خانه و آشپزخانهچی بخرم

برای خرید بهترین مینی واش به چه نکاتی توجه کنیم

مینی واش یا ماشین لباسشویی کوچک گزینه مناسبی برای خانه های دارای متراژ پایین است. علیرغم اینکه اغلب کاربران این نوع لباسشویی را با نام کهنه شور می شناسند، اما کاربرد این دستکاه محدود نیست. می توانید برای شستن انواع لباس ها با حجم کم از آن استفاده کنید. نکاتی کلیدی وجود دارد برای خرید بهترین مینی واش باید به آن توجه کنید.

حجم و ظرفیت مخزن

ابعاد محدود این دستگاه، استفاده از آن را برای فضاهای کوچک مناسب می کند. اما، اولین عاملی که در خرید مینی واش مهم است حجم و ظرفیت مخزن آن است. توصیه ما به شما این است که انتخاب دستگاه های دارای ظرفیت 2 تا 2.5 کیلوگرم را در اولویت قرار دهید.

خشک کن

عدم وجود خشک کن شما را با مشکل جدی مواجه می کند. بدون خشک کن ناچار هستید لباس ها را بعد از شستشو روی بند رخت آویزان کنید. در زمستان، مناطق سردسیری یا هوای بارانی شرایط برای استفاده از بند رخت در هوای آزاد وجود ندارد. به همین دلیل، دستگاه های دارای خشک کن گزینه مناسب تری خواهد بود.

میزان مصرف انرژی

مصرف انرژی بالا به معنی پرداخت هزینه بیشتر برای برق و آسیب بیشتر به محیط زیست است. هنگام خرید حتما به برچسب انرژی دقت کنید. مصرف انرژی محصولات دارای رده A بسیار کم است. خرید این محصولات علاوه بر کاهش مصرف برق به کاهش مصرف سوخت های فسیلی و آلاینده ها کمک می کند.

قابلیت شستشو با آب گرم

زمانی که لباس نوزدان را می شوید استفاده از آب گرم برای تمیز کردن آنها ضروری است. از بین بردن لکه های روی لباس آنها تنها با استفاده از آب گرم امکان پذیر است. برای خانواده هایی که فرزند کوچک دارند خرید مینی واش های دارای قابلیت شستشو با آب گرم مهم است.

دوقلو با اتومات؟

مینی واش ها دارای دو مدل دوقلو و اتومات هستیند. اغلب مصرف کنندگان هنگام انتخاب بهترن مینی واش سردرگم می شوند. ماشین های دوقلو عملکرد بهتری در شستن و خشک کردن لباس ها دارد. اما، فضای بیشتری اشغال می کند. خرید هر یک از این مدل ها به نیاز شما وابسته است.

لیست بهترین مینی واش

مینی واش فریدولین مدل SWF-35A

مینی واش فریدولین مدل SWF-35A

پیشنهاد شده توسط : 85 نفر 👍 رضایت از کالا : 79 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +178 📃 امتیاز: 4.1

این مینی واش با ۷۶ سانتی متر ارتفاع ۱۷ کیلوگرم وزن و ظرفیت ۳ و نیم کیلو گرم در مقیاس یک مینی واش بزرگ و جادار به حساب می آید. زمان شستشوی این محصول از حدود ۲۰ تا ۴۰ دقیقه می باشد و از سیستم تمام اتوماتیک بهره می گیرد. دارای یک پمپ تخلیه است که امکانی ضروری می باشد. در مجموع از نظر امکانات بالاتر از بسیاری از مینی واش‌ها و کمتر از ماشین لباسشویی است.

ابعاد : 450 × 460 × 760 سانتی‌متر

وزن : 17 کیلوگرم

ظرفیت : 3.5

فناوری : خشک‌کن

امکانات ایمنی و امنیتی : قفل کودک

نوع مخزن : در از بالا

امکانات همراه : نمایشگر

سایر توضیحات : تمام اتوماتیک دارای 6 برنامه عیب یابی هوشمند دارای پمپ تخلیه،فیلتر پرز گیر و شیر برقی قابلیت تنظیم ارتفاع آب قابلیت انتخاب وضعیت شست‌وشو جهت لباس‌های مختلف زمان شست‌وشو متغیر بین 19 تا 42 دقیقه دارای مخزن خشک‌کن استیل و کابینت فشرده فایبر گلاس

مینی واش فریدولین مدل SW25

مینی واش فریدولین مدل SW25

پیشنهاد شده توسط : 84 نفر 👍 رضایت از کالا : 85 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +483 📃 امتیاز: 4

این مینی واش با ۵۵ سانتی متر ارتفاع و ۶ کیلوگرم وزن دارای ظرفیت مخزن دو نیم کیلوی بوده که برای دستگاه مینی واش ای با این ابعاد بسیار خوب می باشد. از نظر قیمت این محصول در دسته محصولات با قیمت پایین قرار می گیرد. در مجموع اگر به دنبال یک  مینی واش کوچک، سبک، بسیار خوش قیمت، سریع، با قابلیت حمل و دارای خشک کن می باشید ما این محصول را به شما پیشنهاد می کنیم.

ابعاد : 380x380x550 سانتی‌متر

وزن : 6 کیلوگرم

ظرفیت : 2.5

سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه

فناوری : خشک‌کن

نوع مخزن : در از بالا

طبقه بندی رنگی : ساده

سایر توضیحات : - مجهز به سبد آب گیری - مجهز به رله حرارتی برای جلوگیری از سوختن موتور - مصرف انرژی پایین با توان شستشوی بالا - بدنه‌ی پلاستیکی ضد زنگ - دارای ورودی آب - قابلیت آبکشی البسه - جابجایی آسان - زمان و سیستم شستشو: 5 تا 12 دقیقه/دو دور (چپ و راست گرد) - زمان و سیستم آب گیری: 3 دقیقه - تک دور - نیروی محرکه غیر مستقیم - مجهز به کلید سلکتور جهت روشن و خاموش کردن

مینی واش فریدولین مدل SW12-B

مینی واش فریدولین مدل SW12-B

پیشنهاد شده توسط : 87 نفر 👍 رضایت از کالا : 84.4 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +401 📃 امتیاز: 4.1

این مینی واش با ۴۰ تا ۷ سانت ارتفاع و پنج کیلوگرم وزن دارای یک و دو دهم کیلوگرم ظرفیت برای شستشوی لباس می باشد. دارای قیمت بسیار پایین و مقرون به صرفه بوده و از نظر ارزش خرید بالاترین نمره را از خریداران دریافت نموده است. همچنین خریداران به توانایی این دستگاه در شست و شو نمره بسیار خوب داده‌اند.

ابعاد : 470x370x320 سانتی‌متر

وزن : 5 کیلوگرم

ظرفیت : 1.2

سرعت چرخش موتور : 400 دور در دقیقه

فناوری : خشک‌کن

نوع مخزن : در از بالا

طبقه بندی رنگی : ساده

سایر توضیحات : - مجهز به سبد آب گیری - مجهز به رله حرارتی برای جلوگیری از سوختن موتور - مصرف انرژی پایین با توان شستشوی بالا - بدنه‌ی پلاستیکی ضد زنگ - دارای ورودی آب - قابلیت آبکشی البسه - جابجایی آسان - زمان و سیستم شستشو: 5 تا 15 دقیقه/دو دور (چپ و راست گرد) - نیروی محرکه غیر مستقیم - مجهز به کلید سلکتور جهت روشن و خاموش کردن

مینی واش فریدولین مدل SW35B

مینی واش فریدولین مدل SW35B

پیشنهاد شده توسط : 81 نفر 👍 رضایت از کالا : 83.4 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +310 📃 امتیاز: 4

این مینی واش با داشتن ۶۵ سانتی متر ارتفاع ۷ کیلوگرم وزن اصلاً محصول جاگیری به حساب نمی‌آید اما ظرفیت آن سه و نیم کیلوگرم بوده که همانند مینی واش های بزرگتر است. تا ۱۸ دقیقه امکان شستشو به صورت دو طرفه یعنی چپ و راست دارد چه زمانی مناسب و سریع و سیستم شستشوی متداول به حساب می آید. امکان خشک کن دستگاه از جمله مواردی است که نقاط مثبت آن را تکمیل می کند.

ابعاد : 430x370x650 سانتی‌متر

وزن : 7 کیلوگرم

ظرفیت : 3.5

سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه

فناوری : خشک‌کن

نوع مخزن : در از بالا

سایر توضیحات : - مجهز به رله حرارتی جهت جلوگیری از سوختن موتور - مجهز به پنل دیجیتال و نوسانگیر - مصرف پایین با توان شستشوی بالا - بدنه پلاستیکی - دارای ورودی آب - جابجایی آسان - نیروی محرکه غیر مستقیم - تسمه ای - زمان شستشو 3 تا 18 دقیقه - دو دور چپ و راست گرد - سیستم خشک کن 3 دقیقه یک دور - تفاوت این مدل با SW35 : داشتن سبد خشک کن

مینی واش فریدولین مدل SWT20

مینی واش فریدولین مدل SWT20

پیشنهاد شده توسط : 81 نفر 👍 رضایت از کالا : 82.4 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +212 📃 امتیاز: 3.9

این کالا با داشتن ۱۱ کیلوگرم وزن دارای ۲ کیلوگرم فضا برای شستشوی لباس و یک کیلو گرم برای خشک کردن لباس دارد که با توجه به وزن دارای ظرفیت پایین است اما به علت داشتن بدنه شفاف و خوشرنگ آبی و صورتی و دو موتور مجزا در کنار یکدیگر گردش بدون لرزش دارای طرفداران و خریداران زیادی می باشد. مصرف انرژی در این محصول پایین بوده و عملکرد شستشو را حداکثر تا ۱۵ دقیقه انجام می دهد.

ابعاد : 58x36x58 سانتی‌متر

وزن : 11 کیلوگرم

ظرفیت : 2

سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه

فناوری : خشک‌کن

نوع مخزن : در از بالا

طبقه بندی رنگی : ساده

سایر توضیحات : - مجهز به خشک کن با ظرفیت 1 کیلوگرم - مجهز به رله حرارتی برای جلوگیری از سوختن موتور - قابلیت آبکشی شرعی لباس در شستشو و خشک کن - شستشوی عالی به دلیل پروانه شستشو و ساختار مدور مخصوص - مجهز به سیستم حباب ساز و آبشار آب جهت شستشوی بهتر - مجهز به دو موتور مجزای شستشو و خشک کن - دارای فیلتر پرز گیر - بدون لرزش در حین خشک کردن - مجهز به سوئیچ ایمنی - مصرف انرژی پایین با توان شستشوی بالا - بدنه‌ی پلاستیکی ضد زنگ - زمان و سیستم شستشو: 5 تا 15 دقیقه/دو دور (چپ و راست گرد)

مینی واش بلسون مدل BW35-Nanosilver

مینی واش بلسون مدل BW35-Nanosilver

پیشنهاد شده توسط : 86 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +20 📃 امتیاز: 4.2

این مینی واش با ۵۵ سانتی متر ارتفاع و فقط ۶ کیلوگرم وزن دارای سونیم کیلوگرم ظرفیت قرارگیری لباس می باشد که ظرفیتی بسیار بالا به نسبت وزن و ابعاد خود است. دارای خشک کن بوده و از نظر قیمت در دسته محصولات مقرون به صرفه و با قیمت پایین می باشد.

ابعاد : 380x360x550 سانتی‌متر

وزن : 6000 کیلوگرم

ظرفیت : 3.5

سرعت چرخش موتور : 500 دور در دقیقه

فناوری : خشک‌کن

نوع مخزن : در از بالا

طبقه بندی رنگی : ساده

مینی واش اینترنشنال آنیل مدل M3700

مینی واش اینترنشنال آنیل مدل M3700

پیشنهاد شده توسط : 73 نفر 👍 رضایت از کالا : 74.6 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +50 📃 امتیاز: 4.1

ابعاد : 39x39x53 سانتی‌متر

وزن : 4.5 کیلوگرم

ظرفیت : 3.7

سرعت چرخش موتور : 500 دور در دقیقه

رده انرژی : A

نوع مخزن : در از بالا

محتواهای مشابه:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x