لوازم آرایشیچی بزنم

راهنمای خرید و انتخاب بهترین قیچی ابرو {لیست محصولات}

آراستن ابرو‌ها همواره یکی از کارهای بسیار حساس بوده که برای انجام آن نیاز به قیچی ابروی مناسب و تیز می‌باشد. این قیچی باید ضمن راحت بودن به حد کافی کوچک و دقیق باشد تا بتوانید نتیجه ایده‌آلی از آراستن ابرو به دست آورید. اگر به دنبال خرید قیچی ابروی مناسب و آشنایی با ویژگی‌های آن هستید در ادامه این راهنمایی خرید با سایت چی چی چی همراه باشید.

نکات خرید بهترین قیچی ابرو

 • هر چه قسمت نوک قیچی نازک‌تر باشد برای انجام کارهای ظریف مناسب‌تر است.
 • قیچی‌هایی که نوک ضخیم‌تری دارند در برابر ضربه مقاوم‌تر هستند.
 • دسته‌‌های پلاستیکی قیچی، راحت‌تر در دست گرفته می‌شود و برای کار طولانی مدت مناسب‌تر است در حالی که دسته‌های فلزی، در طولانی مدت، در اطراف انگشت علامت به جا می‌گذارند.
 • از قیچی ابروی برای انواع اصلاح‌های ظریف و حساس می‌توان استفاده کرد و حتی در آرایشگاه‌های مردانه برای تنظیم خط ریش کاربرد دارد.
 • قیچی‌های دسته فلزی ضد زنگ دوام بسیار زیادی دارند. اگر دوام برای شما آیتم مهمی است این محصولات گزینه‌ی مناسبی برای شما هستند.
 • برخی قیچی‌ها دارای انحنا در نوک بوده که برای اصلاح ابرو و موارد مشابه، نیاز نباشد مچ دست خود را بیش از حد کج کنید. از این رو دارای رابط کاربری بهتری هستند.

جنس تیغه قیچی ابرو

آنچه که ما از تیغه یک قیچی ابرو انتظاری داریم اول تیز بودن آن و حفظ این حالت در طولانی مدت بوده و در کنار آن مقاومت در برابر رطوبت می‌باشد تا دچار زنگ زدگی نشود.

 اگر در سالن زیبایی کار می‌کنید همواره قیچی ابرو ممکن است در معرض اسپری آب و رطوبت قرار گیرد، از این رو توصیه می‌شود از جنس استیل ضد زنگ استفاده کنید.

جنس دسته قیچی ابرو

جنس دسته قیچی ابرو

دسته پلاستیکی

دسته‌های پلاستیکی به علت داشتن انحنای مناسب برای استفاده طولانی مدت گزینه‌های بسیار خوبی هستند. دست را خسته نکرده و دور انگشت علامت کمتری به جای می‌گذارند.

قیچی ابرو با دسته پلاستیکی به دو صورت در بازار موجود است. نوع اول دارای دسته پلاستیکی‌ کوچک، ظریف و کمی خشک می‌باشد. این محصولات همواره توانستند از کاربران خانگی خود نمره رضایت بالایی را کسب کنند.

گروهی دیگر از تولیدکنندگان دسته قیچی خود را با روکش پلاستیکی نرم، بزرگ و حجیم می‌سازند که خوبی آن استفاده بسیار راحت‌تر بوده اما بدی بزرگی آن، این است که به علت همین دسته‌های بزرگ، تیغه قیچی به خوبی بسته نمی شود. 

دسته فلزی

در این محصولات در واقع دسته قیچی روکش نداشته و بدنه به صورت یکپارچه از نوک تیغ‌ها تا انتهای دسته از یک جنس ساخته شده است.

در هنگام خرید باید به تصویر کالا و نداشتن لبه تیز در قسمت دستگیره و جای انگشت توجه کنید. متاسفانه برخی از طراحان قیچی ابرو به این نکته توجه نمی‌کنند و لبه‌های دسته محصول را به صورت تیز و بدون انحنا به مشتریان عرضه می‌کنند؛ نتیجه آن عدم امکان استفاده برای طولانی مدت می‌باشد و روی دست را زخم می‌کند.

فرم بدنه قیچی ابرو

فرم بدنه قیچی ابرو

ساده

در مدل‌های ساده قیچی به صورت عمودی دارای خط تقارن می‌باشد یعنی دو طرف آن دقیقاً به یک شکل طراحی شده است. این محصولات برای استفاده توسط هر دو دست مناسب می‌باشند؛ بنابراین اگر چپ دست هستید، مدل‌های ساده مناسب شماست.

تیغه در این محصولات به صورت نوک تیز و صاف طراحی شده و به هیچ سمتی انحنا ندارد. این حالت به شکل سنتی طرفداران خاص خود را داشته و البته عادت کردن به استفاده از آن آسان است.

ارگونومیک

یعنی حالت دست کاربر در محصول رعایت شده باشد. برخی از طراحان چگونگی گرفتن قیچی در دستان مصرف‌کننده را پیش بینی کرده و محصول را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که استفاده از آن راحت‌تر از قیچی‌های ساده میباشد.

معمولاً دسته آن به گونه‌ای طراحی می‌شود که اگر با دست راست گرفته شود فشار خاصی به انگشتان شما وارد نکرده و در طولانی مدت دستان شما را خسته نمی‌کند اما همین محصول اگر با دست چپ استفاده شود علامت قرمزی پررنگ روی دست شما ایجاد می‌کند.

تیغه این محصولات دارای انحنا با زاویه مناسب بوده تا در هنگام استفاده از این قیچی ابرو نیاز نباشد که بیش از حد مچ خود را بچرخانید، بلکه با دستانی آسوده و راحت میتوانید اصلاح ابرو را انجام دهید

تاشو و مسافرتی

قیچی‌های تاشو دارای چند لولا بوده که میتوانید آن را به خوبی تا کرده و کوچک کنید. در این محصولات تیغه بین دو دسته قرار می‌گیرد و در صورت پرت شدن یا برخورد به دیواره‌ی کیف به جایی صدمه نمیزند؛ زیرا در حالت بسته تیغه‌ها امکان برخورد با محیط اطراف را ندارند.

البته دقت کنید که این محصولات از نظر کارایی و کیفیت در حد قیچی‌های ابرو ساده و ارگونومیک نبوده و به علت داشتن مفاصل زیاد در حین کار ممکن است به خوبی محکم نباشند.

کاور قیچی ابرو

اگر به نظم علاقه زیادی دارید و پس از استفاده تمام وسایل خود را به صورت مرتب باید در جای خود بگذارید، در هنگام خرید به داشتن کاور قیچی ابرو توجه کنید.

برخی از محصولات دارای کاور کلی بوده یعنی کل قیچی در آن جای می‌گیرد اما برخی دیگر دارای کاور تیغه بوده یعنی فقط تیغه قیچی ابرو در آن جای می‌گیرد.

یکی از کاربردهای اصلی این کاور‌ها این است که وقتی قیچی ابرو در کیف لوازم آرایش یا استند لوازم آرایش قرار دارد، نوک تیز آن به کیف و سایر لوازم آرایش آسیب نزند.

سوالات متداول

لیست بهترین قیچی ابرو

قیچی ابرو زولینگن مدل PRO

قیچی ابرو زولینگن مدل PRO

پیشنهاد شده توسط : 84 نفر 👍 رضایت از کالا : 85.6 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +79 📃 امتیاز: 4.3

دسته این قیچی با یک روکش پلاستیکی پوشیده شده و باعث میشود در کار طولانی مدت دستان شما را اذیت نکند. از طرف دیگر تیغه‌ها دارای یک کاوه باکیفیت بوده که روی آن سوهان برای موارد لازم تعبیه شده است.

در مجموع جنس بدن به گونه‌ای است که از دستان شما سر نمیخورد و دارای تیغه‌های تیزی نیز می‌باشد.

مزایا:

 • داشتن دسته راحت

 • کارو تیغه با سوهان

 • تیغه تیز

 

معایب:

 • ندارد

 

کشور مبدا برند : آلمان

سایر مشخصات : ساخت تایوان

قیچی ابرو اس جی ان مدل PH1

قیچی ابرو اس جی ان مدل PH1

پیشنهاد شده توسط : 82 نفر 👍 رضایت از کالا : 80.4 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +900 📃 امتیاز: 4

در استفاده بلند مدت مناسب است. دارای دسته بسیار راحتی بوده و میتوان با هر دو دست از آن استفاده کرد زیرا بدنه آن به صورت قرینه و دارای تقارن طراحی شده است. با وجود قیمت ارزان دارای تیغه بسیار تیزی میباشد.

مزایا:

 • دسته‌ی راحت

 • قیمت ارزان

 • دوام مناسب

معایب:

 • ندارد

کشور مبدا برند : چین

سایر مشخصات : قیچی ابرو دسته لاکی مدل PH1 نوک صاف طرح ژانومه کیفیت ساخت بالا تیغه تیز و مرغوب کاربرد آسان و مناسب برای استفاده با هر دو دست چپ و راست تیغه از جنس استیل ضد زنگ مناسب جهت استفاده شخصی و سالن

قیچی ابرو لورنزو مدل G509

قیچی ابرو لورنزو مدل G509

پیشنهاد شده توسط : 68 نفر 👍 رضایت از کالا : 77.6 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +23 📃 امتیاز: 4

این قیچی دارای دسته‌های بسیار بلندی می‌باشد که برای افراد حرفه‌ای مناسب است. این حالت بدنه باعث می‌شود که احتمال برخورد دست شما به صورت فرد مقابل کاهش یابد که در صورت داشتن آرایش از جمله موارد مهم محسوب می‌شود. دسته این محصول دارایی انحنا با زاویه مناسب می‌باشد تا نیاز به چرخاندن مچ دست در حین کار نداشته باشید.

مزایا:

 • حالت دسته بلند برای موارد دارای میکاپ صورت

 • تیغه سر کج با زاویه مناسب

 • کارایی آسان

معایب:

 • ندارد

کشور مبدا برند : چین

سایر مشخصات : قیچی دسته بلند سر کج

قیچی ابرو زد وان مدل 202

قیچی ابرو زد وان مدل 202

پیشنهاد شده توسط : 79 نفر 👍 رضایت از کالا : 92.6 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +28 📃 امتیاز: 4

این محصول در کنار داشتن وزن کم، طراحی مناسب و تیغه‌های تیز و توانسته به لحاظ رضایت و کیفیت نمره‌ی کیفی بسیار بالایی از مشتریان خود دریافت کند. دسته این قیچی ابرو دارای انحنا بوده و لبه‌های تیزی ندارد تا دستان شما را در حین کار اذیت نکند.

مزایا:

 • کیفیت بالا

 • دوام خوب

 • قابلیت استفاده برای هر دو دست

معایب:

 • ندارد

کشور مبدا برند : چین

قیچی ابرو ویتالی مدل G202

قیچی ابرو ویتالی مدل G202

پیشنهاد شده توسط : 65 نفر 👍 رضایت از کالا : 74.6 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +43 📃 امتیاز: 4

نوک این قیچی یک مرحله نازکتر از سایر محصولات مشابه طراحی شده تا در تفکیک و گرفتن هر کدام از تارهای مو و اصلاح آن دچار مشکل نشوید. به لحاظ دقت این قیچی ابرو دارای میزان سطح دقت بسیار بالایی است.

جنس بدنه آن از استیل ضد زنگ بوده و قسمت انگشتی دست، حالت بیضوی دارد که نگهداری آن را آسان‌تر می‌کند اما روکش پلاستیکی بر روی دسته آن کار نشده است.

مزایا:

 • جنس بدنه با کیفیت

 • قیمت ارزان

 • تیغه بسیار باریک

معایب:

 • ندارد

کشور مبدا برند : چین

سایر مشخصات : - دارای ابعاد 4 × 8.5 سانتی‌متر - بدنه‌ی کاملا استیل - سر قیچی انحنادار به سمت بالا

قیچی ابرو برند آپ مدل DL-22

قیچی ابرو برند آپ مدل DL-22

پیشنهاد شده توسط : 50 نفر 👍 رضایت از کالا : 90 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +11 📃 امتیاز: 4.3

ابعاد : - میلی‌متر

شماره مجوز : -

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x