خانه و آشپزخانهچی بخرم

قیمت و خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا

بهره‌گیری از هوای پاک، حق تمام انسان‌هاست. اما صد افسوس که هوا روزبه‌روز از طریق آلاینده‌های گسترش‌یافته در فضا، آلوده‌تر می‌شود. شاید تصور کنید استشمام هوای عاری از گردوغبار، میکروب و سایر آلاینده‌ها رؤیایی بیش نیست. اما راستش را بخواهید با پیشرفت تکنولوژی، انواع دستگاه‌های تصفیه‌کننده هوا وارد بازار جهانی شده‌اند و شما می‌توانید با خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا، از ریه‌هایتان مراقبت کنید.

اگر شما هم جز کسانی هستید که خواستار زندگی در هوای پاک هستید، با ما تا انتهای این مقاله از وبسایت چی چی چی همراه باشید تا بیشتر با سیستم تصفیه‌کننده هوا آشنا شویم.

فهرست مطالب

 

راهنمای خرید دستگاه تصفیه هوا

برای اینکه بتوانید در خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا موفق عمل کنید، می‌بایست ابتدا با انواع آن آشنا شوید. این سیستم باتوجه به نیاز کاربر در مدل‌ها و ابعاد گوناگونی طراحی و عرضه شده است.

انواع دستگاه تصفیه‌کننده هوا عبارتنداز:

 • دستگاه تصفیه هوای رومیزی
 • دستگاه تصفیه هوای ایستاده
 • دستگاه تصفیه هوای همراه
 • دستگاه تصفیه هوای اتومبیل

دستگاه تصفیه هوای رومیزی

دستگاه تصفیه هوای رومیزی، وزن سبکی دارد. در ابعاد و اندازه‌های کوچک تا متوسط طراحی می‌شود. برای قرار گیری در اتاق‌خواب، بسیار مناسب هستند؛ بنابراین می‌توانیم بگوییم که برای استفاده در فضاهای کوچک بهترین کارایی دارند.

دستگاه تصفیه هوای ایستاده

همان‌طور که از نام این دستگاه پیداست، نحوه قرارگیری آن به شکل ایستاده است. دستگاه تصفیه هوای ایستاده، در ابعاد و اندازه‌های بزرگی طراحی و تولید می‌شود. استفاده از این نمونه دستگاه‌ها برای خانه‌هایی که فضای بزرگی دارند، مناسب است.

دستگاه تصفیه هوای همراه

دستگاه تصفیه هوای همراه، در میان سایر سیستم‌ها کم‌ترین وزن و کوچک‌ترین ابعاد را دارد، به‌طوری‌که فرد به‌آسانی می‌تواند دستگاه را با خود جابه‌جا کند. این دستگاه برای افرادی که از بیماری‌های ریوی، به‌خصوص آسم رنج می‌برند، مناسب است.

دستگاه تصفیه هوای اتومبیل

استفاده از دستگاه تصفیه هوای خودرو، برای از بین بردن انواع آلاینده‌های خروجی از اگزوز ماشین،‌ کربن دی‌اکسید موجود در فضای خودرو و انواع ویروس‌ها مفید است. فیلترهای استفاده‌شده در دستگاه تصفیه هوای خودرو، از نوع هپا، یون منفی و همچنین گاز ازن است. در ادامه مقاله بیشتر با فیلترهای موجود در دستگاه‌های تصفیه آشنا خواهیم شد.

 

دستگاه تصفیه هوا در چه محیط‌هایی کاربرد دارد؟

خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا برای محیط‌هایی که در معرض آلودگی و ذرات گردوغبار هستند و میزان تهویه هوا در این محیط‌ها چندان خوب نیست، برای مثال  خانه، سالن آرایش، مدرسه، بانک، سالن ورزشی و یا حتی داخل ماشین، ضروری است. برای به دام انداختن آلاینده‌ها خصوصاً در فصل زمستان، افرادی که مشغول به فعالیت مداوم در این محیط‌ها هستند، باید از دستگاه تصفیه هوا برای پاک‌سازی محیط اطراف استفاده کنند.

چرا باید از دستگاه تصفیه‌کننده هوا استفاده کنید؟

پاسخ دادن به سؤال “چرا باید از بهترین دستگاه تصفیه هوا استفاده کنید” می‌تواند کمک زیادی در تعیین هدفتان برای خرید این دستگاه کند. برای همین در ادامه به مهم‌ترین دلایل استفاده شما از تصفیه‌کننده اشاره‌کرده‌ایم

مهم‌ترین دلایل استفاده از تصفیه‌کننده عبارتنداز:

 • کاهش خطر ابتلا به آسم
 • کاهش خطر ابتلا به آلرژی
 • حذف بوی نامطبوع از محیط
 • کاهش خطر ابتلا به سرطان ریه
 • حذف دود و آلاینده‌های شهری

کاهش خطر ابتلا به آسم

آسم بیماری التهاب ریه است که تنفس را مختل می‌کند. عوامل زیادی باعث تشدید بیماری آسم می‌شوند. دستگاه تصفیه هوا یکی از مؤثرترین راه های جلوگیری از آسم است. دستگاه‌های تصفیه هوا از یک فیلتر و فن برای حذف آلاینده‌ها و آلرژن‌ها استفاده می‌کنند و هوای پاک را به داخل اتاق بازمی‌گردانند.

فضاهای داخلی ازجمله مکان‌هایی هستند که محرک‌های آسم مانند دئودورانت، عطر، بوی غذا، خوشبوکننده هوا و … در آن‌ها وجود دارد. تصفیه‌کننده هوا هم با حذف این محرک‌ها خطر ابتلا به آسم را در هر فضای داخلی کاهش می‌دهد.

کاهش خطر ابتلا به آلرژی

تصفیه‌کننده‌ها شوره حیوانات خانگی، گردوغبار، گرده و مواد حساسیت‌زا را از هوا حذف می‌کنند و از شکل‌گیری آلرژی‌های موجود در هوا جلوگیری می‌کنند.

حذف بوی نامطبوع از محیط

حتماً تعجب می‌کنید که بدانید دستگاه‌های تصفیه هوا دود سیگار و دود سایر دخانیات را هم به دام می‌اندازند؛ بنابراین ریه شما را از بیماری‌های جدی نجات می‌دهند.

کاهش خطر ابتلا به سرطان ریه

این دستگاه هوشمند همچنین با محافظت از افراد در برابر تنفس گاز رادون (ترکیب اورانیوم، سنگ و آب) خطر ابتلا به سرطان ریه را کاهش می‌دهد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که سالانه 15000 تا 22000 مرگ‌ومیر ناشی از سرطان ریه تنها به دلیل گاز رادون است.

حذف دود و آلاینده‌های شهری

بهترین دستگاه تصفیه هوا همچنین دود و آلاینده‌های بیرون از فضای خانه را که از طریق درب و پنجره وارد خانه می‌شوند؛ به دام می‌اندازد. همه موارد ذکرشده دست‌به‌دست هم می‌دهند تا از نظر سلامت روانی و جسمی در بهترین شکل ممکن باشید؛ اما برای برخورداری از مزایای تصفیه‌کننده‌ها، می‌بایست سراغ بهترین برندها بروید.

مهم ترین موارد برای استفاده بهینه از دستگاه تصفیه هوا

برای استفاده بهینه از بهترین دستگاه تصفیه هوا نکات و ترفندهایی وجود دارد که باید آن‌ها را دنبال کنید تا حداکثر نتیجه را از دستگاه بگیرید. در این بخش برخی از نکات و ترفندهای مؤثر برای عملکرد بهینه تصفیه کننده را موردبحث قرار می‌دهیم.

 1. درها و پنجره‌ها را ببندید.
 2. فیلترها را در زمان مناسب تعویض کنید.
 3. از استفاده مداوم دستگاه تصفیه هوا نترسید.
 4. آن را در بهترین مکان قرار دهید.

درها و پنجره‌ها را ببندید

هنگام استفاده از دستگاه تصفیه هوا، باید تمام درها و پنجره‌ها را ببندید؛ زیرا اگر پنجره باز باشد، هوای تصفیه‌شده داخل اتاق از پنجره‌ها خارج می‌شود.

نکته: می‌توانید درها و پنجره‌ها را برای تهویه مناسب و تأمین هوای تازه در طول روز باز کنید. ولی باید هنگام استفاده از دستگاه تصفیه هوا، درها و پنجره‌ها را ببندید.

فیلترها را در زمان مناسب تعویض کنید

این یکی دیگر از عوامل مهمی است که هنگام استفاده از بهترین دستگاه تصفیه هوا باید در نظر داشته باشید. فیلترهای دستگاه تصفیه هوا نقش مهمی در دور نگه‌داشتن گردوغبار و سایر ناخالصی‌ها دارند. درنتیجه تمیز کردن و تعویض فیلترها در زمان تعیین‌شده بسیار مهم است.

چراغ نشانگر تعویض فیلتر به شما زمان تعویض فیلتر را اطلاع می‌دهد. پیشرفته بودن تصفیه هوا گزینه خوبی است و می‌تواند با کمک به شما سبب افزایش طول عمر فیلترها درنتیجه هزینه نگهداری دستگاه تصفیه هوا کاهش می‌یابد.

از استفاده مداوم دستگاه تصفیه هوا نترسید

تصفیه هوا یک فرآیند مداوم است زیرا کیفیت هوا مدام در حال تغییر است و به همین دلیل است شما باید دستگاه تصفیه هوا را زمانی که در خانه هستید تقریبا 7 الی 24 ساعت روشن نگه‌دارید.

آن را در بهترین مکان قرار دهید

اگر دستگاه تصفیه هوا خیلی سنگین و بزرگ‌تر از آن است که از اتاقی به اتاق دیگر منتقل شود باید آن را در اتاقی که در معرض بیشترین آلودگی است؛ قرار دهید. البته اگر گردوغبار، شوره حیوانات خانگی از آلودگی‌های رایج در خانه‌تان است؛ اتاق نشیمن بهترین مکان برای تصفیه هواست.

سؤالات متداول

نتیجه‌گیری

دستگاه‌های تصفیه هوا تفاوت زیادی در کیفیت هوای داخل خانه ایجاد می‌کنند. استفاده صحیح از بهترین دستگاه تصفیه هوا می‌تواند شما را از آلرژی‌ها و مشکلات سلامتی در امان نگه دارد. اگر به دنبال یک دستگاه تصفیه هوا پیشرفته و باکیفیت بالا هستید؛ تصفیه‌کننده هوایی که با تکیه بر فناوری پلاسمای سرد تمام آلاینده‌ها را به‌صورت عمیق پاک‌سازی می‌کنند، بهترین انتخاب خواهند بود.

نظرات، پیشنهادات و تجربیات شما برای ما بسیار ارزنده است خواهشمندیم در قسمت نظرات سایت چی چی چی از تجربیات خود برای ما و سایر کاربران بگویید.

لیست بهترین تصفیه کننده های هوا

تصفیه کننده هوا سامسونگ مدل AC-C60

تصفیه کننده هوا سامسونگ مدل AC-C60

پیشنهاد شده توسط : 100 نفر 👍 رضایت از کالا : 100 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +2 📃 امتیاز: 5

یکی از مواردی که توانسته محبوبیت این محصول را در کنار عملکرد، بسیار بالا ببرد؛ طراحی زیبا و هنری بدنه خارجی آن می باشد که همچون دکور می تواند جلوه زیبایی به فضای داخلی بدهد.
 در کنار جذب ریزگردها می تواند انواع بوهای زننده را از بین ببرد و هوایی مطبوع و ضد آلرژی، ایجاد کند. اگر به لحاظ تنفسی دارای واکنش های آلرژیک و حساس هستید ما این دستگاه را به شما پیشنهاد می کنیم.

ابعاد : 73 × 36 × 29 730x360x290 میلی‌متر

ارتفاع : 730 میلی‌متر

جنس بدنه : پلاستیک

عرض : 360 میلی‌متر

تعداد فیلتر : 5

حجم هوای خروجی : 93

سایر مشخصات : دارای تکنولوژی دکتر ویروس نمایشگر شاخص کیفیت هوا قابلیت اتصال به WiFi از طریق دانگل

حداقل و حداکثر صدا : 57

عمق : 290

محدوده مساحت تحت پوشش : بین 56.1 تا 64 متر‌مربع

فیلترها : فیلتر اولیه , فیلتر ضد آلرژی , فیلتر هپا , فیلتر ازبین برنده بو و گاز سمی , کربن فعال

دستگاه تصفیه کننده هوا شیائومی مدل 4Pro

دستگاه تصفیه کننده هوا شیائومی مدل 4Pro

پیشنهاد شده توسط : 82 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +24 📃 امتیاز: 4.1

یکی از شرکت هایی که با تولیدات فراوان در عرصه تصفیه هوا توانسته پیشرفت زیادی در این زمینه داشته باشد شرکت شیائومی است. این محصول یک نسخه پیشرفته از مدل‌های قدیمی‌تر بوده و 4Pro نام گرفته است. فیلتر هوا در موارد استفاده‌ی خانگی حدود یکسال دوام میکند و در استفاده تجاری بستگی به میزان آلودگی محیط دارد.

سایر توضیحات : حجم هوای خروجی 500 متر مکعب بر ساعت 15 دقیقه تصفیه برای یک اتاق نشیمن تقریباً 40 متر مربع 60 متر مربع منطقه تحت پوشش عمر فیلتر 6 تا 12 ماه 99.97% فیلتراسیون ذرات 0.3μm 650000 میلی گرم کربن فعال با کیفیت بالا سنسور دوگانه فعال قابلیت کنترل و اتصال Mi Home/Xiaomi Home App + AI voice بلندی صدا 33.7 دسی بل

وزن : 6000 گرم

فیلترها : فیلتر اولیه , فیلتر هپا , کربن فعال

محدوده مساحت تحت پوشش : بین 56.1 تا 64 متر‌مربع

محدوده وزنی : بین 4 تا 7 کیلوگرم

امکانات ابزار : حسگر گردوغبار

انواع نمایشگر : نمایشگر وضعیت

مراحل فیلتراسیون : سه مرحله

حداقل و حداکثر صدا : 33 دسی بل

ابعاد : 550x275x275 میلی‌متر

شعاع تحت پوشش : 60 متر مربع

حجم هوای خروجی : 8330 لیتر هوا در دقیقه

توان مصرفی : 50وات

تعداد فیلتر : یک عدد فیلتر یکپارچه

عرض : 275 میلی‌متر

جنس بدنه : پلاستیک

مساحت تحت پوشش : 60 متر

انواع فیلتر : فیلتر اولیه ، فیلتر هپا ، فیلتر فرمالدئیدها

ارتفاع : 550 میلی‌متر

شناسه کالا : 2800000927646

دستگاه تصفیه کننده هوا شیائومی مدل 4Compact

دستگاه تصفیه کننده هوا شیائومی مدل 4Compact

پیشنهاد شده توسط : 89 نفر 👍 رضایت از کالا : 80 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +24 📃 امتیاز: 4.1

اگر به دنبال دستگاه تصفیه هوا سایز کوچک و جمع و جور هستید تا فضای زیادی را اشغال نکرده و کارایی مناسبی داشته باشد، این محصول می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
 این تصفیه کننده هوا که از کالاهای موفق شرکت شیائومی بوده دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه در کنار کیفیت بالا است. میزان خروجی این دستگاه برای اتاق خواب با ابعاد بزرگ نیز مناسب است.

سایر توضیحات : قابلیت تصفیه هوا 230 متر مکعب در ساعت منطقه تحت پوشش موثر: 16-27 متر مربع دو کاربرده مناسب برای روی میز و روی زمین حذف آلرژن برای افراد حساس به آلرژی نمایشگر با قابلیت نشان وضعیت آلودگی مناسب برای فضای تا 48 متر مربع قابلیت تنظیم خودکار سرعت فن فیلتراسیون 99.97 درصد ذرات معلق به اندازه 0.3 میکرون نویز بسیار کم 20 دسیبل قابلیت تصفیه گرده ها ، گرد و خاک ، دود سیگار ، خاکستر آتش ؛ بو و موی حیوان خانگی ، شوره حیوانات خانگی و ... دارای گواهی مراقبت از آلرژی TUV قابلیت کنترل از طریق نرم افزار : قابلیت تنظیم قدرت فن ، زمانبدی شروع به کار ، مشاهده کیفیت هوا و تنظیم قفل کودک پشتیبانی از دستیار صوتی مصرف انرژی بسیار بهینه در کمترین حالت به 0.7 کیلو وات ساعت برای یک شبانه روز ترکیبی از دو فناوری فیلتر ، فیلتراسیون الکترواستاتیک و مکانیکی استفاده از فیلتر هپا با تاثیر زیاد دارای فیلتر با سه لایه ، لایه اولیه مناسب برای گرد و غبار و مو های بزرگ ، لایه دوم فیلتر هپا با تاثیر زیاد ، لایه سوم فیلتر کربن فعال

وزن : 2200 گرم

فیلترها : فیلتر هپا

محدوده مساحت تحت پوشش : بین 40.1 تا 48 متر‌مربع

محدوده وزنی : بین 1 تا 4 کیلوگرم

امکانات ابزار : حسگر بو

انواع نمایشگر : نمایشگر وضعیت

تجهیزات همراه : آداپتور

قابلیت‌های ابزار : ضد آلرژی

مراحل فیلتراسیون : سه مرحله

عمق : 50

ابعاد : 533x240x240 میلی‌متر

حداقل و حداکثر صدا : 22 دسیبل

شعاع تحت پوشش : 48 متر مربع

حجم هوای خروجی : 230 متر مکعب

توان مصرفی : 27 وات

عرض : 220 میلی‌متر

جنس بدنه : پلاستیک

مساحت تحت پوشش : 16-27 متر مربع

انواع فیلتر : فیلتراسیون سه لایه

ارتفاع : 530 میلی‌متر

شناسه کالا : 2800003194786

دستگاه تصفیه کننده هوا هون لند مدل XJ8200

دستگاه تصفیه کننده هوا هون لند مدل XJ8200

پیشنهاد شده توسط : 86 نفر 👍 رضایت از کالا : 80 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +12 📃 امتیاز: 4.5

یکی از دستگاه های قدرتمند در بین دستگاه های تصفیه کننده هوا می باشد که به تنهایی می تواند بیش از ۶۴ متر مربع را به‌ راحتی پوشش دهد. تعداد فیلترهای مخصوص این دستگاه سه عدد بوده و برای استفاده افراد دارای واکنش آلرژیک در زمینه تنفسی مناسب می باشد. قیمت آن بالاتر از میانگین سایر دستگاه‌های تصفیه کننده هوا بوده که با توجه به توانایی قابل انتظار می باشد.

ابعاد : 400x400x690 میلی‌متر

عمق : 400

فیلترها : فیلتر اولیه , فیلتر ضد آلرژی , فیلتر هپا , کربن فعال

محدوده مساحت تحت پوشش : بیش از 64 متر‌مربع

امکانات ابزار : حسگر گردوغبار

انواع نمایشگر : نمایشگر وضعیت

مراحل فیلتراسیون : سه مرحله

حداقل و حداکثر صدا : 26-66

ارتفاع : 690 میلی‌متر

سایر مشخصات : دستگاه تصفیه هوا مدل XJ8200 جهت استفاده دربیمارستانها ، ادارات ، منازل بزرگ ، سالنهای سینما ، سالنهای کنفرانس ، کارگاههای تولیدی ، کارخانه ها ، رستوران ها ، سالنهای ورزشی و........توصیه می شود.-دارای تکنولوژی فیلترهای دوطرفه میباشد.-دارای 3 مرحله فیلتراسیون قوی-مجهز به ژنراتور تولید یون منفی با قدرت بالا- دارای قابلیت اتصال به WIFI جهت مدیریت دستگاه برای زمانی که کنار دستگاه نیستید.-مجهز به LCD رنگی با انحنا منحصر به فرد با نمایش رنگهای مختلف بر اساس کیفیت هوا -دارای سنسور هوشمند و نمایشگر کیفیت هوا-مجهز به سیستم نشانگر زمان تعویض فیلتر -حالت های عملکرد مختلف: دستی، خودکار، خواب - فضای موثر پیشنهادی: بالاتر از 96 متر مربع-پنل بسیار زیبا و لوکس به همراه چهار عدد چرخ جهت سهولت جابجایی

حجم هوای خروجی : 800

توان مصرفی : 85

تعداد فیلتر : 3

عرض : 400 میلی‌متر

جنس بدنه : پلاستیک

مشخصات یون ساز : تولید یون منفی max 10,000,000/cm³

انواع فیلتر : 1- دارای 2 عدد فیلتر ترکیبی شامل فیلترهای: -فیلتر هپا و کربن اکتیو با کیفیت بالا 2- دارای 2عدد پیش فیلتر اولیه

شناسه کالا : 2800000788148

دستگاه تصفیه کننده هوا نئوتک مدل AP-HC600A

دستگاه تصفیه کننده هوا نئوتک مدل AP-HC600A

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 4.8

اگر به دنبال یک دستگاه قدرتمند هستید که بتواند به اندازه چندین دستگاه متوسط کارایی داشته باشد و زیربنای بالایی را تحت پوشش قرار دهد این محصول یکی از گزینه هایی است که می توانیم به شما پیشنهاد دهیم؛ البته قیمت آن بالاتر از میانگین سایر دستگاه های تصفیه هوا می‌باشد و علت آن حجم بازدهی و تعداد بالای فیلترهای به کار برده شده و چند کاره در این محصول است.

ابعاد : 86x42x45.5 455x420x860 میلی‌متر

ارتفاع : 860 میلی‌متر

مشخصات یون ساز : تولید سه میلیون یون در هر سانتی متر مکعب

جنس بدنه : پلاستیک

عرض : 455 میلی‌متر

توان مصرفی : 145

سایر مشخصات : بهترین فیلتر هپا (HEPA ) جذب ذرات کوچکتر از 0.3-0.1 ميکرون تا 99.97 % فیلتر کربن اکتیو پیشرفته فیلتر G4 و پیش فیلتر جدیدترین فن آلمانی EBM ، مصرف انرژی پایین با کارایی و طول عمر زیاد و بسیار کم صدا دارای نمایشگر ذرات معلق PM1.0, PM2.5 و PM10 جهت ارزیابی دقیق آلایندگی محیط قابلیت ایجاد هوای بدون ذرات PM2.5 سنسور ليزري بسيار دقيق پيش فيلتر قابل شستشو با منافذ 2.5mm ضريب ايمني بالا، قفل کودک داراي ژنراتور بسيار قدرتمند يون منفي تا سه میلیون یون منفی (ايجاد هوايي کوهستاني و سرشار از يون منفي اکسيژن)

عمق : 420

مراحل فیلتراسیون : چهار مرحله

انواع نمایشگر : نمایشگر وضعیت

امکانات ابزار : حسگر گردوغبار

محدوده مساحت تحت پوشش : بیش از 64 متر‌مربع

فیلترها : فیلتر اولیه , فیلتر ضد آلرژی , فیلتر هپا , فیلتر ازبین برنده بو و گاز سمی , کربن فعال

دستگاه تصفیه کننده هوا آیونکر مدل FreshFridge

دستگاه تصفیه کننده هوا آیونکر مدل FreshFridge

پیشنهاد شده توسط : 69 نفر 👍 رضایت از کالا : 88.4 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +21 📃 امتیاز: 4

در صورتی که نیاز به یک دستگاه تصفیه کننده هوا با ابعاد کوچک دارید، این محصول یکی از گزینه هایی است که می توانیم به شما پیشنهاد کنیم. برای استفاده در اتاق خواب و فضاهای کوچک مناسب است و در استفاده مداوم نتیجه خوبی به مصرف کنندگان می دهد. میزان مصرف انرژی در این محصول بسیار پایین بوده و از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه می باشد.

ابعاد : 7 × 7 × 12 70x70x120 میلی‌متر

ارتفاع : 120 میلی‌متر

جنس بدنه : پلاستیک

عرض : 70 میلی‌متر

تعداد فیلتر : ندارد

توان مصرفی : 0.5

حجم هوای خروجی : 1

سایر مشخصات : تولید همزمان ازن و یون منفی نیازمند 3 عدد باتری قلمی قابل استفاده در - یخچال - جاکفشی - کمد لباس

عمق : 70

محدوده مساحت تحت پوشش : کم تر از 16 متر‌مربع

فیلترها : فیلتر اولیه , فیلتر ضد آلرژی

دستگاه تصفیه کننده هوا شیائومی مدل Mi 3C

دستگاه تصفیه کننده هوا شیائومی مدل Mi 3C

پیشنهاد شده توسط : 77 نفر 👍 رضایت از کالا : 73.4 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +131 📃 امتیاز: 4

ابعاد : 240x240x520 میلی‌متر

تعداد فیلتر : 3

توان مصرفی : 29

حجم هوای خروجی : 320

حداقل و حداکثر صدا : 30.5 تا 61

مراحل فیلتراسیون : سه مرحله

انواع نمایشگر : نمایشگر وضعیت

امکانات ابزار : حسگر گردوغبار

محدوده مساحت تحت پوشش : بیش از 64 متر‌مربع

فیلترها : فیلتر اولیه , فیلتر هپا , کربن فعال

شناسه کالا : 2800000927660

محتواهای مشابه:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x