لوازم آرایشیچی بزنم

راهنما خرید بهترین مواد کاشت ناخن

بسیاری از افرادی که از ناخن‌های کاشت شده با مواد غیر استاندارد استفاده کرده‌اند، حتما مشکل افتادن ناخن، کدر شدن، از دست رفتن رنگ، ترک برداشتن و یا آسیب به ناخن را تجربه کرده‌اند.

اما مشکل از کجاست؟ کدام مواد خطرناک هستند و در هنگام خرید به چه نکاتی باید توجه کرد. برای پاسخ به تمام این سوالات در ادامه مطلب از سایت چی چی چی با ما همراه باشید.

نکات خرید بهترین مواد کاشت ناخن

 • تاپ کت مناسب روی دوام و حفظ رنگ ناخن تاثیر زیادی دارد.
 • در صورتی که قبل از کار متوجه زرد شدن رنگ ناخن خود شده اید، پرایمر با کیفیت‌تر خریداری کنید.
 • برای لاک معمولی از بیس کت معمولی و برای لاک ژل از بیس کت مخصوص ژل استفاده کنید. در غیر این صورت به نتیجه‌ی کارتان آسیب خواهد رساند. لاک ژل دارای ساختار و واکنش کاملا متفاوتی نسبت به لاک‌های معمولی می‌باشند.
 • شما می‌توانید با هزینه‌ی کمتر و بدون پودر دیزاین با استفاده از تاپ کت براق، ناخن خود را براق کنید.
 • پاک کننده کوتیکول کمک زیادی به پاک کردن راحت و بی درد سر کوتیکول ناخن می‌کند.  بنابراین خرید پاک کننده کوتیکول مناسب را فراموش نکنید.
 • بیس کت ژل همانند لاک ژل برای خشک شدن نیاز به استفاده و خرید دستگاه UV دارد.

ضد قارچ برای کاشت ناخن

برای جلوگیری از قارچی شدن ناخن باید سطح ناخن را با ضد قارچ مناسب پوشاند. این مواد امکان جذب رطوبت را نیز داشته و باعث هواگیری زیر ناخن نیز می‌شود. برای خرید این محصول بهتر است بدانید که به نام Dehydrator نیز شناخته می‌شود.

پرایمر کاشت ناخن

یک پرایمر با کیفیت چربی و رسوبات را از روی سطح ناخن برداشته و باعث می‌شود تا سایر مواد بهتر روی ناخن نشسته و دوام کار افزایش پیدا کند. اگر پرایمر درستی برای ناخن خود انتخاب نکنید باعث می‌شود که مواد به کار رفته روی ناخن با کمترین برخورد جدا شود. روش کار آن به این صورت است که همانند چسب دو طرفه عمل میکند و ناخن را به تیپ و… می‌چسباند.

پرایمر کاشت ناخن

برای خرید پرایمر مناسب باید انواع آن را بشناسید که شامل موارد زیر هستند:

پرایمر اسیدی

 این محصولات بیشترین میزان چسبندگی را داشته که باعث دوام بالای کار خواهد شد اما دیرتر خشک شده و به حدود 5 دقیقه زمان نیاز دارد. اگر ناخن نازکی دارید این پرایمرها مناسب شما نیستند زیرا به ناخن‌های نازک آسیب میزنند.

پرایمر غیر اسیدی

 این پرایمرها که روی آن AcidLess یا عبارت‌های هم معنی دیگر نوشته می‌شود دارای کمترین میزان اسیدیته‌ی ممکن هستند. از این رو عوارض کمتری داشته و چسبندگی پایین تری نیز دارند. اگر ناخن نازکی دارید این محلول گزینه‌ی بهتری برای شما خواهد بود. زمان خشک شدن این نوع پرایمر حدود 30 تا 60 ثانیه است.

بیس کت کاشت ناخن

همانطور که از نام آن پیداست زمینه را برای اِعمال لاک ژل یا لاک فراهم می‌کند. در هنگام خرید دقت داشته باشید که بیس کت لاک ژل و لاک معمولی متفاوت هستند و نباید جابجا خریداری و استفاده شوند. در صورت استفاده اشتباهی روی رنگ و شفافیت کار تاثیر می‌گذارند.

تاپ کت

پس از لاک، باید از تاپ کت روی کار استفاده می‌شود تا ضمن اینکه دوام کار را بالا برده، باعث فیکس شدن مواد شود. تاپ کت‌ها معمولا در دو نوع به فروش می‌رسند؛ نوع اول باعث براق شدن لاک شده و نوع دوم رنگ لاک را مات می‌کند. بنابراین مهم است که نوع و حالت تاپ کت خود را در هنگام خرید به درستی انتخاب کنید.

لیکوئید برای پودر کاشت یا اکریلیک

ماده‌ای است که پودر کاشت ناخن باید در آن حل و ترکیب شود تا خمیر اصلی کاشت ناخن ساخته شود. این مواد پس از ترکیب دارای یک تایم حیاتی برای خشک شدن هستند. اگر مبتدی هستید پیشنهاد می‌کنیم لیکویید‌هایی که دیرتر خشک می‌شوند را خریداری کنید تا فرصت بیشتری به کار شما بدهد. افراد حرفه‌ای در مراکز شلوغ از لیکوییدهای سریع‌تر استفاده می‌کنند زیرا زودتر خشک می‌شود و کار را سریع‌تر به اتمام می‌رساند.

پودر کاشت

از جمله مواد اصلی برای کاشت ناخن بوده که به صورت کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند، از جمله: پودر ترکیبی با لیکویید و پودر دیپ.

 پودرهای لیکوییدی که به نام پودر اکریلیک نیز شناخته می‌شوند، پلیمری بوده که  برای تشکیل خمیر اصلی کاشت ناخن لازم دارند تا با لیکویید با درصد مناسب ترکیب شوند. 

برای استفاده در سطح مبتدی پودر دیپ توصیه می‌شود زیرا نیازی به ترکیب با لیکویید و رعایت جزئیات کار با آن را ندارد.

لاک ژل

به دسته‌ای از لاک‌های بادوام گفته می‌شود که برای خشک شدن نیاز به اشعه uv دارند. به علت کاربرد فراوان دارای تنوع تولید بسیار زیادی بوده و انواع جلوه‌های زیبا و منحصر به فرد را می‌توان در این خانواده از محصولات پیدا کرد. اگر این لاک‌ها در آب و هوای خشک و برای مدتی در برابر اشعه خورشید قرار گیرند، امکان دارد که ترک بخورند اما در برخورد با رطوبت و مواد شوینده مقاومت بالایی دارند. بنابراین بسته به محل و سَبک زندگی شما می‌تواند گزینه‌ی مناسب یا نامناسبی باشند.

پاک‌کننده کوتیکول

این ماده کوتیکول یا همان پوست مرده روی ناخن را نرم می‌کند تا شما بهتر بتوانید با استفاده از پوشر و نیپر ناخن را از کوتیکول پاکسازی کنید. بدون داشتن پاک کننده کوتیکول مناسب و قوی این پاکسازی سخت و خسته کننده خواهد بود.

روغن کوتیکول

خرید این روغن باعث می‌شود ضمن تقویت ناخن، کوتیکول‌ها مرطوب و نرم شوند. پس از پاک کردن کوتیکول چند دقیقه ماساژ با این روغن باعث آرامش سر انگشتان شما نیز خواهد شد.

این محلول در حالت‌های ویتامینه جزء روغن‌های قیمتی و نسبتا گران است.

باندر ژل

 قبل از استفاده از پلی ژل باید از باندر ژل استفاده کرد که باعث چسبندگی سطح ناخن شده و مواد اصلی راحت‌تر روی ناخن اعمال می‌شود. توجه کنید که باندر ژل استاندارد نیز با اشعه UV خشک می‌شود و حالت چسبنده دارد.

پلی ژل

 نوعی مواد کاشت است که برای استفاده از آن نیازی به لیکویید وجود نداشته و مواد مستقیماً روی تیپ، فرمر یا خود ناخن قرار می‌گیرند. پلی ژل‌های مرغوب ضمن داشتن انعطافِ کاشت ژل، دارای مقاومتی در حد پودر کاشت یا اکریلیک می‌باشند.

جنس و مقاومت بالای این ماده اصلی کاشت ناخن باعث می‌شود تا ترمیم بعدی، ناخن شما آسیبی نبیند.

سوالات متداول

لیست بهترین مواد کاشت ناخن

پرایمر کاشت ناخن سینوهه مدل Acid Free حجم 18 میلی لیتر

پرایمر کاشت ناخن سینوهه مدل Acid Free حجم 18 میلی لیتر

پیشنهاد شده توسط : 80 نفر 👍 رضایت از کالا : 79.6 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +33 📃 امتیاز: 4

این محصول ضمن داشتن بسته بندی مناسب، دارای حجم بهتری نسبت به سایر محصولات مشابه است.

از نظر قیمت مقرون به صرفه بوده و از سایر مصرف کنندگان نمره کیفی بالایی دریافت کرده است.

مزایا:

 • حجم بالا

 • قیمت ارزان

 • پلمپ مناسب

معایب:

 • ندارد

حجم : 18 میلی‌لیتر

جنس محفظه : شیشه

نوع محفظه : در دار

سایر توضیحات : در هنگام خرید و دریافت کالا جهت اطمینان از اصالت کالا به نشان sinuhe در زیر بطری دقت بفرمایید. محصول به وسیله برچسب امنیتی VOID پلمپ شده است.

پرایمر کاشت ناخن ان بی آی مدل non-acidic حجم ۱۵ میلی لیتر

پرایمر کاشت ناخن ان بی آی مدل non-acidic حجم ۱۵ میلی لیتر

پیشنهاد شده توسط : 82 نفر 👍 رضایت از کالا : 84.6 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +87 📃 امتیاز: 4.1

در هنگام انتخاب به عبارت بدون اسید روی کالا دقت فرمایید. برای ناخن‌های حساس مناسب بوده و قیمت مقرون به صرفه‌ای دارد.

مزایا:

 • عوارض استفاده کم

 • مناسب ناخن حساس

 • چسبندگی مناسب

معایب:

 • ندارد

حجم : 15 میلی‌لیتر

وزن : 15 گرم

مشخصات ویژه : مناسب برای سالن زیبایی

جنس محفظه : شیشه

نوع محفظه : قوطی

سایر توضیحات : پرایمر بعداز ضد قارچ دومین و ضروری ترین مواد مورد نیاز برای کاشت ناخن است که باعث چسبندگی کامل مواد به سطح ناخن طبیعی میشود و از از هوا گرفتن مواد جلوگیری میکند.

بیس کت امنه مدل 001

بیس کت امنه مدل 001

پیشنهاد شده توسط : 91 نفر 👍 رضایت از کالا : 83.8 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +14 📃 امتیاز: 4.2

محلول بیس کت که در کنار کیفیت خوب دارای قیمت نسبتا بالایی می‌باشد. از نوع رقیق بوده و در زیر کار به خوبی پخش می‌شود. لازم است میزان استفاده از آن را بدانید تا به موقع خشک شود.

مزایا:

 • استفاده آسان

 • امکان تشکیل یک لایه نازک زیر کار

معایب:

 • قیمت بالا

کاربرد : کاشت ناخن

رنگ پایه : بی رنگ

تاپ کت گلدن رز مدل خشک کننده سریع

تاپ کت گلدن رز مدل خشک کننده سریع

پیشنهاد شده توسط : 76 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1043 📃 امتیاز: 4.1

این محلول امکان ایجاد یک لایه پوشش مقاوم را داشته که ضمن بالا بردن دوام کار، روی زیبایی نیز نقش مثبتی می‌گذارد. سرعت خشک شدن این محصول حدود یک دقیقه است که سرعت خوبی محسوب می‌شود.

مزایا:

 • حجم مناسب

 • سرعت خشک شدن استاندارد

 • کیفیت بالا

معایب:

 • قیمت بالا

حجم : 11 میلی‌لیتر

کشور مبدا برند : ترکیه

شماره مجوز : 8691190068936

صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

سایر توضیحات : محلول کاملا جدید جهت خشک کردن لاک ناخن .برای افرادی که میخواهند لاک ناخن خود را هر چه سریعتر خشک کنند.تاپ کت کوئیک درای گلدن رز، یک لاک محافظ و براق کننده ناخن است که در عرض 60 ثانیه خشک شده و لاک را در برابر پریدگی مقاوم می سازد. همچنین دارای فیلتر UV بوده که از کم رنگ شدن و زرد شدن مانیکور ناخن جلوگیری می کند. پس از استفاده از لاک ناخن یک دقیقه صبر کنید و سپس آن را روی لاک اضافه نمایید ویژگی های اصلی: -خشک شدن سریع -پوشش مقاوم -دارای فیلتر UV -جلوگیری از زرد شدن ناخن

تاپ کت استایکس شماره M201

تاپ کت استایکس شماره M201

پیشنهاد شده توسط : 74 نفر 👍 رضایت از کالا : 90 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +87 📃 امتیاز: 4.1

دقت کنید که این تاپ کت از نوع مات کننده می‌باشد. در بین محصولات گران قیمت این تاپ کت با قیمتی ارزان توانسته کیفیت بالای خود را نشان دهد و تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین‌ها شود.

مزایا:

 • مات کننده قوی

 • سرعت خشک شدن استاندارد

 • قیمت ارزان

معایب:

 • ندارد.

حجم : 11 میلی‌لیتر

رنگ پایه : مات کننده

شماره رنگ : M201

شماره مجوز : 86911907030

صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

روغن کوتیکول ناخن پن مدل A1 حجم 15 میلی لیتر

روغن کوتیکول ناخن پن مدل A1 حجم 15 میلی لیتر

پیشنهاد شده توسط : 83 نفر 👍 رضایت از کالا : 84.2 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +85 📃 امتیاز: 4.3

این روغن ضمن ویتامینه بودن برای استفاده در اطراف ناخن مناسب است. پس از استفاده کمی باید ماساژ داده شود تا به نتیجه ایده آل خود برسید.

مزایا:

 • نرم کننده

 • آرامش دهنده

 • لطافت بالا

معایب:

 • قیمت بالا

حجم : 15 میلی‌لیتر

ویتامین‌های موجود : E

سایر توضیحات : مخصوص کوتیکول اطراف ناخن مرطوب کننده و برطرف کننده خشکی های دور ناخن درمان کننده کوتیکول آسیب دیده دست تقویت کننده ناخن افزایش استحکام ناخن مناسب مصرف خانگی و سالن های کاشت ناخن دارای فرچه جهت راحتی در استفاده و صرفه جویی بیشتر در مصرف روغن کوتیکول

پلی ژل ناخن اسکای رز کد 01 حجم 30 میلی لیتر

پلی ژل ناخن اسکای رز کد 01 حجم 30 میلی لیتر

پیشنهاد شده توسط : 100 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 0

حجم : 30 میلی‌لیتر

جنس محفظه : تیوپی

نوع محفظه : تیوپی

سایر توضیحات : ماندگاری پلی ژل بر روی ناخن در صورتی که صحیح پیاده سازی گردد حدود 35 روز است و تا زمان ترمیم بدون هوا کشیدن و آسیب دیدن باقی می ماند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x