عمودی، تسمه ساق برای تنظیم عرض گتر، جلوگیری از نیش حشرات، ضربه گیر و ضد سایش باشد.

لیست بهترین گتر کوهنوردی

گتر کوهنوردی پاندا مدل PandaB مجموعه دو عددی

گتر کوهنوردی پاندا مدل PandaB مجموعه دو عددی

پیشنهاد شده توسط : 10 نفر 👍رضایت از کالا : 84 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +17 📃امتیاز: 4.2

گتر کوهنوردی پاندا مدل PandaB مجموعه دو عددی با وزن ۱۰۰ گرم، دارای ارتفاع ۴۰ سانتی‌متر و عرض ۲۴ سانتی‌متر می‌باشد. جنس کورتکس خارجی از برزنت بوده و لایه داخلی جهت ضخامت بیشتر از پارچه است. لایه برزنتی باعث صددرصد ضد آب شدن محصول شده است. مکانیسم بسته شدن آن زیپ و چسب پارچه‌ای است.

ضخامت کالا ۲ میلیمتر و دارای کاور مخصوص حمل می‌باشد. از نظر قیمت، در مقایسه با محصولات هم رده، کم قیمت محسوب می‌شود.

جزئیات و مشخصات محصول (کلیک کن)

ابعاد : 40x24x0.2 سانتی‌متر

وزن : 100 گرم

جنس : پارچه ,برزنت

سایر توضیحات : صد در صد ضد آب جنس کورتکس ضخیم به همراه آستر دوخته شده برای ضخامت و دوام بیشتر نحوه بسته شدن: زیپ و چسب پارچه ای مقاوم در برابر عوامل محیطی دارای کاور مخصوص حمل برند پاندا وارداتی

گتر کوهنوردی نیچرهایک مدل NH20HJ011

گتر کوهنوردی نیچرهایک مدل NH20HJ011

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍رضایت از کالا : 90 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +4 📃امتیاز: 4.5

گتر کوهنوردی نیچرهایک مدل NH20 با وزن ۱۴۶ گرم، ۴۱ سانتی‌متر ارتفاع دارد. از جنس یک لایه نایلون و پارچه کامپوزیت شده و پارچه آکسفورد ۶۰۰ دی، کاملا ضد آب بوده و مناسب برای شرایط برفی، اسکی، طبیعت گردی، کوهنوردی و کمپینگ می‌باشد. این کالا ۱۴ سانتی‌متر عرض داشته و به لحاظ قیمت در دسته متوسط به بالای بازار قرار دارد. هم اکنون رنگ‌های متنوعی برای خریداران در دسترس است.

جزئیات و مشخصات محصول (کلیک کن)

ابعاد : 14x14x41 سانتی‌متر

وزن : 186 گرم

جنس : نایلون ,پارچه

نوع : گتر کوهنوردی

سایر توضیحات : گترهای کوهنوردی ضد آب ، روکش چکمه برای کمپینگ، پیاده روی، کوهنوردی، اسکی، پیاده روی های برفی، پیاده روی طبیعی پارچه کامپوزیت شده و ضدآب برای محافظت بهتر در شرایط سخت پارچه آکسفورد 600 دی برای استفاده راحت تر در شرایط برفی و نامساعد

گتر کوهنوردی زاگرس اسپرت مدل گرتکس بسته 2 عددی

گتر کوهنوردی زاگرس اسپرت مدل گرتکس بسته 2 عددی

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍رضایت از کالا : 84 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +4 📃امتیاز: 4.2

گتر کوهنوردی زاگرس اسپرت مدل گرتکس بسته ۲ عددی، با وزن  ۳۳۰ گرم، ۴۰ سانتی‌متر ارتفاع دارد. ساخته شده از پارچه Gore Tex و کاملا ضد آب می‌باشد. این محصول ۲۶ سانتیمتر عرض داشته و برای کفش هایی با سایز ۳۸ الی ۴۵ مناسب است. مکانیزم بسته شدن آن ترکیبی از زیپ، چسب و دکمه است. این محصول به لحاظ قیمت در رده متوسط به بالا قرار دارد.

جزئیات و مشخصات محصول (کلیک کن)

ابعاد : 22*26*40 سانتی‌متر

وزن : 330 گرم

سایر توضیحات : – استفاده از پارچه GoreTex (کاملا ضدآب با تنفس بالا) – سیستم قفل : سیم بکسل – استفاده از سیستم زیپ ، چسب و دکمه ای برای بستن گتر – تعبیه کش در بالای گتر برای تنظیم گتر – مناسب برای سایز کفش 38 تا 45

گتر مدل GT-03 بسته 2 عددی

گتر مدل GT-03 بسته 2 عددی

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍رضایت از کالا : 80 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +0 📃امتیاز: 4

گتر تتیس مدل GT 03 بسته دو عددی ، با وزن ۳۸۰ گرم، ۱۹ سانتی‌متر ارتفاع دارد. ساخت ایران است. به گفته شرکت سازنده این محصول می‌تواند از مچ پا در برابر باد، سرما ، رطوبت، آب و حشرات موذی در حین کوهنوردی و طبیعت گردی محافظت کند. این محصول از نظر قیمتی، در مقایسه با سایر محصولات هم رده در دسته ارزان قیمت قرار دارد.

جزئیات و مشخصات محصول (کلیک کن)

ابعاد : 19x16x10 سانتی‌متر

وزن : 380 گرم

جنس : پارچه

گتر کوهنوردی صخره مدل کامفی TC211-L/XL

گتر کوهنوردی صخره مدل کامفی TC211-L/XL

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍رضایت از کالا : 72 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃امتیاز: 3.6

گتر کوهنوردی صخره مدل کامفی TC 211 ، وزن ۱۵۰ گرم، ۲۰ سانتی‌متر ارتفاع دارد. این محصول از جنس پلی استر ضد آب بوده و مکانیزم باز و بسته شدن آن زیپ با یک لایه محافظ چسبی ضد آب است. در سایز لارج و ایکس لارج مناسب برای کفش‌های با سایز ۴۲ تا ۴۶ است. یک تسمه در زیر کفش با قلاب فلزی دارد که مانع حرکت گتر به سمت بالا می‌شود. یک نوار قابل تنظیم در دور ساق پا دارد. ضد آب، ضد خش با قیمتی متوسط از جمله ویژگی‌های این محصول است.

جزئیات و مشخصات محصول (کلیک کن)

ابعاد : 20x20x5 سانتی‌متر

وزن : 150 گرم

جنس : پلی‌استر

سایر توضیحات : سایز L / XL مناسب برای سایز کفش 42 الی 46 مشخصات: زیپ با کیفیت با روکش چسبی ضد آب. نوار تسمه‌ای قابل رگراژ به دور ساق پا. استفاده از پارچه سوزنی ضد خش و ضد آب. تسمه‌ زیر کفش از پلی پروپیلن بسیار بادوام. قلاب فلزی مقاوم در جلوی گتر برای جلوگیری از حرکت گتر به سمت بالا.

 گتر کوهنوردی مدل shakhobarg مجموعه دو عددی

گتر کوهنوردی مدل shakhobarg مجموعه دو عددی

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍رضایت از کالا : 90 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +9 📃امتیاز: 4.5

گتر کوهنوردی مدل شاخ و برگ در مجموعه ۲ عددی وزن ۲۰۰ گرم، ۴۷ سانتی‌متر ارتفاع دارد. از جنس برزنت ضخیم بوده، ضد آب است و مکانیزم باز و بسته شدن آن زیپ با چسب پارچه‌ای است. عرض محصول ۲۵ سانتی‌متر با تسمه قابل تنظیم می‌باشد. از نظر قیمت در رده متوسط به پایین بازار قرار دارد.

جزئیات و مشخصات محصول (کلیک کن)

ابعاد : 47x25x3 سانتی‌متر

وزن : 200 گرم

جنس : برزنت

سایر توضیحات : جنس برزنت ضخیم کاملا ضد آب نحوه بسته شدن: زیپ و چسب پارچه ای

گتر کوهنوردی مدل neyzar مجموعه دو عددی

گتر کوهنوردی مدل neyzar مجموعه دو عددی

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍رضایت از کالا : 94 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +2 📃امتیاز: 4.7

جزئیات و مشخصات محصول (کلیک کن)

ابعاد : 47x23x3 سانتی‌متر

وزن : 200 گرم

جنس : برزنت

سایر توضیحات : داری بست چسبی و زیپی و بند جنس برزنت درجه یک ضخیم کاملا ضد آب مقاوم در برابر ضربات شاخ و برگ درختان و دیگر عوامل محیطی قابل استفاده در هر نوع شرایط اب و هوایی طرح نیزار

گتر کوهنوردی صخره مدل کامفی TC212-S/M

گتر کوهنوردی صخره مدل کامفی TC212-S/M

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍رضایت از کالا : 96 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +2 📃امتیاز: 4.8

جزئیات و مشخصات محصول (کلیک کن)

ابعاد : 20x20x5 سانتی‌متر

وزن : 150 گرم

جنس : پلی‌استر

سایر توضیحات : سایز S / M مناسب برای سایز کفش 36 الی 41 مشخصات: زیپ با کیفیت با روکش چسبی ضد آب. نوار تسمه‌ای قابل رگراژ به دور ساق پا. استفاده از پارچه سوزنی ضد خش و ضد آب. تسمه‌ زیر کفش از پلی پروپیلن بسیار بادوام. قلاب فلزی مقاوم در جلوی گتر برای جلوگیری از حرکت گتر به سمت بالا.

گتر کوهنوردی مدل E20

گتر کوهنوردی مدل E20

پیشنهاد شده توسط : 40 نفر 👍رضایت از کالا : 78 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +74 📃امتیاز: 3.9

جزئیات و مشخصات محصول (کلیک کن)

ابعاد : 43x20x2 سانتی‌متر

وزن : 210 گرم

جنس : پلاستیک ,پارچه

سایر توضیحات : فری سایز (کشی) مناسب برای برنامه های زمستانه، گام برداری در برف و مناطق مرطوب و گل آلود. زیپ با روکش چسبی بند قابل تنظیم در بالای گتر بست کشی بادوام قلاب فلزی در جلوی گتر برای جلوگیری از حرکت گتر به سمت بالا. پارچه ضد خش و ضد آب

گتر کوهنوردی مدل GR بسته 2 عددی

گتر کوهنوردی مدل GR بسته 2 عددی

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍رضایت از کالا : 76 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +12 📃امتیاز: 3.8

جزئیات و مشخصات محصول (کلیک کن)

ابعاد : 42*25*1 سانتی‌متر

وزن : 200 گرم

جنس : پارچه

سایر توضیحات : نوع پارچه از جنس گورتکس ضدآب کره ای میباشد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x