چی بخرمسرگرمی و ورزش

نکات و راهنمای خرید بهترین آجر یوگا

شاید جدیدا تمایل داشتید که به جمع یوگی( یوگا کاران مرد ) و یوگینی ( یوگا کاران زن ) بپیوندید. لازم است بدانید که برای انجام دادن درست حرکات یوگا علاوه بر داشتن مربی مناسب و زمان کافی، به آجر یوگای مناسب نیاز دارید.

در ادامه به راهنمای خرید اینترنتی و معرفی چند تا از بهترین محصولات می‌پردازیم.

فهرست مطالب

کاربرد آجر یوگا

آجر یوگای مناسب برای حمایت بیشتر از سر، کتف و قوس کمر و هر اندام دیگر که در استقرار درست بدن نقش دارند، موثر است. یکی از مشکلات عمده مبتدیان این است که در انجام حرکات به بخشی از اندام‌های خود زیاد فشار می‌آورند که آجر یوگا باعث می‌شود این فشارها محدود شده و در کل اندام‌های درگیر تراز شود.

شکل و ابعاد بهترین آجر یوگا

آجر یوگا به شکل‌های مختلفی تولید میشود از جمله منحنی، گرد و مکعب مستطیل. شکل‌های منحنی و گرد کاربردهای محدودی دارند و فقط در صورتی که در تمرین‌های مختلف مربی لازم دید شما را به خرید آن راهنمایی میکند اما در این بین کاربردی ترین و متداول ترین شکل استفاده از آجر یوگا ، شکل مکعب مستطیل است. ما نیز آجر به شکل مکعب مستطیل را به عنوان بهترین شکل آجر یوگا موجود در بازار به شما معرفی میکنیم.

جنس بهترین آجر یوگا

آجر یوگا در جنس‌های چوبی ، چوب پنبه و فومی تولید می‌شود که در ادامه به معرفی هرکدام خواهیم پرداخت:

آجر یوگای چوبی

یکی از قدیمی ترین آجرهای مورد استفاده آجر یوگای چوبی بود که همچنان کاربرد دارد. جنس چوب این آجرها معمولا بامبو، کاج، افرا و توس است.

 از جمله نکات مثبت این گونه آجرها میتوان به دوام بسیار طولانی و استحکام بالای آن اشاره کرد. از نکات منفی آجر چوبی به لغزنده بودن آن در زمانی که ورزشکار عرق کرده میتوان اشاره کرد.

آجر یوگای چوب پنبه

ازجمله نکات مثبت خرید آجر چوب پنبه ای این است که این آجرها سبک تر، نرم تر از آجر چوبی هستند و ضمن آن می‌توانند رطوبت حاصل از عرق ورزشکار را جذب کنند و لغزش بسیار پایین تری دارند اما با این حال چندان پر طرفدار نیستند و باید به نکات منفی آن در هنگام خرید اینترنتی آجر یوگای چوب پنبه ای توجه شود؛ از جمله ی این نکات این است که دوام بسیار پایین تری دارد و به علت جذب قابل توجه رطوب بدن ورزشکار دچار بوی نامطبوعی می‌شود.

آجر یوگای فومی

محبوب ترین گرینه ی موجود در بازار آجر یوگای فومی است. از جمله نکات مثبت برای خرید آجر یوگای فومی سبک، انعطاف پذیر و نرم بودن آن است و در عین حال نکات مثبت دو مورد قبل را با هم دارد. از جمله نکات مثبت آن رسیدن به تعادل و طول مناسب است و رضایت و کیفیت عمومی خوبی را در بین مصرف کنندگان دارد. از نظر زیبایی تنوع و رنگ های بسیار متنوعی داشته و در مواردی ست با زیر انداز تولید میشود. آجر یوگای فومی مناسب دارای سطح غیرقابل لغزش نیز می باشد.

معرفی بهترین برندهای موجود

بهترین برند آجر یوگا یوگی متس Yogimats و بعد پاندا Panda است. سایر برندهای معتبر، دربازار ایران به ندرت یافت میشوند که برای جلوگیری از سردرگمی از معرفی آن خودداری میکنیم.

بهترین اندازه آجر یوگا

بهترین اندازه آجر یوگا برای خرید سلیقه ای بوده و بستگی به سایز دست و میزان راحت بودن کاربر با یک سایز دارد. معمولا افراد با اندازه ی دست بزرگتر با آجر بزرگتر راحت‌تر هستند. سایز هر محصول در کنار آن درج می گردد.

معرفی بهترین آجر یوگا موجود در بازار با قیمت روز و نکات مربوط به آن

بهترین حالت خرید اجر یوگا، تهیه بسته‌های دو عددی و عموماً به همراه ست زیر انداز مربوط به آن می باشد که در ادامه به معرفی ده مورد از بهترین های موجود در بازار خواهیم پرداخت:

آجر یوگا یوگی مت مدل 001 به همراه زیر انداز یوگا

آجر یوگا یوگی مت مدل 001 به همراه زیر انداز یوگا

پیشنهاد شده توسط : 20 نفر 👍

رضایت از کالا : 78 درصد

دیدگاه ثبت شده: +38

امتیاز: 3.9

متن

جزئیات و مشخصات محصول ( کلیک کن)

ابعاد : 165x53x0.6 سانتی‌متر

وزن : 680 گرم

جنس : فوم فشرده

تعداد در بسته : یک عدد

سایر توضیحات : ست کامل سه تیکه شامل: 2 عدد آجر و زیر انداز با برند Yogimats دارای بند (این محصول تنها با برند Yogimats معتبر می باشد) ابعاد آجر: 24×11.5×8.9 و ابعاد زیر انداز : 165 سانتی متر طول در 53 سانتی متر عرض وضخامت 6 میلی متر مناسب برای یوگا، پیلاتس، ایروبیک، مت جلوگیری از لغزش و سُر خوردن در حین انجام تمرین آجر مناسب برای حرکات اصلاحی و توازن بدن در هنگام انجام تمرینات،آجر کمک به پیدا کردن راحت تر مرکز ثقل بدن در حالت نشسته با دوام و با کیفیت،دارای طول عمر بالا و مفید،رنگ بندی جدید و طراحی زیبا، آجر مدل سه لایه ، لایه های بیرونی مشکی و مغزی آن رنگی می باشد)

زیر انداز یوگا یوگی مت مدل 002 ضخامت 6 میلی متر به همراه آجر

زیر انداز یوگا یوگی مت مدل 002 ضخامت 6 میلی متر به همراه آجر

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍

رضایت از کالا : 86 درصد

دیدگاه ثبت شده: +20

امتیاز: 4.3

با توجه به چینش قیمت از زیاد به کم این محصول با کیفیت، بالاترین قیمت در لیست را دارد. ست کامل و سه تکه شامل : ۲ عدد آجر و زیر انداز با برند Yogimats دارای بند است. ابعاد آجر: ۲۴x۱۱.۵x۸.۹ و ابعاد زیر انداز : ۱۶۵ در ۵۳ سانتیمتر و ضخامت ۶ میلیمتر مناسب برای یوگا، پیلاتس و ایروبیک است.

جزئیات و مشخصات محصول ( کلیک کن)

ابعاد : 163x53x0.6 سانتی‌متر

وزن : 710 گرم

سایر توضیحات : ست کامل سه تیکه شامل: 2 عدد آجر و زیر انداز با برند Yogimats دارای بند (این محصول تنها با برند Yogimats معتبر می باشد) ابعاد آجر: 24×11.5×8.9 و ابعاد زیر انداز : 164 سانتی متر طول در 53 سانتی متر عرض وضخامت 6 میلی متر مناسب برای یوگا، پیلاتس، ایروبیک، مت جلوگیری از لغزش و سُر خوردن در حین انجام تمرین آجر مناسب برای حرکات اصلاحی و توازن بدن در هنگام انجام تمرینات،آجر کمک به پیدا کردن راحت تر مرکز ثقل بدن در حالت نشسته با دوام و با کیفیت،دارای طول عمر بالا و مفید،رنگ بندی جدید و طراحی زیبا، آجر مدل سه لایه ، لایه های بیرونی مشکی و مغزی آن رنگی می باشد)

زیر انداز یوگا یوگی مت مدل 001 ضخامت 6 میلی متر به همراه آجر یوگا

زیر انداز یوگا یوگی مت مدل 001 ضخامت 6 میلی متر به همراه آجر یوگا

پیشنهاد شده توسط : 30 نفر 👍

رضایت از کالا : 78 درصد

دیدگاه ثبت شده: +71

امتیاز: 3.9

این محصول نیز دارای ست کامل 3 تکه شامل: ۲ عدد آجر و زیر انداز با برند Yogimats دارای بند است. ابعاد آجر آن  ۲۴x۱۱.۵x۸.۹ و ابعاد زیر انداز : ۱۶۴ در ۵۳ سانتیمتر وضخامت ۶ میلیمتر است. این محصول نیز مناسب برای یوگا، ایروبیک، پیلاتس و دارای مت جلوگیری از لغزش و سُر خوردن در حین انجام انواع تمرین است.

جزئیات و مشخصات محصول ( کلیک کن)

ابعاد : 165x53x0.6 سانتی‌متر

وزن : 700 گرم

ضخامت : 6 میلی‌متر

جنس : فوم

توضیح کاور : کاور ندارد و بند برای بستن دارد

اقلام همراه : 2 عدد آجر و مت یوگی دارای بند

سایر توضیحات : ست کامل سه تیکه شامل: 2 عدد آجر و مت زیر انداز با برند Yogimats دارای بند (این محصول با برند Yogimats ( یوگی مت) معتبر می باشد) ابعاد آجر: 24×11.5×8.9 و ابعاد مت: 165 سانتی متر طول در 58 سانتی متر عرض وضخامت 6 میلی متر مناسب برای یوگا، پیلاتس، ایروبیک، مت جلوگیری از لغزش و سُر خوردن در حین انجام تمرین آجر مناسب برای حرکات اصلاحی و توازن بدن در هنگام انجام تمرینات،آجر کمک به پیدا کردن راحت تر مرکز ثقل بدن در حالت نشسته با دوام و با کیفیت،دارای طول عمر بالا و مفید،رنگ بندی جدید و طراحی زیبا، آجر مدل سه لایه ، لایه های بیرونی مشکی و مغزی آن رنگی می باشد)

زیرانداز یوگا مدل Yogimats ضخامت 7 میلی متر به همراه آجر یوگا بسته 3 عددی

زیرانداز یوگا مدل Yogimats ضخامت 7 میلی متر به همراه آجر یوگا بسته 3 عددی

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍

رضایت از کالا : 82 درصد

دیدگاه ثبت شده: +9

امتیاز: 4.1

ست کامل دو عدد آجر و یک زیرانداز. آجر یوگا در این محصول استحکام بالایی دارد و ضد لغزش است. می توان دو بلوک بر روی هم گذاشته شده جهت اجرای حرکات پیچیده و حرفه‌ای یوگا که نیاز به ارتفاع بیشتری دارند و حرکات پیچیده مانند مثلث یوگا نیز استفاده کرد.

جزئیات و مشخصات محصول ( کلیک کن)

ابعاد : 153×54 سانتی‌متر

وزن : 700 گرم

ضخامت : 7 میلی‌متر

جنس : فوم فشرده

اقلام همراه : ست کامل سه تیکه شامل: 2 عدد آجر یوگا و 1 عدد زیر انداز دارای بند ( با آج حک شده استاندارد روی محصول مطابق عکس‌های آلبوم )

سایر توضیحات : ابعاد هر آجر: 24x11x8.6 و ابعاد زیرانداز : 153 سانتی‌متر طول و 55 سانتی‌متر عرض و ضخامت 7 میلی‌متر مناسب برای یوگا، پیلاتس، ایروبیک، مت جلوگیری از لغزش و سُر خوردن در حین انجام تمرین آجر مناسب برای حرکات اصلاحی و توازن بدن در هنگام انجام تمرینات، آجر کمک به پیدا کردن راحت‌تر مرکز ثقل بدن در حالت نشسته با دوام و با کیفیت، دارای طول عمر بالا و مفید، رنگ‌بندی جدید و طراحی زیبا، آجر مدل سه لایه، لایه های بیرونی مشکی و مغزی آن رنگی است)

 آجر یوگا کد Fox-2 مجموعه 2 عددی به همراه زیر انداز یوگا

آجر یوگا کد Fox-2 مجموعه 2 عددی به همراه زیر انداز یوگا

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍

رضایت از کالا : 100 درصد

دیدگاه ثبت شده: +1

امتیاز: 5

ست کامل دو عدد آجر و یک زیرانداز. هم‌اکنون آجر یوگا یوگی متس در بسیاری از آموزشگاه‌های یوگا رسمی برای انجام حرکت مثلث یوگا مورد استفاده قرار می‌گیرد.کیفیت و دوام مناسبی دارد. یکی از بهترین قیمت ها در برند خود است.

جزئیات و مشخصات محصول ( کلیک کن)

ابعاد : 24x12x8 سانتی‌متر

وزن : 700 گرم

جنس : فوم

تعداد در بسته : سه عدد

سایر توضیحات : ابعاد آجر 24x12x8 وزن آجر 200 گرم ابعاد مت یوگا 170x60x0.05 وزن مت یوگا 700 گرم

آجر یوگا مدل  Yogimats کد Oran22 بسته 2 عددی

آجر یوگا مدل Yogimats کد Oran22 بسته 2 عددی

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍

رضایت از کالا : 76 درصد

دیدگاه ثبت شده: +1

امتیاز: 3.8

اگر به دنبال یک ست با قیمت مناسب هستید این محصول کیفیت و قیمت رقابتی‌تری نسبت به سایرین دارد. این مجموعه شامل یک عدد مت یوگا به ابعاد 170در 60 سانتیمتر و دو عدد آجر یوگا می‌باشد.

جزئیات و مشخصات محصول ( کلیک کن)

ابعاد : 23.8×10.9×8.9 سانتی‌متر

وزن : 112 گرم

جنس : فوم فشرده استاندارد برای ساختن آجر با آج حک شده استاندارد

تعداد در بسته : یک جفت

سایر توضیحات : مناسب برای حرکات اصلاحی و توازن بدن در هنگام انجام تمرینات، کمک به پیدا کردن راحت تر مرکز ثقل بدن در حالت نشسته ترکیب رنگی ها با توجه به عکس های آلبوم و تنها با آج حک شده روی محصول ، اصلی ومعتبر می باشد. رنگ بندی محصول اصل آجر یوگی مت yogimats: آجر داری 3 لایه میباشد و دو لایه ی بیرونی مشکی و مغزی آن میتواند یکی از رنگهای زرد ، نارنجی ، قرمز ، سبز، آبی ، سبز دریایی(سبزآبی)، یاسی ، بنفش ( این محصول فقط با این 6 رنگ بندی معتبر می باشد) آجر یوگا Yogimatsپایداری بالایی دارد و ضد لغزش بودن این محصول باعث می شود بتوان از دو بلوک بر روی هم گذاشته شده جهت اجرای حرکات پیچیده و حرفه ای یوگا و حرکات و آساناهایی که نیاز به ارتفاع بیشتری دارند نیز استفاده نمود.

آجر یوگا پاندا مدل pn12 بسته 2 عددی

آجر یوگا پاندا مدل pn12 بسته 2 عددی

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍

رضایت از کالا : 90 درصد

دیدگاه ثبت شده: +6

امتیاز: 4.5

بسته دو عددی آجر یوگا با کیفیت محصول Yogimats مدل Oran است. اگر به دنبال ست کامل نیستید، این محصول با کیفیت و همچنین سایر محصولاتی که در پایین به آن اشاره کردیم را معرفی می کنیم.

جزئیات و مشخصات محصول ( کلیک کن)

ابعاد : 25x13x9 سانتی‌متر

وزن : 50 گرم

جنس : فوم

تعداد در بسته : دو عدد

سایر توضیحات : بسته دوعددی تولیدی شرکت پاندا

آجر یوگا مدل yogimats  کد Pp22 بسته 2 عددی

آجر یوگا مدل yogimats کد Pp22 بسته 2 عددی

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍

رضایت از کالا : 0 درصد

دیدگاه ثبت شده: +1

امتیاز: 0

متن

جزئیات و مشخصات محصول ( کلیک کن)

ابعاد : 23.7x11x9 سانتی‌متر

وزن : 110 گرم

جنس : فوم فشرده سخت مناسب ساختن آجر استاندارد با آج استاندارد حک شده که در تصویر مشخص میباشد

تعداد در بسته : دو عدد

سایر توضیحات : مناسب برای حرکات اصلاحی و توازن بدن در هنگام انجام تمرینات، کمک به پیدا کردن راحت تر مرکز ثقل بدن در حالت نشسته ترکیب رنگی ها با توجه به عکس های آلبوم که محصول اصلی توسط پخش نمایندگی الماس ارایه میشود و معتبر می باشد. رنگ بندی محصول اصل آجر یوگی مت yogimats: آجر داری 3 لایه میباشد و دو لایه ی بیرونی مشکی و مغزی آن میتواند یکی از رنگهای زرد ، نارنجی ، قرمز ، سبز، آبی ، سبز دریایی(سبزآبی)، یاسی ، بنفش ( این محصول فقط با این 6 رنگ بندی معتبر می باشد) آجر یوگا Yogimatsپایداری بالایی دارد و ضد لغزش بودن این محصول باعث می شود بتوان از دو بلوک بر روی هم گذاشته شده جهت اجرای حرکات پیچیده و حرفه ای یوگا و حرکات و آساناهایی که نیاز به ارتفاع بیشتری دارند نیز استفاده نمود.

آجر یوگا مدل TRE-002 بسته 2 عددی

آجر یوگا مدل TRE-002 بسته 2 عددی

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍

رضایت از کالا : 90 درصد

دیدگاه ثبت شده: +2

امتیاز: 4.5

متن

جزئیات و مشخصات محصول ( کلیک کن)

ابعاد : 9×11.9×24 سانتی‌متر

وزن : 110 گرم

جنس : فوم فشرده

تعداد در بسته : دو عدد

سایر توضیحات : مناسب برای حرکات اصلاحی و توازن بدن در هنگام انجام تمرینات، کمک به پیدا کردن راحت تر مرکز ثقل بدن در حالت نشسته تنوع رنگ بسیار بالا

آجر یوگا مدل Yogimats کد06 بسته 2 عددی

آجر یوگا مدل Yogimats کد06 بسته 2 عددی

پیشنهاد شده توسط : 10 نفر 👍

رضایت از کالا : 82 درصد

دیدگاه ثبت شده: +24

امتیاز: 4.1

متن

جزئیات و مشخصات محصول ( کلیک کن)

ابعاد : 23.8×11.3×8.7 سانتی‌متر

وزن : 109 گرم

جنس : مناسب برای حرکات اصلاحی و توازن بدن در هنگام انجام تمرینات، کمک به پیدا کردن راحت تر مرکز ثقل بدن در حالت نشسته ترکیب رنگی ها با توجه به عکس های آلبوم که محصول اصلی توسط پخش نمایندگی الماس ارایه میشود و معتبر می باشد. رنگ بندی محصول اصل آجر یوگی مت yogimats: آجر داری 3 لایه میباشد و دو لایه ی بیرونی مشکی و مغزی آن میتواند یکی از رنگهای زرد ، نارنجی ، قرمز ، سبز، آبی ، سبز دریایی، یاسی ، بنفش ( این محصول فقط با این 6 رنگ بندی معتبر می باشد) آجر یوگا Yogimatsپایداری بالایی دارد و ضد لغزش بودن این محصول باعث می شود بتوان از دو بلوک بر روی هم گذاشته شده جهت اجرای حرکات پیچیده و حرفه ای یوگا و حرکات و آساناهایی که نیاز به ارتفاع بیشتری دارند نیز استفاده نمود.

تعداد در بسته : دو عدد

محتواهای مشابه:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x