چی بخرم

بهترین ظرف غذای سگ و گربه چه خصوصیاتی دارد؟ + نحوه خرید آن‌

داشتن بهترین ظرف غذای سگ و گربه یکی از مهم‌ترین موارد به هنگام سرپرستی یک حیوان خانگی است. اینکه بتوانید بهترین محصولاتی را برای او خریداری کنید تا بتواند به‌خوبی نیازهای اولیه خود را برطرف کند، مهم‌ترین موضوع است. ظرف غذای سگ و گربه دارای ویژگی‌ها و خصوصیات بسیاری است که به هنگام خرید لازم است راهنمای خرید بهترین ظرف غذا سگ و گربه را دانست. ازاین‌رو در این مطلب قصد داریم به‌صورت اختصاصی به‌تمامی موارد پیرامون خرید این محصول بپردازیم. همراه ما باشید.

مشخصات بهترین ظرف غذای سگ و گربه

به هنگام خرید بهترین ظرف غذای سگ و گربه لازم است بدانید که چه مشخصه‌هایی دارند و کدام یک با چه مشخصاتی بهترین هستند. در واقع یک ظرف غذای مناسب سگ و گربه ظرفی است که دیواره آن ارتفاع استاندارد را داشته باشد تا غذا از آن بیرون نریزد، از سویی دیگر ظرف دارای بست‌های ترمزگیری باشد تا روی زمین ثابت بماند و تکان نخورد و در انتها هم از موادی ساخته شده باشد که تأثیر شیمیایی روی غذای حیوانات خانگی ما نداشته باشد. باتوجه‌به این موارد می‌توانید به خرید انواع بهترین ظرف غذای سگ و گربه بپردازید.

چگونه بهترین ظرف غذای سگ و گربه را انتخاب کنیم؟

انتخاب این ظرف غذا در واقع به نوع نژاد سگ و گربه شما ارتباط دارد. اگر دهان سگ یا گربه شما کوچک است به‌مراتب باید ظروف با عمق کم را خریداری کنید یا اگر دهان نزدیک به بینی است، باید ظرف شما دیواره کوتاه‌تری نسبت به حالت استاندارد داشته باشد. باتوجه‌به نژاد سگ یا گربه خود، به خرید این محصول بپردازید. قیمت بهترین ظرف غذای سگ و گربه هم باتوجه‌به این موارد تغیر می‌کند.

بهترین مارک ظرف غذای سگ و گربه

باتوجه‌به موارد اشاره شده باید گفت در حال حاضر در بازار انواع مختلفی از مارک بهترین ظرف غذای سگ و گربه وجود دارد. از بین آن‌ها برندهایی مانند استفان پلاست، مسینا و هوبی برندهایی هستند که محصولاتشان به‌عنوان پرفروشترین ظرف غذای سگ و گربه معرفی می‌شوند.لیست بهترین ظرف غذای سگ و گربه

لیست بهترین ظرف غذای سگ و گربه

غذای تشویقی سگ فاما پت مدل SNACK LUNG LAMBS وزن 20 گرم

غذای تشویقی سگ فاما پت مدل SNACK LUNG LAMBS وزن 20 گرم

پیشنهاد شده توسط : 70 نفر 👍 رضایت از کالا : 81.4 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +130 📃 امتیاز: 4

غذای تشویقی سگ فاما پت مدل SNACK LUNG LAMBS وزن 20 گرم، یک غذای تشویقی سگ و گربه است که از شش گوسفند تهیه شده و در ابعاد یک و نیم الی دو بند انگشت طول دارد و از نظر وزن، بسیار سبک و ترد است. این محصول از مواد کاملا طبیعی تهیه شده و نگهدارنده و طعم دهنده مصنوعی ندارد به همین دلیل توصیه می‌شود بعد از باز کردن در طول سه ماه استفاده و تمام شود. این مدل حاوی انواع ویتامین‌ها می‌باشد که به هضم راحت‌تر آن کمک می‌کند.

ابعاد : 8x8x5 سانتی‌متر

وزن : 37 گرم

گونه حیوان : گربه , سگ

سایر توضیحات : تشویقی طبیعی جگر سفید گوساله بسته بندی بهداشتی تهیه شده از مواد اولیه تازه پخته شده و خشک شده به صورت آرام و طبیعی مناسب سگ و گربه از توله تا بالغ بدون طعم دهنده، رنگ و مواد نگهدارنده دارای پروتئین بالا، چربی پایین دارای انواع ویتامین ها (گروه B و A) هضم آسان

غذای تشویقی سگ مای پتز مدل SNACK LUNG LAMBS وزن 100 گرم

غذای تشویقی سگ مای پتز مدل SNACK LUNG LAMBS وزن 100 گرم

پیشنهاد شده توسط : 76 نفر 👍 رضایت از کالا : 82.4 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +106 📃 امتیاز: 4

غذای تشویقی سگ مای پتز مدل SNACK LUNG LAMBS وزن 100 گرم، یک محصول تازه است که قطعات آن به خوبی خشک شده و کیفیت بالایی دارد. یکی از ویژگی‌هایی که باعث محبوبیت این محصول شده توجه به وزن محصول است که در آن وزن ظرف را حساب نکرده و غذا به طور خالص ۱۰۰ گرم است.  

ابعاد : 15x10x5 سانتی‌متر

وزن : 100 گرم

گونه حیوان : خزنده , جونده , گربه , سگ

سایر توضیحات : تشویقی طبیعی جگر سفید گوسفند بسته بندی بهداشتی تهیه شده از مواد اولیه تازه پخته شده و خشک شده به صورت آرام و طبیعی مناسب سگ و گربه از توله تا بالغ بدون طعم دهنده، رنگ و مواد نگهدارنده دارای پروتئین بالا، چربی پایین دارای انواع ویتامین ها (گروه B و A) هضم آسان

 غذای تشویقی سگ مای پتز مدل GIZZARD وزن 100 گرم

غذای تشویقی سگ مای پتز مدل GIZZARD وزن 100 گرم

پیشنهاد شده توسط : 76 نفر 👍 رضایت از کالا : 83 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +142 📃 امتیاز: 4

غذای تشویقی سگ مای پتز مدل GIZZARD وزن 100 گرم، از سنگدان مرغ تهیه شده و حاوی زینک، آهن و ویتامین‌های E و B بوده که برای تمام سنین قابل استفاده و ضروری است. این محصول به دلیل اینکه کامل طبیعی تهیه شده طعم بسیار خوبی دارد و مورد پسند سگ و گربه‌ها قرار می‌گیرد. 

ابعاد : 5x5x5 سانتی‌متر

وزن : 120 گرم

گونه حیوان : گربه , سگ

سایر توضیحات : تشویقی طبیعی سنگدان طبیعی مرغ بسته بندی بهداشتی تهیه شده از مواد اولیه تازه پخته شده و خشک شده به صورت آرام و طبیعی مناسب سگ و گربه از توله تا بالغ بدون طعم دهنده، رنگ و مواد نگهدارنده دارای پروتئین بالا، چربی پایین منبع غنی مواد معدنی دارای انواع ویتامین ها (گروه B و E) هضم آسان

غذای تشویقی سگ و گربه مکدلف مدل Turkey وزن 35 گرم

غذای تشویقی سگ و گربه مکدلف مدل Turkey وزن 35 گرم

پیشنهاد شده توسط : 100 نفر 👍 رضایت از کالا : درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +4 📃 امتیاز: 4.3

غذای تشویقی سگ و گربه مکدلف مدل Turkey وزن 35 گرم، یکی از محصولاتی است که واکنش بسیار مثبتی در بین سگ و گربه اهلی و خانگی به وجود می‌آورد. برای جهت دهی به رفتار،  تربیت تدریجی، رعایت بهداشت و… بسیار مناسب می‌باشد. گفتنی است که در این محصول از رنگ مصنوعی استفاده نشده و باعث تغییر رنگ در ادرار گربه نمی‌شود. سگ‌های خیابانی استقبال چندانی از این محصول نداشتند اما در مواردی که کمی غذا خیسانده شد، تمایل به بو کشیدن و خوردن آن هم بیشتر شد.

ابعاد : 12x1x12 سانتی‌متر

وزن : 35 گرم

گونه حیوان : گربه , سگ

کشور سازنده : ایران

سایر توضیحات : گوشت بوقلمون خالص مناسب برای همه نژادهای سگ و گربه پروتئین خالص بدون هیچ گونه افزودنی و رنگ خوراکی

مکمل غذای سگ و گربه بایوران مدل دایجسکر وزن 150 گرم بسته 15 عددی

مکمل غذای سگ و گربه بایوران مدل دایجسکر وزن 150 گرم بسته 15 عددی

پیشنهاد شده توسط : 83 نفر 👍 رضایت از کالا : درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +42 📃 امتیاز: 4.3

مکمل غذای سگ و گربه بایوران مدل دایجسکر وزن 150 گرم بسته 15 عددی، با توجه به وزنش قیمت بسیار مناسبی دارد و جهت سالم ماندن این مکمل در بسته‌های کوچکتر و استاندارد تولید و عرضه شده است. در صورتی که حیوان مورد نظر شما دچار اسهال یا علائمی شبیه به آن شده باشد این محصول می‌تواند تاثیر مثبتی روی عملکرد سیستم گوارشی حیوان بگذارد و همچون پروبیوتیک‌هایی است که برای انسان‌ها استفاده می‌شود.

ابعاد : 8x6x10 سانتی‌متر

وزن : 150 گرم

گونه حیوان : سگ

کشور سازنده : ایران

سایر توضیحات : یک بسته 15 عددی سویه های به کار رفته در این محصول شامل: لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس لاکتوباسیلوس رامنوسوس لاکتوباسیلوس پلانتاروم لاکتوباسیلوس روتری انتروکوکوس فاسیوم بیفیدوباکتریوم بیفیدوم

غذای پرنده و ماهی کینگ ورم مدل سوپر میلورم SUPERWORM65 وزن 65 گرم

غذای پرنده و ماهی کینگ ورم مدل سوپر میلورم SUPERWORM65 وزن 65 گرم

پیشنهاد شده توسط : 81 نفر 👍 رضایت از کالا : 77 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +17 📃 امتیاز: 4

غذای پرنده و ماهی کینگ ورم مدل سوپر میلورم SUPERWORM65 وزن 65 گرم، لاروها به علت زود هضم بودن و سرشار از مواد مغذی همچون پروتئین ، ویتامین، کلسیم ، فسفر ، آهن ، پتاسیم، می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای حیوان مورد نظر شما باشند. سطح پروتئین در این محصول باعث می‌شود که روند رشد حیوان با سرعت مناسبی ادامه پیدا کند و خود از نظر تنوع یک پکیج کامل باشد. بسته به نوع حیوان می‌توانید آن را خرد کرده یا درسته سرو کنید. برخی از پرندگان با توجه به گرایش غریزی استقبال زیادی از این خوراکی می‌کنند. 

ابعاد : 12x12x8 سانتی‌متر

وزن : 65 گرم

گونه حیوان : خزنده , جونده , پرنده , گربه , سگ

مکمل غذای سگ و گربه دایراکر مدل +probiotic D وزن 150 گرم

مکمل غذای سگ و گربه دایراکر مدل +probiotic D وزن 150 گرم

پیشنهاد شده توسط : 100 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +5 📃 امتیاز: 4

ابعاد : 8x5x8 سانتی‌متر

وزن : 150 گرم

گونه حیوان : سگ

کشور سازنده : ایران

سایر توضیحات : پودر پروبیوتیک به همراه ویتامین دی مخصوص سگ و گربه تقویت سیستم ایمنی کنترل عوامل بیماری زا کاهش و بهبود عوارض اسهال بهبود اشتها و سلامت روزانه 1-2 ساشه بسته به وزن حیوان با فرمولاسیون پیشرفته پروبیوتیکی کاملا طبیعی تعداد باکتری های فعال در هر ساشه 10 به توان 9 می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x