سرگرمی و ورزشچی بخرم

 راهنما خرید بهترین توپ تنیس + 10 محصول برتر

توپ تنیس که یکی از مهمترین ابزارهای این ورزش بین المللی محسوب می‌شود باید مقاومت بالایی در برابر ضربه و خاصیت ارتجاعی خوبی داشته باشد تا بتوان یک بازی حرفه‌ای را با آن به نمایش گذاشت. اگر به دنبال خرید بهترین توپ تنیس هستید، در ادامه این راهنمای خرید با ما همراه باشید.

انواع توپ تنیس از نظر کاربرد

توپ تنیس تفریحی: این توپ‌ها بسیار ارزان قیمت بوده و برای بازی کودکان و نوجوانان و بزرگسالان در سطح بسیار آماتور مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دسته از توپ‌ها برای بازی برخی حیوانات نیز خریداری و استفاده می‌شوند.

توپ تنیس حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای: این دسته از توپ‌ها ضمن داشتن قیمت بالا دارای خاصیت ارتجاعی بالایی نیز هستند و ضربه خوبی نیز می‌گیرند. همچنین دوام بالایی داشته و در محیط‌های باز و بسته کارایی دارند.

انواع توپ تنیس از نظر ساختار

توپ تنیس توخالی Pressurized: اگر این دسته از توپ‌ها به صورت تخصصی تهیه شوند برای بازی‌های حرفه‌ای نیز کاربرد خواهند داشت. داخل این توپ‌ها با هوا پر فشار پر شده است قیمت بالاتری دارند اما دوام آنها کمتر است و زودتر جهش خود را از دست میدهند. برای مسابقات حرفه ای با بودجه بالا، ما این دسته از توپ‌ها را پیشنهاد می کنیم.

توپ تنیس توپر Pressureless: هسته مرکزی این توپ‌ها جامد است. دارای قیمت‌های متنوعی هستند؛ در مواردی توپ‌های حرفه‌ای در این سبک ساخته شده است که دوام بالاتر و در عین حال قیمت پایین تری دارند. این دسته از توپ‌ها برای مدت طولانی تری می‌توانند خاصیت ارتجاعی خود را حفظ کنند. اگر به دنبال دوام بیشتر هستید ما این دسته از توپ‌ها را به شما پیشنهاد می کنیم.

مطابقت توپ تنیس با جنس زمین

توپ‌های تنیس که مخصوص بازی در زمین‌های خاکی هستند رگولار و توپ‌های تنیس که مخصوص زمین‌های آسفالت و بتن هستند به نام اکسترا شناخته می‌شوند. بنابراین اگر توپ را برای استفاده در زمین‌های خاکی یا خاک رس می‌خواهید از توپهای رگولار Regular duty و اگر قصد بازی در زمینه‌های محکم و آسفالت را دارید توپ‌های اکسترا Eextra duty را باید تهیه کنید.

دوام توپ تنیس

اگر قصد استفاده از توپ تنیس برای بازی‌های نیمه حرفه‌ای تا حرفه‌ای را دارید باید بدانید که عمر این توپ‌ها عموماً چندان بالا نیست. برخی از این توپ‌ها عمری حدود یک هفته و در موارد بهتر ممکن است تا چند هفته نیز دوام و کارایی بالایی داشته باشند.

 در مسابقات حرفه‌ای به علت افت کیفیت توپ‌ها در حین بازی، به سرعت توپ‌ها تعویض می‌شوند. به همین علت توپ‌های حرفه‌ای در بسته‌های سه عددی یا بیشتر تولید و عرضه می‌شوند.

لیست بهترین توپ تنیس

توپ تنیس تورنیو کد 123

توپ تنیس تورنیو کد 123

پیشنهاد شده توسط : 75 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +114 📃 امتیاز: 3.9

این توپ تنیس از جنس نمد در دسته محصولاتی با قیمت مقرون به صرفه قرار گرفته و از نظر کیفیت کالا از کاربران نمره خوب را دریافت نموده است. آنچه که در مورد این توپ مهم به نظر می‌رسد برای استفاده غیر حرفه‌ای می‌باشد. در ابتدا کمی بوی پلاستیک آن زیاد است اما به زودی رفع میشود. در برابر چنگال گربه مقاومت ندارد و بنابراین برای بازی حیوانات این محصول توصیه نمی شود.

 

سایز : 6

جنس : نمد

سری : غیر حرفه‌ای

نوع استفاده : محیط خارجی

توپ تنیس مدل Aosidan 818

توپ تنیس مدل Aosidan 818

پیشنهاد شده توسط : 75 نفر 👍 رضایت از کالا : درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +19 📃 امتیاز: 4.2

این توپ دارای رنگ زیبا قیمت مناسب و کیفیت خوب از دیدگاه کاربران می‌باشد. مخصوص استفاده در فضا سربسته بوده اما برای فعالیت‌های حرفه‌ای توصیه نمی شود. از نظر استحکام از این کالا انتظار می‌رود که دارای دوام بالایی نیز باشد. در مجموع این توپ چند منظوره بوده و در حوزه‌های خارج از حیطه ورزشی و در زمینه تفریحی برای کودکان نیز کاربرد زیادی از طرف کاربران داشته است.

 

سایز : 6x6x6

وزن : 60 گرم

جنس : نمد

نوع استفاده : سالن

توپ تنیس ویلسون مدل US OPEN بسته 3 عددی

توپ تنیس ویلسون مدل US OPEN بسته 3 عددی

پیشنهاد شده توسط : 100 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +8 📃 امتیاز: 4.4

اگر به دنبال توپ تنیس برای انجام فعالیت ورزشی در این حوزه هستید ما این بسته سه عددی توپ تنیس را به شما پیشنهاد می‌کنیم وزن مناسب، قابلیت ارتجاعی، استحکام بالا از جمله ویژگی‌های این توپ تنیس می‌باشد.

این کالا در دسته محصولات حرفه‌ای قرار گرفته و قابل استفاده در محیط‌های سر باز نیز است.

 

سایز : 30

وزن : 250 گرم

جنس : قوطی پلاستیکی پلمپ

سری : حرفه‌ای

نوع استفاده : محیط خارجی

توپ تنیس پرو اسپورتز مدل SM3178 بسته 3 عددی

توپ تنیس پرو اسپورتز مدل SM3178 بسته 3 عددی

پیشنهاد شده توسط : 96 نفر 👍 رضایت از کالا : 100 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +57 📃 امتیاز: 4.3

این کالا از نظر کیفیت نمره کیفی بالایی از مصرف کنندگان دریافت نموده است و همچنین به نسبت قیمت و کیفیت ارزش خرید بالایی دارد. در رنگ فقط زرد لیمویی عرضه می‌شود این محصول در دسته کالاهای حرفه‌ای برای ورزش در حیطه تنیس قرار می‌گیرد و قابلیت استفاده در فضای باز را نیز دارد.

 

سایز : 68 میلی متر

وزن : 200 گرم

جنس : نمد

سری : حرفه‌ای

نوع استفاده : محیط خارجی

سایر توضیحات : کیفیت عالی مناسب محیط خارجی و سالن قابل استفاده در سطوح سخت

توپ تنیس هد مدل Tour بسته 3 عددی

توپ تنیس هد مدل Tour بسته 3 عددی

پیشنهاد شده توسط : 100 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +3 📃 امتیاز: 4.5

یکی از محصولات حرفه‌ای در زمینه‌ی ورزش تنیس این کالا می‌باشد. این مجموعه، شامل ۳ عدد توپ حرفه‌ای و با دوام برای علاقه مندان به ورزش تنیس بوده و این کالا نیز همانند سایر محصولات حرفه‌ای قابلیت استفاده در محیط‌های باز را نیز دارا هستند. این محصول از نظر قیمت کمی بالا بوده که با توجه به حرفه‌ای بودن و کیفیت آن دور از انتظار نیست.

سایز : 8x8x25

وزن : 300 گرم

جنس : پلیمر و الیاف

سری : حرفه‌ای

نوع استفاده : محیط خارجی

سایر توضیحات : قوطی 3 تایی بسته بندی کنسروی تحت فشار درب متصل به بدنه

توپ تنیس هد مدل Championship بسته 3 عددی

توپ تنیس هد مدل Championship بسته 3 عددی

پیشنهاد شده توسط : 95 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +27 📃 امتیاز: 4.4

این توپ تنیس در کنار قیمت نسبتاً بالای خود توانسته نمره بالایی از نظر کیفیت از مصرف کنندگان دریافت کند. همچنین خریداران به آن نمره ارزش خرید بالایی نیز داده‌اند. این برند یکی از برندهای محبوب و شناخته شده در بین افرادی است که به صورت نوآموز، نیمه حرفه‌ای تا حرفه‌ای در زمینه ورزش تنیس فعالیت دارند.

 

سایز : 1

وزن : 40 گرم

جنس : الیاف مصنوعی

سری : حرفه‌ای

نوع استفاده : محیط خارجی

سایر توضیحات : -کیفیت عالی - قابل استفاده در تمامی سطوح - استفاده از الیاف مصنوعی - دارای جنس با دوام - داشتن پرز مناسب

توپ تنیس  ناسائو مدل CHMPIONSHIP PRO بسته 3 عددی

توپ تنیس ناسائو مدل CHMPIONSHIP PRO بسته 3 عددی

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +0 📃 امتیاز: 0

سایز : استاندارد

وزن : 300 گرم

جنس : پلیمر و الیاف

نوع استفاده : محیط خارجی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x