چی بزنملوازم آرایشی

 راهنما خرید بهترین تراش آرایشی + لیست محصولات

همواره برای استفاده از انواع مداد آرایشی از جمله خط چشم، مداد ابرو، رژ لب مدادی، مداد لب و غیره، نیاز دارید که این مداد‌ها به اندازه کافی تیز و قابل استفاده باشند. برخی از افراد برای این کار از روش‌های غیر اصولی مانند تراشیدن با مداد تراش‌های غیرتخصصی یا کاتر و روش‌های دیگر استفاده می‌کنند که باعث می‌شود نوک مداد به حد کافی تیز و مطلوب نباشد و نتیجه کار شما در آرایش چندان زیبا و دقیق نشود از این رو خرید بهترین مداد تراش به علت قیمت پایین و در دسترس بودن توصیه می‌شود.

اگر به دنبال خرید بهترین تراش آرایشی هستید در ادامه این راهنمای خرید از سایت چی چی چی با ما همراه باشید.

نکات خرید بهترین تراش آرایشی

 • مداد تراش آرایشی دارای درب محفظه شفاف می‌تواند به شما کمک کند تا زودتر متوجه پر شدن مخزن شده و آن را خالی کنید.
 • تیغه یک مداد تراش آرایشی باید مقاومت نسبی در برابر رطوبت داشته باشد.
 • تیز بودن تیغه و ساپورت کردن از دو سایز مختلف مداد باریک و قطور از جمله عوامل اولیه هستند که در هنگام خرید مداد تراش آرایشی باید به آن توجه کرد.
 • مداد تراش‌های آرایشی که دارای درب محفظه رنگی و غیرشفاف می‌باشند میتوانند از نظر تنوع رنگ و زیبایی دارای جلوه‌ای بسیار خوش رنگ باشند.
 • برای گرفتن نتیجه‌ی بهتر از مداد تراش آرایشی میتوانید، مداد را پنج دقیقه در فریزر گذاشته و سپس بتراشید. در این صورت نتیجه‌ی کار تیزتر خواهد بود و مداد به راحتی نمی‌شکند.

تعداد تیغه تراش آرایشی

تعداد تیغه تراش آرایشی

مداد تراش آرایشی دو قلو

در این مداد تراش‌ها دو تیغه مختلف در کنار یکدیگر وجود داشته که می‌توانند دو نوع مداد با استاندارد عرضی متفاوت را پشتیبانی کنند. به این ترتیب که اگر مداد باریک داشتید می‌توانید از حفره باریک آن استفاده کرده و اگر مداد قطور داشتید می‌توانید از قسمت عریض‌تر مداد تراش آرایشی استفاده کنید.

 این محصولات هم اکنون یکی از پرفروش‌ترین‌های بازار بوده و شما می‌توانید با قیمتی ارزان آن را به صورت اینترنتی و یا از لیست محصولات پایین همین مقاله خریداری کنید.

مداد تراش آرایشی تکی

این مداد تراش‌ها همانطور که از نامشان پیداست فقط از یک استاندارد پشتیبانی کرده و به عنوان مثال شما فقط میتوانید مداد‌های باریک را با آن به تراشید. از نظر قیمت این محصولات تفاوت چندانی با انواع دوقلو نداشته اما سایز کوچک‌تر و وزن سبک‌تری دارند و به لحاظ فروش و تنوع تولید محدودتر از مداد تراش آرایشی دوقلو هستند.

انواع تراش آرایشی از نظر محفظه

انواع تراش آرایشی از نظر محفظه

مداد تراش آرایشی بدون محفظه

بعضی از مداد تراش‌های آرایشی فاقد درپوش و محفظه بوده که در هنگام استفاده از آن باید دقت کنید که آن را در محل خاصی نگه داشته تا خرده‌های مداد بر روی زمین نریزند. از اینرو این محصولات با استقبال چندانی در بازار خرید و فروش مواجه نمی شوند.

مداد تراش آرایشی با محفظه شفاف

این مداد تراش‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا قبل از پر شدن کامل محفظه شما بتوانید از آن آگاه شده و محفظه را تخلیه کنید، این محصولات از نظر زیبایی معمولاً در حد متوسطی ارزیابی می‌شوند.

مداد تراش آرایشی با محفظه رنگی

این مداد تراش‌های آرایشی هرچند که امکان مشاهده میزان پر شدن محفظه را به شما نمی دهند اما به علت تنوع رنگ بسیار بالا و به کار رفتن انواع رنگ‌های براق و کدر دارای جلوه بسیار زیبایی بوده و از این رو در بین بانوان دارای طرفداران زیادی است. 

چوبک تراش آرایشی

بعضی از مداد تراش‌های آرایشی در خود دارای یک چوبک پلاستیکی و یا فلزی می‌باشند. این چوبک برای زمانی کاربرد دارد که نوک مداد شما در بین تیغه و بدنه شکسته و گیر می‌کند؛ شما می‌توانید با آن نوک را خارج کرده و همینطور خرده‌های چوب را از داخل محفظه و بدنه خارج کنید. در واقع یک ابزار نظافت برای مداد تراش آرایشی محسوب می‌شود.

جنس تراش آرایشی

با توجه به این که جنس بدنه تقریباً تمام مداد تراش‌ها آرایشی از پلاستیک خشک، کدر یا شفاف می‌باشد، میزان استحکام و ضخامت آن مهم است تا در صورت افتادن بر روی زمین به راحتی نشکند اما آن چیزی که در مورد مداد تراش‌ها اهمیت زیادی دارد جنس تیغه آنها می‌باشد. اگر می‌خواهید مداد تراش آرایشی شما دوام بالایی داشته باشد ما به شما خرید مداد تراش‌هایی با جنس تیغه استیل ضد زنگ را پیشنهاد می‌کنیم.

درپوش تراش آرایشی

از آنجایی که در آرایشگاه انواع اسپری آب، نگهدارنده حالت مو و سایر مواد استفاده می‌شود. همواره مداد تراش‌های آرایشی در معرض انواع رطوبت و مایعات اسیدی و قلیایی قرار می‌گیرند. از این رو برخی از تولیدکنندگان مداد تراش آرایشی خود را با درپوش تولید میکنند.

 این درپوش‌ها در قسمت ورودی مداد قرار گرفته و مانع ورود رطوبت و انواع مواد مضر به داخل بدنه و تیغه می‌شوند، از این رو دوام این محصولات افزایش پیدا میکند.

سوالات متداول

لیست خرید بهترین محصولات تراش آرایشی

مداد تراش آرایشی کازمتیک مدل AB_24

مداد تراش آرایشی کازمتیک مدل AB_24

پیشنهاد شده توسط : 79 نفر 👍 رضایت از کالا : 90 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +132 📃 امتیاز: 4.2

این محصول با داشتن بیش از ۱۰ رنگ دارای تنوع رنگی بسیار بالایی بوده و می‌توانند تقریباً هر نوع سلیقه‌ای را پاسخ دهد. از نظر فضا دارای فضای ذخیره سازی کافی برای جمع آوری خرده مداد می‌باشد. طراحی خارجی بدنه این محصول بسیار زیبا بوده و دارای تیغه‌های تیزی است.

مزایا:

 • قیمت ارزان

 • طراحی زیبا

 • تنوع رنگ زیاد

معایب:

 • ندارد

 

ابعاد : - میلی‌متر

شماره مجوز : -

مداد تراش آرایشی یویی مدل pro

مداد تراش آرایشی یویی مدل pro

پیشنهاد شده توسط : 88 نفر 👍 رضایت از کالا : 100 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +989 📃 امتیاز: 4.2

درب این محصول شفاف و شیشه‌ای بوده تا در هنگام پر شدن متوجه آن شده و آن را زودتر خالی کنید اما بدنه آن رنگی بوده و می‌توانید بر حسب سلیقه خود از تنوع رنگی بالای محصول استفاده کنید ضمن آن که دارای تیغه‌های تیزی می‌باشد. در مواردی دیده شده که درب محصول خوب چفت نمی شود یعنی باید در هنگام تراشیدن یک انگشت باید در بالا و یک انگشت دیگر در پایین محصول قرار گیرد تا به صورت ایمن بتوانید مداد آرایشی را بتراشید.

مزایا:

 • تیغه تیز

 • پشتیبانی از دو سایز مختلف و استاندارد

 • محفظه شفاف

معایب:

 • ممکن است در صورت پر شدن درب محصول باز شود.

 

سایر مشخصات : ابعاد تراش : 2.5*3.5 - تراش دوتایی با در محافظ - قابلیت تراش مداد‌های بزرگ - روزنه سمت چپ برای تراشیدن مداد با قطر 8 میلی متر - روزنه سمت راست برای تراشیدن مداد با قطر 12 میلی متر -تراش دوقلو مناسب برای مداد چشم و رژ مدادی ضخیم

مداد تراش آرایشی کازمتیک مدل AB_23

مداد تراش آرایشی کازمتیک مدل AB_23

پیشنهاد شده توسط : 90 نفر 👍 رضایت از کالا : 100 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +249 📃 امتیاز: 4.3

این محصول که از نظر هزینه دارای قیمت مقرون به صرفه‌ای میباشد، به لحاظ رنگ و طراحی بدن دارای حالتی براق و آینه‌ای بوده که جلوه‌ای زیبا به آن داده است. این مداد ترتس آرایشی از نظر رضایت توانسته نمره رضایت بالایی از مصرف‌کنندگان دریافت کند.

مزایا:

 • رنگ براق و آینه‌ای

 • بدنه باکیفیت

 • قیمت ارزان

معایب:

 • ندارد

 

ابعاد : - میلی‌متر

شماره مجوز : -

مداد تراش آرایشی مدل CO-2S

مداد تراش آرایشی مدل CO-2S

پیشنهاد شده توسط : 88 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +92 📃 امتیاز: 4.2

برخلاف تصویر که بزرگ به نظر میرسد اما این مداد تراش دارای سایز استاندارد و متداول می‌باشد. از نظر تنوع رنگ چهار رنگ اصلی را داشته و تیغه آن از جنس استیل ضد زنگ با مقاومت نسبی در برابر رطوبت می‌باشد. به لحاظ کیفیت مشتریان به این کالا نمره کیفی بالایی داده‌اند.

مزایا:

 • تیغه استیل

 • محفظه شفاف

 • تیز و راحت در استفاده

معایب:

 • ندارد

 

سایر مشخصات : در رنگ بندی متنوع و زیبا تيغه هاي تيز از جنس فولاد ضد زنگ مناسب برای انواع مدادهای آرایشی طراحي شده براي مداد هاي نازک و ضخيم (8 میلی متر و 12 میلی متر) دارای محفظه نگهدارنده

مداد تراش آرایشی رزالی فیوره مدل TOPX01

مداد تراش آرایشی رزالی فیوره مدل TOPX01

پیشنهاد شده توسط : 83 نفر 👍 رضایت از کالا : 90 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +5 📃 امتیاز: 4.3

سبک طراحی این محصول به شکل باکس‌های کلاسیک بوده و با برداشتن درب مخزن آن متوجه‌ی چوبک اضافی خواهید شد از جمله نقاط منحصر به فرد این محصول همین قطعه می‌باشد که می‌توانید با آن ذراتی را که بین تیغه و بدنه گیر می‌کنند به راحتی خارج کنید. این کالا از نظر هزینه دارای قیمتی بالاتر از میانگین بازار می‌باشد.

مزایا:

 • تیغه بسیار تیز

 • دارای چوبک نظافت و تخلیه

 • طراحی زیبا‌ی بدنه

معایب:

 • قیمت بالا

 

ابعاد : 30x30x27 میلی‌متر

سایر مشخصات : - دو دهنه - درپوش فوقانی و درپوش مخرن - چوبک پاکسازی

شماره مجوز : 12457

سایر توضیحات : - مخزن داخلی - ابزار پاک سازی تراش - دوقلو برای مداد سایز برزگ و سایز کوچک - درپوش دار

مداد تراش آرایشی یویی مدل PSH01

مداد تراش آرایشی یویی مدل PSH01

پیشنهاد شده توسط : 88 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +159 📃 امتیاز: 4.3

این مداد تراش آرایشی از یک سایز استاندارد مداد پشتیبانی کرده و دارای بدنی شفاف می‌باشد. طراحی این محصول بسیار زیبا بوده و دارای طراحی و شمایل دخترانه است. پس از استفاده از آن بهتر است درپوش آن را ببندید تا گرد و غبار وارد آن نشده و مداد تراش، بهداشتی باقی بماند.

مزایا:

 • دارای درپوش بهداشتی

 • محفظه شفاف

 • طراحی دخترانه

معایب:

 • پشتیبانی از یک سایز مداد آرایشی

 

سایر مشخصات : - دارای مخزن برداه. - درپوش محافظ از مخزن برای جلوگیری از خروج براده ها. - اندازهمناسب برای قرارگیری در کیف آرایشی قابل حمل.

مداد تراش آرایشی کازمتیک مدل 011

مداد تراش آرایشی کازمتیک مدل 011

پیشنهاد شده توسط : 84 نفر 👍 رضایت از کالا : 100 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +102 📃 امتیاز: 4.2

ابعاد : - میلی‌متر

شماره مجوز : -

صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x