ابزار سلامتچی بزنم

راهنما خرید بهترین قوزبند + 10 محصول پرفروش

قوزبند از جمله ابزاری است که می‌تواند به سلامت کتف، قوس بالای کمر و ستون فقرات کمک کند. اگر شما هم نگران زاویه ستون فقرات خود هستید با ادامه این راهنمای خرید، با ما همراه باشید.

الاستیسیته قوزبند

الاستیک یکی از مواد اولیه‌ای است که بهتر است در قوزبند وجود داشته باشد تا حالت کشسانی کافی به قوزبند بدهد.

کشسانی مناسب باعث محافظت و نگهداری از اندام بیرونی و حالت دهی بهتر به ستون فقرات میشود. ضمن آن باعث می شود تا بتوانید با کمی تفاوت سایز، محصول مورد نظر را استفاده کنید.

بنابراین قوزبندهای دارای حالت کشسان را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مناطق تحت پوشش قوزبند

اندام های تحت پوشش قوزبند در محصولات مختلف متفاوت است.

برخی از محصولات صرفاً روی قوز موثر هستند اما برخی دیگر ضمن آن مانع افتادگی شانه می شوند.

طول قوزبند می‌تواند کوتاه و نیم تنه باشد و نیمه بالایی ستون فقرات را تحت پوشش قرار دهد یا می تواند تمام تنه باشد و تا پایین کمر را تحت پوشش و محافظت قرار دهد.

اسکلت آتل قوزبند

برای اینکه یک قوزبند بتواند حالت ستون فقرات را به صورت استاندارد حفظ کند؛ نیاز دارد که یک اسکلتِ آتلِ پلیمریِ ارگونومیک داشته باشد؛ تا شما به آن تکیه زده و حالت کمر خود را تدریجا به شرایط طبیعی نزدیک کنید.

قوزبند هایی نیز به شکل ساده و بدون اسکلت داخلی ساخته می‌شوند که با پشتوانه‌ی قدرت کشسانی خود شکل کمر را تدریجا تغییر می‌دهند.

سایز قوزبند

اگر به دنبال مجموعه‌ی کاملی از سایزها هستید. محصولاتی که دارای پنج سایز: S, M, L, XL, XXL هستند پکیج کامل‌تری را به مشتریان ارائه داده و تمام سایز‌های متداول را دربر‌می‌گیرند. 

قیمت قوزبند

جدای از جنس، کیفیت، دوخت که میتوانند روی قیمت تاثیر بگذارند؛ هر چه نواحی تحت پوشش محصول شما افزایش پیدا کند قیمت تمام شده‌ی محصول مورد نظر شما نیز به طبع افزایش پیدا خواهد کرد.

استفاده قوزبند در گرما و سرما

هرچه مناطق تحت پوشش قوزبند افزایش پیدا کند برای استفاده در فصل سرما مناسب‌تر بوده و هر چه مناطق تحت پوشش قوزبند کاهش پیدا کند برای استفاده در فصل گرما راحت‌تر خواهد بود. 

شیوه باز و بسته شدن قوزبند

اگر به دنبال خرید قوزبند های چسبی هستید به علت پرفروش بودن تنوع بالایی در انتخاب خواهید داشت اما دسته دیگر از قوزبند ها با سگک باز و بسته می شوند که از نظر تعداد و تنوع در اقلیت هستند؛ ضمن آنکه چسبی ها امکان تغییر سایز راحت‌تری داشته و قطعه‌ی سفتی در زیر لباس احساس نمی‌شود.

لیست بهترین قوزبند

قوزبند سما طب پاکان مدل 4036

قوزبند سما طب پاکان مدل 4036

پیشنهاد شده توسط : 74 نفر 👍 رضایت از کالا : 73.6 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1855 📃 امتیاز: 3.9

ناحیه‌ی تحت پوشش این محصول کتف، کمر و پهلوها است که از این نظر نواحی تحت پوشش محصول زیاد است. در هوای خنک استفاده از آن راحت‌تر بوده و در شش سایز مختلف تولید می‌شود که از نظر ابعاد تمام سایزهای متداول را دربرمی‌گیرد. خاصیت ضد حساسیت داشته و از جنس کش، و پلیمر قدرتمند می‌باشد.

کاربرد : کمر , کتف

جنس : کش , پلیمر

کشور مبدا برند : ایران

نوع عملکرد : جلوگیری از قوز کردن

ویژگی مواد : ضد حساسیت

نحوه بسته شدن : چسبی

سایر توضیحات : سایز S برای افراد خیلی لاغر سایز M برای افراد لاغر سایز L برای افراد معمولی سایز XL برای افراد چاق سایز XXL برای افراد خیلی چاق

قوزبند طبی طب و صنعت کد 52300

قوزبند طبی طب و صنعت کد 52300

پیشنهاد شده توسط : 51 نفر 👍 رضایت از کالا : 69.8 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +296 📃 امتیاز: 3.6

این قوزبند از نظر قیمت در دسته محصولات مقرون به صرفه و سبک می‌باشد. مناطق تحت پوشش این محصول محدود بوده و از این جهت برای استفاده در هوای گرم نیز مناسب است. قابلیت تنظیم میزان کشش در ناحیه قوز را دارد. مکانیزم عملکرد این محصول به این شکل بوده که با نزدیک کردن کتف باعث کاهش قوز کمر می‌شود.

کاربرد : کمر , شانه , کتف

جنس : الاستیک , پنبه

کشور مبدا برند : ایران

نوع عملکرد : جلوگیری از قوز کردن

ویژگی مواد : ضد حساسیت

نحوه بسته شدن : چسبی

سایر توضیحات : بسیار ظریف و قابل اختفا زیر لباس، استفاده آسان و راحت و با قابلیت تنظیم میزان کشش موارد استفاده: حفظ زیبایی اندام جلوگیری از خمیدگی پشت و افتادگی شانه‌ها حفظ وضعیت صحیح بدن در هنگام انجام فعالیت های شغلی، ورزشی و کارهای روزمره به ویژه افرادی که برای مدت طولانی پشت میز می‌نشینند افراد لاغر و نوجوانان در سن رشد برای جلوگیری از خمیدگی پشت (مشروط به انجام ورزش‌های تقویت کننده عضلات ستون فقرات) برگرداندن حجم تنفس به وضعیت مطلوب در بیمارانی که برای مدت طولانی بستری بوده‌اند جهت از بین بردن مشکلات تنفسی ناشی از روی هم خوابیدن ریه‌ها نکات مهم: تمامی خمیدگی‌‌های پشت با این وسیله قابل پیشگیری و درمان نمی‌باشد، توصیه می‌گردد قبل از استفاده از هر نوع قوزبند، بیمار توسط پزشک متخصص ستون فقرات معاینه شود. پوشیدن این وسیله هنگام خواب توصیه نمی‌شود انجام ورزش‌های تقویت کننده ستون فقرات همزمان با استفاده از انواع قوزبند الزامی است لطفا جهت شستشو از آب سرد و صابون استفاده کرده و از چنگ زدن وسیله خودداری نمایید پیش از خرید وسیله به جدول انتخاب سایز بر اساس عرض شانه‌ها توجه نمایید هشدار: در صورتی که این محصول توسط افراد دارای بیماری‌های پوستی استفاده گردیده است، نباید توسط فرد دیگری مورد استفاده مجدد قرار گیرد. این محصول استریل نمی‌باشد.

قوزبند طبی طب و صنعت کد 52100

قوزبند طبی طب و صنعت کد 52100

پیشنهاد شده توسط : 75 نفر 👍 رضایت از کالا : 80.8 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +954 📃 امتیاز: 3.9

این محصول در پنج سایز مختلف تولید می‌شود و مناطق تحت پوشش آن کتف، شانه، کمر و پهلوها بوده که از این نظر مناطق تحت پوشش آن زیاد است. بنابراین در هوای خنک راحت‌تر استفاده می‌شود و در هوای گرم استفاده از آن دشوار است. قیمت محصول به نسبت ابعاد دوخت مناسب است.

جنس : الاستیک

کاربرد : کمر , شکم , کتف

کشور مبدا برند : ایران

ویژگی مواد : ضد حساسیت

نحوه بسته شدن : چسبی

سایر توضیحات : وارد استفاده: بانوان برای حفظ زیبایی اندام حفظ وضعیت صحیح بدن در هنگام انجام فعالیت های شغلی، ورزشی و کارهای روزمره افراد لاغر و نوجوان در سن رشد برای جلوگیری از خمیدگی پشت (مشروط به انجام ورزش‌های تقویت کننده عضلات ستون فقرات) کسانی که برای مدت طولانی پشت میز می نشینند کاهش صدمات ناشی از کار سنگین برگرداندن حجم تنفس به وضعیت مطلوب در بیمارانی که برای مدت طولانی بستری بوده اند مشکلات تنفسی ناشی از روی هم خوابیدن ریه ها پیشگیری از عوارض برخی از صدمات دیسک مهره های پشتی پیشگیری از کمر درد جمع کردن شکم و پهلو جابجایی مرکز ثقل به منظور کاهش فشار وارد بر مهره های کمری افتادگی شانه ها کاهش فشار بر لیگامان ها حمایت از مفاصل خاجی لگنی و ستون فقرات کمری جلوگیری از خمیدگی پشت خستگی عضلات پشتی

قوزبند طبی کد 2021

قوزبند طبی کد 2021

پیشنهاد شده توسط : 70 نفر 👍 رضایت از کالا : درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +286 📃 امتیاز: 3.9

یکی از محصولات پر فروش این قوزبند طبی می‌باشد. در ناحیه‌ی دو شانه برای راحتی و استفاده طولانی مدت دارای شانه بند مخصوص و نرم است. کشور سازنده این محصول ایران بوده و از افتادگی شانه‌ها نیز جلوگیری می‌کند.
قیمت این کالا با توجه به مناطق تحت پوشش پایین است.

کاربرد : کمر , کتف

جنس : کش , پلیمر

کشور مبدا برند : ایران

نوع عملکرد : جلوگیری از قوز کردن خمیدگی پشت،افتادگی شانه،خستگی عضلات پشت،مشکلات تنفسی

ویژگی مواد : ضد حساسیت

نحوه بسته شدن : چسبی

سایر توضیحات : سایز S برای افراد خیلی لاغر سایز M برای افراد لاغر سایز L برای افراد معمولی سایز XL برای افراد چاق سایز XXL برای افراد خیلی چاق لطفا سایزبندی دقیق را در عکس کالا مشاهده کنید مناسب برای کسانی که برای مدت طولانی پشت میز می نشینند برگرداندن حجم تنفس به وضعیت مطلوب در بیمارانی که برای مدت طولانی بستری بوده اند کاهش صدمات ناشی از کار سنگین پیشگیری از کمر درد پیشگیری از عوارض برخی از صدمات دیسک مهره های پشتی مشکلات تنفسی ناشی از روی هم خوابیدن ریه ها جمع کردن شکم و پهلو افتادگی شانه ها خستگی عضلات پشتی جلوگیری از خمیدگی پشت

قوزبند و کتف بند طب و صنعت مدل 52200

قوزبند و کتف بند طب و صنعت مدل 52200

پیشنهاد شده توسط : 63 نفر 👍 رضایت از کالا : 60 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +334 📃 امتیاز: 3.6

این محصول در چهار سایز مختلف تولید می‌شود و با توجه به سایز راهنمای مناسبی از نظر ابعاد دارد.
از نظر ارتفاع نیم تنه و کوتاه می‌باشد. کتف‌ها در این محصول تا حد زیادی پوشیده و محافظت می‌شوند.
این قوزبند دارای آتل‌های پلیمری بوده که حالت ارگونومیک آن را افزایش داده است.

جنس : نئوپرن , الاستیک , پارچه

کاربرد : کمر , کتف

کشور مبدا برند : ایران

ویژگی مواد : ضد حساسیت

نحوه بسته شدن : چسبی

قوزبند طبی تن طب مدل 02

قوزبند طبی تن طب مدل 02

پیشنهاد شده توسط : 56 نفر 👍 رضایت از کالا : 55 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +13 📃 امتیاز: 3.2

اگر به دنبال یک محصول ساده و سبک هستید ما این محصول را به شما پیشنهاد میکنیم. ساختار این قوزبند کمی متفاوت از حالت متداول می‌باشد. به صورت سگکی باز و بسته می‌شود. از نظر سایز فری سایز بوده و سایزبندی ندارد. از جنس الاستیک بوده و برای افرادی که از حساسیت پوستی رنج می‌برند مناسب است.

جنس : الاستیک

کاربرد : کمر , کتف

ویژگی مواد : خاصیت ضد حساسیت

نحوه بسته شدن : سگکی

قوزبند و کمربند طبی کد SH131K

قوزبند و کمربند طبی کد SH131K

پیشنهاد شده توسط : 43 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +17 📃 امتیاز: 3.7

جنس : نئوپرن , ابر

کاربرد : کمر , پیشگیری از درد کمر و زانو

ویژگی مواد : ضد حساسیت

نحوه بسته شدن : چسبی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x