مراقبت از پوستچی بزنم

بررسی بهترین پماد سوختگی + مشخصات و قیمت آن

یکی از ناراحت کننده‌ترین دردها، ایجاد سوختگی‌های سطحی است که به هنگام پخت مواد غذایی یا موارد دیگر به وجود می‌آید. بهترین پماد سوختگی در واقع این زمینه را برای شما به ارمغان می‌آورد تا بتوانید در سریع‌ترین زمان، سوزش را از بین ببرید و همچنین از بروز لک سوختگی روی پوستتان نیز جلوگیری کنید. در این مطلب قصد داریم به راهنمای خرید بهترین پماد سوختگی بپردازیم. همراه ما تا انتهای این مطلب باشید.

مشخصات بهترین پماد سوختگی

مهم است که قبل از خرید بهترین پماد سوختگی اطلاعاتی را در رابطه با مشخصان این محصول بدانید تا بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید. اولین مشخصه بهترین پماد براس سوختگی این است که بافت یک دستی دارد. یک دست بودن بافت پماد باعث می‌شود تا راحت‌تر در محل سوختگی پخش شود. انواع بهترین پماد سوختگی بسیاری در بازار وجود دارد، اما از بین آن‌ها، پماد سوختگی عنوان بهترین را می‌گیرد که بتواند کاملا جذب پوست شود و از ترکیبات عالی تولید شده باشد.

مهم ترین نکته به هنگام خرید پماد سوختگی چیست؟

به هنگام خرید پماد سوختگی سعی کنید پمادی را خریداری کنید که درصد زینک بالایی دارد و همچنین جذب سریعی را با خود به همراه دارد. این دو موضوع می‌تواند تاثیر بسیار خوبی در عملکرد پماد روی محل سوختگی داشته باشد. هرچه مقدار زینک موجود به همراه دیگر مواد ترکیبی در پماد بالاتر باشد، قیمت بهترین پماد سوختگی نیز تغییر می‌کند.

بهترین مارک بهترین پماد سوختگی

در حال حاضر برندهای بسیاری به تولید انواع پماد سوختگی می‌پردازند، اما تنها از بین آن‌ها برخی محصولاتشان به عنوان بهترین و پرفروشترین پماد سوختگی معرفی می‌شوند. برندهایی نظیر ادیب، ایران ناژو و رکوبیزول در این دسته قرار می‌گیرند.

لیست بهترین پماد سوختگی

پماد کالاندولا دینه - 15 گرم

پماد کالاندولا دینه - 15 گرم

پیشنهاد شده توسط : 94 نفر 👍 رضایت از کالا : 84.8 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +122 📃 امتیاز: 4.2

پماد کالاندولا دینه - 15 گرم، حاوی عصاره‌ گل‌های کالاندولا افیسینالیس بوده و برای بهبود ادرار سوختگی نوزاد، بریدگی های سطحی، خشکی و ترک پوست، گزیدگی حشرات و آفتاب سوختگی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل صمن داشتن تاثیر زیاد، از اقمت اقتصادی هم برخوردار است. 

وزن : 15 گرم

روش مصرف : پس از تمیز کردن پوست، مقدار کافی از پماد، روزی چند بار بر روی پوست مالیده شود.

شکل محصول : کرم

سایر توضیحات : - بهبود ادرار سوختگی نوزاد ، بریدگی های سطحی، خشکی و ترک پوست، گزیدگی حشرات و آفتاب سوختگی - تسکین دهنده و ترمیم کننده پوست های حساس - حاوی عصاره گل های کالاندولا افسینالیس - ضد التهاب پوستی

پماد اکبر 1 حکیم مومن تبریزی وزن 30 گرم

پماد اکبر 1 حکیم مومن تبریزی وزن 30 گرم

پیشنهاد شده توسط : 33 نفر 👍 رضایت از کالا : 85 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +5 📃 امتیاز: 4.3

پماد اکبر 1 حکیم مومن تبریزی وزن 30 گرم، حاوی روغن گردو، پسته و فندق بوده و به ترمیم زخم‌های حاصله از سوختگی یا بریدگی‌های عمیق کمک می‌کند. همچنین این پماد دارای مواد موثره گیاهی است که خاصیت ضد عفونی کننده دارد و استفاده از آن باعث ایجاد حساسیت نمی‌شود.

وزن : 30 گرم

روش مصرف : در زخم‎های پوستی ناشی از سوختگی‎های سطحی، پس از تمیز کردن موضع با جوشانده پونه و ختمی 3 بار در روز به صورت لایه نازک روی زخم گسترده شود و زخم را باز نگهدارید. در زخم‎های عمیق بخصوص در درمان قانقاریا لازم است موضع زخم را با جوشانده گیاه بومادران، ختمی و گلپوره شستشو داده شود و یا طبق دستور پزشک معالج عمل شود.

شکل محصول : کرم

صادرکننده مجوز : سازمان غذا و دارو

سایر توضیحات : ترمیم عوارض حاصله از سوختگی‎ها و بافت‎های آسیب‎دیده و ترمیم هموروئید درمان خون مردگی‎های پوستی و واریس و قانقاریا حاوی روغن گردو، پسته، فندق و مواد موثر گیاهی ضد عفونی‎کننده و فاقد مواد آلرژی‎ زا

پماد ریکاو توسن دارو -25 گرم

پماد ریکاو توسن دارو -25 گرم

پیشنهاد شده توسط : 100 نفر 👍 رضایت از کالا : 92 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +8 📃 امتیاز: 4.3

پماد ریکاو توسن دارو -25 گرم، یک پماد با چند کاربرد بوده و برای سوختگی‌های کودکان و بزرگسالان قابل استفاده است. این مدل تاثیر زیادی در ترمیم نواحی آسیب دیده دارد و به سرعت سوختگی را بهبود می‌بخشد. اگر به دنبال یک کرم ضد التهاب با حجم بالا و قیمت اقتصادی می‌گردید ما این محصول را به شما پیشنهاد می‌کنیم. 

وزن : 25 گرم

روش مصرف : در صورت بروز سوختگی بلافاصله محل ضایعه را برای چند دقیقه با آب خنک کنید. (استفاده از یخ توصیه نمی‌شود و می‌تواند باعث گسترش ضایعه شود.) پس از خشک کردن با پارچه تمیز، لایه ضخیمی از پماد را روی محل بمالید و اجازه دهید به مدت حداقل 3 تا 6 ساعت باقی بماند. در صورتی که پماد، در این مدت از روی محل پاک شد، مجدد استفاده کنید. در صورت نیاز به اثرات تسکینی فرآورده، روزانه 3 تا 4 بار از آن استفاده کنید.

شکل محصول : کرم

سایر توضیحات : فرمولاسیون هوشمندانه پماد موضعی ریکاو، آن را به یک پماد چند کاره تبدیل کرده است. این پماد هم برای سوختگی‌های شدید پوست، هم برای ادرار سوختگی کودکان و هم زخم بستر کاربرد دارد. در همه این موارد نیز بهترین تأثیر را اعمال کرده و روند درمان را تسریع می‌کند.

کرم ضد سوختگی پای کودک هیدرودرم مدل Safe حجم 75 میلی لیتر

کرم ضد سوختگی پای کودک هیدرودرم مدل Safe حجم 75 میلی لیتر

پیشنهاد شده توسط : 91 نفر 👍 رضایت از کالا : 85 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +203 📃 امتیاز: 4.3

کرم ضد سوختگی پای کودک هیدرودرم مدل Safe حجم 75 میلی لیتر، یک پماد برای ترمیم سوختگی پای کودک و بزرگسال با تاثیر سریع است. این مدل حساسیت پوستی ایجاد نمی‌کند و به همین دلیل بین کاربران بسیار محبوب شده. 

حجم : 75 میلی‌لیتر

نوع عصاره : کاندولا

ویژگی‌های بهداشتی و سلامت : عصاره

نوع محفظه نگه دارنده : تیوبی

جنس محفظه نگه دارنده : پلاستیک

صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

شماره مجوز : 38/12869

کرم سوختگی کودک آردن مدل Zinc Oxide حجم 50 میلی لیتر

کرم سوختگی کودک آردن مدل Zinc Oxide حجم 50 میلی لیتر

پیشنهاد شده توسط : 93 نفر 👍 رضایت از کالا : 82.8 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +465 📃 امتیاز: 4.3

کرم سوختگی کودک آردن مدل Zinc Oxide حجم 50 میلی لیتر، حاوی ۱۵% زینک اکساید و روغن کبد ماهی بوده و خاصیت تسکین التهابات ناشی از بریدگی، زخم، حشره گزیدگی، درمان قرمزی و التهاب ناشی از ادرار سوختگی اطفال و و التیام سوختگی های سطحی اطفال و بزرگسالان را دارد. 

حجم : 50 میلی‌لیتر

نوع عصاره : زینک اکساید, روغن کبد ماهی

ویژگی‌های بهداشتی و سلامت : عصاره

ویتامین : ویتامین E

کاربرد : سوختگی

نوع محفظه نگه دارنده : تیوبی

جنس محفظه نگه دارنده : پلاستیک

صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

کشور مبدا برند : ایران

شماره مجوز : 38/12107

سایر توضیحات : تسکین التهابات ناشی از بریدگی، زخم و خراشیدگی سطحی، زخم بستر و حشره گزیدگی پیشگیری و درمان قرمزی و التهاب ناشی از ادرار سوختگی اطفال و شیرخواران التیام سوختگی های سطحی اطفال و بزرگسالان و آفتاب سوختگی حاوی 15% زینک اکساید و روغن کبد ماهی

کرم سوختگی کودک ژوت کد 008 حجم 70 میلی لیتر

کرم سوختگی کودک ژوت کد 008 حجم 70 میلی لیتر

پیشنهاد شده توسط : 80 نفر 👍 رضایت از کالا : 84 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +79 📃 امتیاز: 4.2

کرم سوختگی کودک ژوت کد 008 حجم 70 میلی لیتر، حاوی کالاندولا، شی باتر و روغن بادام شیرین بوده و در ترمیم سوختگی پا بسیار موثر است. این کرم به سرعت در مدت زمان ۱۰ دقیقه جذب می‌شود و چربی کمی دارد. 

حجم : 70 میلی‌لیتر

نوع محفظه نگه دارنده : تیوبی

صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

شماره مجوز : 56/23382

سایر توضیحات : - حاوی کالندولا - شی باتر - روغن بادام شیرین

ژل پس از سوختگی سی گل مدل آلوئه ورا حجم 250 میلی لیتر

ژل پس از سوختگی سی گل مدل آلوئه ورا حجم 250 میلی لیتر

پیشنهاد شده توسط : 91 نفر 👍 رضایت از کالا : 89.6 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +765 📃 امتیاز: 4.4

حجم : 250 میلی‌لیتر

وزن : 300 گرم

کشور مبدا برند : ایران

شماره مجوز : 56/10664

نوع عصاره : آلوئه ورا

مشخصات ویژه : دارای ویتامین

سازگار با پوست‌های : حساس , انواع پوست

صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

ویژگی‌ها : ضد التهاب , نرم کننده , مرطوب کننده , ترمیم کننده

ویتامین‌های موجود : E , A

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x