لوازم آرایشیچی بزنم

راهنما خرید بهترین نوع اسپری مو | 10 محصول پرفروش

اسپری مو از جمله لوازم آرایشی بهداشتی پرکاربرد در آرایشگاه می‌باشد. سرعت بالا در رسیدن به نتیجه مطلوب و قابلیت استفاده آسان از جمله عواملی هستند که اسپری مو را در بین مصرف کنندگان محبوب کرده‌اند. راهنما خرید یک اسپری مو به شما کمک می‌کند که با توجه به نیاز خود بهترین محصول موجود در بازار را خریداری کنید. بنابراین برای خرید بهترین اسپری مو در ادامه این راهنما خرید از سایت چی چی چی با ما همراه باشید.

نکات خرید بهترین اسپری مو

 • هر اسپری مو در کنار وظیفه اصلی خود می‌تواند کاربردهای دیگری نیز برای مصرف کننده داشته و در استفاده چندین نتیجه مختلف را در بر داشته باشد.
 • یک اسپری حالت دهنده با قدرت نگهدارندگی و چسبندگی شماره ۴ قدرتی متوسط و خوب محسوب می‌شود.
 • یک اسپری گره باز کن مناسب سطح رطوبت بسیار بالایی داشته و باعث روان و ریلکس شدن موها در حین شانه زنی می‌شود.
 • تاثیر اسپری تقویت کننده مو بسیار بلند مدت بوده و برای مجالس استفاده نمی شود.
 • بهترین اسپری حجم دهنده نباید حس چسبندگی ایجاد کند.
 • اسپری شیر (Milk) مو جهت تقویت موهای آسیب دیده استفاده می‌شود و در دسته‌ی محصولات بهداشتی است

اسپری حالت دهنده مو

یکی از پرکاربرد‌ترین و شناخته شده‌ترین اسپری مو انواع اسپری حالت دهنده مو می‌باشد. این اسپری‌ها که دارای امکان چسبندگی بین موها بوده، میتواند پس از چند دقیقه به آرامی خشک شده و حالت موها را نگه دارد.

 بسیاری از این اسپری‌ها دارای قدرت ۴ میباشند. شرکت کاسپین یکی از برندهای داخلی بوده که در تولید این دسته از محصولات تنوع تولید بالایی دارد. دقت کنید که در حین مدل گذاری و یا آخرین مرحله آن می‌توان از این اسپری استفاده کرد تا حالت موها حفظ شود.

اسپری دوفاز مو

وظیفه اصلی اسپری دوفاز مو محافظت از موها در برابر حرارت می‌باشد. موها در برابر حرارت بالا دچار آسیب شده و به رنگ، فولیکول و ساختار مو صدمه وارد می‌شود که نتیجه آن شکنندگی و موخوره می‌باشد. از این رو افرادی که دائم از سشوار، اتو مو و برس حرارتی مو استفاده می‌کنند توصیه می‌شود که قبل از رسیدن حرارت به موها حتماً به مقدار مناسب از اسپری دو فاز استفاده کنند. 

بهترین اسپری دوفاز دارای منشا گیاهی بوده و از انواع روغن‌های گیاهی به همراه ویتامین مخصوص مو ساخته شده است و می‌تواند مو را در برابر حرارت‌های شدید مقاوم‌تر کند. این محصولات به نام اسپری محافظ حرارتی مو نیز شناخته می‌شوند.

اسپری گره باز کن مو

افرادی که موهای فر و مجدد دارند و پس از حمام نمی توانند موهای خود را شانه کنند، چرا که با گره خوردن موها به یکدیگر و اصرار بر شانه زنی باعث آسیب به ساقه و ریشه مو می‌شود؛ این افراد برای حل مشکل خود باید از اسپری گره بازکن مو استفاده کنند.

بهترین اسپری گره باز کن مو میزان قوام بسیار پایینی داشته یعنی همچون آب بر روی مو اسپری میشود؛ باعث پایین آمدن اصطکاک بین موها شده در حین شانه زدن مو‌ها روی یکدیگر سر خورده و به راحتی از هم باز می‌شوند. 

کاهش وز مو و انواع مواد مغذی از جمله مواردی هستند که میتوانند در یک اسپری گره بازکن مو وجود داشته باشند. امروزه برند وینا محصولات موفقی را در این زمینه تولید می‌کند.

اسپری گره باز کن مو

اسپری شیر مو

همانطور که میدانید رنگ مو و مخصوصاً عمل دکلره به بافت مو آسیب وارد می‌کند. اگر از افرادی هستید که پس از چندین بار تغییر رنگ و دکلره متوجه موخوره و آسیب به ساقه مو شده‌اید، خرید اسپری شیر مو می تواند برای شما مفید باشد.

اسپری شیرمو با داشتن پروتئین‌های مناسب مو ضمن محافظت، باعث احیای بافت‌های آسیب دیده می‌شود.

 در بین انواع اسپری‌ها این محصول از جمله مواردی است که می‌توان از آن به صورت روزانه استفاده کرد تا موهای آسیب دیده شما به مرحله طبیعی خود برسند. به عنوان مثال برند فاربن محصولات با کیفیتی در این زمینه تولید می‌کند.

اسپری براق کننده مو

اسپری براق کننده مو از جمله محصولاتی است که می‌تواند موها را درخشان و براق کند و از این رو در ظاهر و زیبایی نقش زیادی داشته باشد. بهترین اسپری براق کننده مو می‌تواند در کنار درخشنده کردن تارهای مو با رساندن مواد مغذی مناسب مو باعث نرم و لطیف شدن موها نیز بشود.

 قبل از خرید دقت کنید که اسپری‌های براق کننده را می‌توانید به صورت مستقل یا به صورت ترکیبی با سایر اسپری‌ها و به صورت چندکاره تهیه کنید. به این ترتیب که اسپری‌هایی که فقط دارای خاصیت براق کنندگی میباشند صرفاً موهای شما را درخشان و لطیف می‌کنند اما بعضی از اسپری‌های حالت‌دهنده مو نیز دارای مقداری براق کننده بوده که ضمن حالت دادن و چسبندگی بالا می‌توانند موهای شما را درخشان کنند.

به عنوان مثال شرکت بیول اسپری شاین خود را با این هدف به خریداران عرضه می‌کند.

اسپری نگهدارنده مو

این اسپری‌ها به نوعی تثبیت کننده‌ی شینیون و انواع مدل‌ها، حتی در سطوح  حرفه‌ای میباشند. وظیفه اصلی اسپری نگهدارنده مو حفظ حالت مو پس از ایجاد مدل بر مو می‌باشد این اسپری‌ها می‌توانند دارای قدرت ۴ تا ۵ باشد و از برندهای معروف و پرفروش در این زمینه برند تافت است..

اسپری نگهدارنده مو

اسپری تقویت کننده مو

اگر موهای شما دچار ریزش شدید شده و در مجموع حس می‌کنید که حجم موی شما کم شده است اسپری تقویت کننده مو می‌تواند به شما کمک کند تا ضمن حفظ سلامت مو‌های موجود با افزایش خونرسانی به پیاز مو و ایجاد شرایط مناسب برای رشد موی جدید شما پس از ۳ تا ۶ ماه استفاده شاهد رویش موهای تازه بر موضع مورد استفاده خود خواهید بود.

قبل از خرید در رابطه با این محصولات مقاله مربوط به اسپری تقویت کننده مو در سایت چی چی چی را لطفاً مطالعه کنید. 

اسپری کراتینه مو

این اسپری‌ها که امروز در حال رشد و فروش بالا بین مصرف کنندگان می‌باشند، می‌توانند با افزودن کراتین به مو‌ها ضمن کمک به موهای آسیب دیده تدریجاً باعث جوانسازی مو شوند. بنابراین بهترین اسپری کراتینه مو می‌تواند ضمن احیای موهای شما در بلند مدت موها را لطیف، نرم، زیبا و ویتامینه نیز بکند.

اسپری رنگ مو

اسپری های رنگ مو یک لایه در سطح بیرونی مو شما ایجاد کرده و از این رو مو های شما را رنگ می کند. از آنجایی که اسپری رنگ مو بر روی رنگدانه‌های اصلی موی شما تاثیری نمی‌گذارد، دوام کمتری نسبت به رنگ مو دارد.

اسپری صاف کننده مو

اگر میزان فر موی شما زیاد است و می‌خواهید فرهای بزرگ‌تر و با تعداد کمتری داشته باشد یا اینکه موهای شما کمی مجعد است و می‌خواهید به راحتی در منزل آن را صاف کنید به گونه‌ای که ماندگاری داشته باشد و بتوانید در انواع مراسم و جشن حضور پیدا کنید، خرید اسپری صاف کننده مو را به شما توصیه می‌کنیم.

پس از اعمال این اسپری بر روی مو شما باید بلافاصله موها را شانه کنید و پس از چند دقیقه کم کم شاهد صاف شدن مو‌ها خواهید بود. میزان چسبندگی بهترین اسپری صاف کننده زیر شماره ۴ می‌باشد و نباید چسبندگی بالایی داشته باشد.

اسپری حجم دهنده مو

وقتی که موها نازک و کم حجم می‌شود و احساس می‌کنید که وسط سر خالی شده است، می‌توانید از اسپری حجم دهنده مو استفاده کنید.

بهترین اسپری حجم دهنده مو منشاء گیاهی داشته و می‌تواند با عصاره گیاه پنیرک ساقه مو را تقویت کرده و بدون ایجاد حس چسبندگی باعث افزایش حجم موهای شما بشود. اگر این محصولات در کنار شامپو حجم دهنده مو استفاده شود می‌تواند نقش چشمگیری در رسیدن به نتیجه ایده آل داشته باشد. برند ایو روشه در مدل Volume توانسته محصولی با کیفیت به مشتریان عرضه کند.

اسپری چسب مو

اسپری‌های چسب مو دارای قدرت نگهدارندگی بسیار بالایی می‌باشند و به آنها نمره ۷ ، ۸ و… در مقیاس چسبندگی و نگهدارندگی داده می‌شود. در واقع این اسپری‌ها به فارسی اسپری تثبیت کننده قوی مو نیز گفته می‌شود و از نظر ساختار شباهت زیادی به اسپری‌های حالت‌دهنده مو دارند با این تفاوت که سریع خشک شده و مقدار چسبندگی این محصولات دو برابر اسپری حالت دهنده مو است شما میتوانید با این محصولات قدرتمند انواع مدل‌های مو در ریسه یا رشته‌های باریک را به صورت محکم در کنار یکدیگر تصویر کنید این محصولات به شدت در برابر رطوبت و باد مقاوم هستند.

سوالات متداول

لیست محصولات بهترین اسپری مو

اسپری مو براق کننده کاسپین مدل Glossy حجم 150 میلی لیتر

اسپری مو براق کننده کاسپین مدل Glossy حجم 150 میلی لیتر

پیشنهاد شده توسط : 75 نفر 👍 رضایت از کالا : 86.6 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +24 📃 امتیاز: 4.3

برند کاسپین نامی آشنا که اطمینان مصرف کنندگان را از نظر کیفیت در طول سال‌ها فعالیت در بازار داخلی به دست آورده است. این اسپری مو در حفظ حالت و مدل مو دارای قدرت استاندار چهار بوده که براق کنندگی نیز در کنار آن به کار رفته است. عطری خوبی داشته و ماندگاری آن حدود هشت تا دوازده ساعت (بسته به جنس مو) ارزیابی شده است.

مزایا:

 • ماندگاری یک روزه

 • قدرت خوب و استاندارد در حفظ حالت مو

 • عطر خوب

معایب:

 • ندارد

حجم : 150 میلی‌لیتر

کشور مبدا برند : ایران

شماره مجوز : 47/11982

میزان قدرت حفظ حالت مو : چهار

صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

ویژگی‌ها : براق کننده

سایر توضیحات : - پوشش قوی - بدون ایجاد چسبندگی مو

اسپری نگهدارنده حالت مو نلی مدل Agua De Peinadu حجم 200 میلی لیتر

اسپری نگهدارنده حالت مو نلی مدل Agua De Peinadu حجم 200 میلی لیتر

پیشنهاد شده توسط : 50 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +36 📃 امتیاز: 3.8

این اسپری مو ساخت کشور اسپانیا بوده و باید پس از حمام و قبل از حرارت سشوار بر روی موها اعمال شود. امکان شانه زنی را افزایش داده و در ابتدا مانند گره باز کن عمل میکند. پس از خشک شدن رطوبت، شروع به سفت شدن کرده و با قدرت پایین‌تر از متوسط، حالت مو را نگه میدارد.

مزایا:

 • عطر خوب

 • بسته بندی مناسب

 • قابلیت استفاده آسان

معایب:

 • قیمت بالا

 • برخلاف ادعای فروشنده مو را نرم نمی‌کند

 

حجم : 200 میلی‌لیتر

کشور مبدا برند : اسپانیا

شماره مجوز : 5256527387656517

صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

ویژگی‌ها : صاف کننده

سایر توضیحات : - به‌صورت مایع - حاوی نرم‌کننده برای مو

اسپری خوشبو کننده مو استم سل مدل کریستال نویر حجم 130 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده مو استم سل مدل کریستال نویر حجم 130 میلی لیتر

پیشنهاد شده توسط : 75 نفر 👍 رضایت از کالا : 73.4 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +33 📃 امتیاز: 3.9

این اسپری مو با داشتن رطوبت بالا میتواند بعد از حمام موها را نرم کرده و امکان شانه زنی آسان را به شما بدهد. دارای عطر ملایم بوده و پس از استفاده باید با سشوار خشک شده و مدل موها مشخص گردد. زیرا در غیر این صورت و با خشک شدن تدریجی رطوبت محصول، موها وز می‌شود.

مزایا:

 • مرطوب کننده

 • نرم کننده

 • معطر

معایب:

 • اگر روی رو اعمال کنید و رها کنید تا خشک شود، موهای مستعد را وز می‌کند.

حجم : 130 میلی‌لیتر

کشور مبدا برند : ایران

شماره مجوز : 7406/ظ/56

مشخصات ویژه : معطر

صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

ویژگی‌ها : آبرسان , آرامش بخش , براق کننده , تمیز کننده , جلوگیری از وز شدن مو , خنک کننده , خوشبو کننده

 اسپری مو اسکلاره مدل Normal حجم 500 میلی لیتر

اسپری مو اسکلاره مدل Normal حجم 500 میلی لیتر

پیشنهاد شده توسط : 71 نفر 👍 رضایت از کالا : 78.4 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +8 📃 امتیاز: 3.9

این اسپری در کنار داشتن ویتامین جهت تغذیه مو، دارای کراتین بوده که میتواند مو را ضمن احیا و تقویت، براق نیز بکند. با وجود اضافه شدن انواع تقویت کننده و براق کننده به این اسپری، میزان قدرت حالت دهندگی محصول سبک بوده و قدرتی پایین‌تری از متوسط اسپری حالت دهنده‌ی موجود در بازار دارد.

مزایا:

 • تقویت کننده

 • براق کننده

 • ویتامینه

معایب:

 • چسبندگی و نگهدارندگی متوسط به پایین

حجم : 500 میلی‌لیتر

کشور مبدا برند : ایران

شماره مجوز :

مشخصات ویژه : دارای ویتامین

صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

ویژگی‌ها : جلوگیری از وز شدن مو , حالت دهنده

اسپری مو کاسپین مدل کلاسیک حجم 500 میلی لیتر

اسپری مو کاسپین مدل کلاسیک حجم 500 میلی لیتر

پیشنهاد شده توسط : 91 نفر 👍 رضایت از کالا : 82.2 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +98 📃 امتیاز: 4.4

اگر به دنبال یک اسپری حالت دهنده مو قوی و با استاندارد بالا هستید حتما اسپری موی کاسپین مدل کلاسیک یکی از گزینه‌های مناسب برای شما خواهد بود. مدلی شناخته شده که از استاندارد چهار قدرت چسبندگی برخوردار است. این میزان قدرت برای نگهداری مو بسیار ایده‌آل می‌باشد. در استفاده از این محصول از نظر ماندگاری حدود هشت تا دوازده ساعت مفید، می‌توانید حساب کنید.

مزایا:

 • کیفیت بالا

 • نگهداری حالت مو با قدرت مناسب

 • ماندگاری یک روزه

 • حجم بالا

معایب:

 • ندارد

حجم : 500 میلی‌لیتر

شماره مجوز : 47/11452

میزان قدرت حفظ حالت مو : چهار

ویژگی‌ها : نگهدارنده

اسپری چسب مو آلبورا مدل Ultra Forte حجم 250 میلی لیتر

اسپری چسب مو آلبورا مدل Ultra Forte حجم 250 میلی لیتر

پیشنهاد شده توسط : 82 نفر 👍 رضایت از کالا : 82.2 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +204 📃 امتیاز: 4.2

این اسپری به شما امکان حفظ حالت مو را می‌دهد فقط با این تفاوت که قدرت آن بیشتر از اسپری حالت دهنده‌ی موی عادی است. یعنی چیزی در حدود دو برابر چسبندگی بیشتر دارد. تحت لیسانس اسپانیا و تولید داخل است. از این رو دارای قیمت ارزان و مقرون به صرفه‌ای می‌باشد. خبر خوب برای افراد حساس و دارای آلرژی، این اسپری مو فاقد عصاره و رایحه است.

مزایا:

 • قدرت بالا

 • قیمت ارزان

 • امکان حساسیت تنفسی بسیار پایین

معایب:

 • ندارد

حجم : 250 میلی‌لیتر

کشور مبدا برند : اسپانیا

شماره مجوز : 56/16117

میزان قدرت حفظ حالت مو : هفت

مشخصات ویژه : دارای ویتامین

صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

ویژگی‌ها : حالت دهنده

ویتامین‌های موجود : B5

اسپری مو دوفاز کامان مدل Thickness Boost حجم 260 میلی لیتر

اسپری مو دوفاز کامان مدل Thickness Boost حجم 260 میلی لیتر

پیشنهاد شده توسط : 88 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +9 📃 امتیاز: 4.1

حجم : 260 میلی‌لیتر

شماره مجوز : 56/29403

مشخصات ویژه : دارای ویتامین

صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

ویژگی‌ها : تقویت کننده , درخشان کننده

سایر توضیحات : - محافظت کننده در برار حرارت ناشی از سشوار و اتو مو - بازکننده گره های مو و بهبود شانه پذیری - حاوی کراتین و عصاره آرگان - حاوی ویتامین های ضروری مو - نرم و درخشان کننده مو - مناسب موهای ضعیف، بلند و مستعد موخوره - دارای عصاره گل همیشه بهار

محتواهای مشابه:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x