چی بخرم

راهنمای خرید بهترین ماساژور برقی + پرفروش ترین

اگر یک روز کاری سخت را پشت سر گذاشته‌اید، می‌توانید با استفاده از ماساژور‌های برقی درد‌های عضلانی و مفصلی خود را به شدت کاهش داده و ادامه روزتان را با آرامش بیشتری سپری کنید. ما در ادامه به بررسی نکاتی که برای خرید بهترین و پرفروش‌ترین ماساژور برقی نیاز است می‌پردازیم.

فهرست مطالب

راهنمای خرید بهترین ماساژور برقی

اگر یک روز کاری سخت را پشت سر گذاشته‌اید، می‌توانید با استفاده از ماساژور‌های برقی درد‌های عضلانی و مفصلی خود را به شدت کاهش داده و ادامه روزتان را با آرامش بیشتری سپری کنید. ما در ادامه به بررسی نکاتی که برای خرید بهترین و پرفروش‌ترین ماساژور برقی نیاز است می‌پردازیم.

نکات مهم خرید ماساژور برقی

  • در قدم اول به مناسب بودن وزن ماساژور دقت کنید تا در حین کار دستتان را خسته نکند. 
  • یکی از ویژگی‌های خوبی که یک ماساژور می‌تواند داشته باشد، قابلیت تنظیم سرعت و شدت دستگاه است که متناسب با نیازتان تنظیم می‌شود.
  • در هنگام به میزان فضایی که ماساژور برقی اشغال می‌کند، دقت کنید. بعضی از مدل‌ها کوچک و قابل حمل هستند، در صورتی که صندلی‌های ماساژور بزرگ بوده و به یک فضای ثابت نیاز دارد.
  • دقت کنید که ماساژور‌هایی که به وسیله باتری کار می‌کنند، برای ماساژ دادن به مدت طولانی مناسب نیستند.

سایز‌های ماساژور برقی

ماساژور‌های برقی در سایز‌های مختلف اعم از کوچک تا بزرگ در بازار موجود هستند که مدل‌های کوچک‌تر به دلیل استفاده راحت و داشتن قابلیت حمل  محبوب‌تر از بقیه هستند.

سایز‌های ماساژور برقی

انواع ماساژور‌های برقی از نظر نحوه ماساژ

هدف تمام ماساژور‌های برقی کم کردن درد‌های ناشی از فعالیت زیاد است ولی هر کدام از آن‌ها می‌توانند نحوه عملکرد متفاوتی داشته باشند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

ماساژور الکتریکی گرم کننده

این ماساژور‌ها از طریق گرمایی که ایجاد می‌کنند باعث کاهش درد می‌شود و مانند کیسه آب گرم عمل می‌کند. این ماساژور برای افرادی که در طول روز فعالیت بدنی زیادی دارند و ممکن است عضلاتشان تحت ضربه و فشار قرار بگیرد بسیار مناسب است. 

ماساژور الکتریکی ویبره‌‌ای

ماساژور الکتریکی ویبره‌‌ای یا لرزشی همانطور که از اسمش پیداست از طریق ویبره و لرزش، ارتعاشات متعدد و یکنواختی را ایجاد می‌کند.  از این رو شما می‌توانید بر اساس میزان دردی که دارید ویبره ماساژور را کم یا زیاد کنید. 

ماساژور مادون قرمز

ماساژور مادون قرمز از طریق امواجی که می‌فرستد حرارت زیادی ایجاد می‌کند که به پرتودرمانی معروف است. این ماساژور باعث افزایش گردش خون، بهبود زخم‌های سطحی و عفونت‌های پوستی، تسکین درد‌های مزمن و حاد می‌شود.

 اگر به دنبال ماساژوری می‌گردید که برای مصارف خانگی، باشگاه‌ها و … مناسب باشد، این مدل گزینه خوبی برای شماست. 

ماساژور تفنگی (Massage gun)

ماساژور تفنگی دستگاهی است که به وسیله ایجاد ضربه و ارتعاش، عمل ماساژ را انجام می‌دهد و به بهبود گردش خون در ناحیه‌هایی که سرعت گردش خون کم است کاربرد دارد. 

این نوع از ماساژور می‌تواند سری‌های متعددی داشته باشد که هر کدام برای هدف خاصی طراحی شده و قسمت خاصی از بدن را ماساژ می‌دهد. 

اگر به دنبال یک ماساژوری هستید که بعد از فعالیت شدید ورزشی از آن استفاده کنید این نوع می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

این ماساژور با نام‌های دیگر ماساژور کوبه‌ای، ماساژور ضربه‌ای و یا گان ماساژ هم شناخته می‌شود. 

انواع ماساژور برقی از نظر کاربرد

انواع ماساژور برقی از نظر کاربرد

انواع ماساژور برقی بسته به اینکه خریدار نیاز به ماساژ دادن کدام قسمت از بدن خود را دارد، در انواع مختلف از جمله ماساژور سر، صورت، پا، چشم، Tens، کتف و شانه، همه کاره و صندلی ماساژور طراحی و تولید می‌شود که در ادامه به بررسی هر کدام می‌پردازیم. 

ماساژور سر

ماساژور سر با توجه به اینکه به باز شدن رگ‌های خونی سر کمک می‌کند، برای افرادی که به دلیل تنش‌های زیاد دچار سردرد‌های میگرنی می‌شوند بسیار مناسب است. تنها نکته‌ای که باید به آن توجه کنید استفاده از درجه حرارت پایین برای ماساژ دادن سر است. 

ماساژور صورت

این ماساژور ضمن ایجاد آرامش عضلات صورت، به جوان سازی پوست و عدم ایجاد چین و چروک کمک می‌کند و پوستی درخشان به شما هدیه می‌دهد. 

اگر می‌خواهید از یک ماساژور برای ماساژ دادن صورت، گردن و شانه‌های خود استفاده کنید این مدل گزینه مناسبی برای شماست. 

ماساژور چشم 

ماساژور چشم به صورت پوشیدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد و ضمن برطرف کردن خستگی چشم، سیاهی و خطوط دور چشم را از بین می‌برد. 

اگر جزء افرادی هستید که روزانه ساعت‌های زیادی را پشت سیستم می‌گذرانید و یا با مدارک متعددی سر و کار دارید ماساژور چشم می‌تواند اعصاب و عضلات دور چشمتان را شل کرده و باعث رفع خستگی شما شود.

ماساژور پا

یکی از درد‌های شایع که اکثر افراد به دلیل سرپا ماندن طولانی مدت با آن درگیر هستند، درد کف پا است.از این رو ماساژور‌های پا طراحی شدند تا فشار به وجود آمده بر کف، مچ و روی پا را به وسیله غلطک‌هایی که به سرعت می‌چرخد کم کند. 

ماساژور Tens

ماساژور تنس از طریق ایجاد امواج الکتریکی با ولتاژ پایین است و کوچک است که به وسیله پد‌های چسبنده به پوست می‌چسبد و باعث تولید اندورفین که یک تسکین دهنده درد طبیعی است می‌شود. این دستگاه با باتری کار می‌کند و از آن برای درمان درد‌های مفصلی، زایمان، کمر درد و … استفاده می‌کنند.

ماساژور کتف و شانه

ظاهر این ماساژور به شکل  و برای دور گردن U طراحی شده است و به صورت گردشی کتف و شانه را ماساژ می‌دهد. در هنگام خرید دقت کنید که اگر این ماساژور قابلیت چرخش در جهات مختلف را داشته باشد، برای ناحیه‌هایی مانند شکم، ماهیچه پشت ساق پا، کمر و… هم قابل استفاده است.

ماساژور همه کاره 

ماساژور همه کاره دارای سری‌های مختلفی است که به وسیله آن برای نقاط مختلف بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه باعث بهبود گردش خون بدن شما می‌شود و به جوان سازی پوست هم کمک می‌کند.

صندلی ماساژور

صندلی ماساژور مطابق فرم بدن طراحی شده و با نشستن بر روی آن احساس خستگی نمی‌کنید. این صندلی یکی از بهترین ماساژور‌هایی است که به وسیله کیسه‌های هوا و غلطکی که دارد می‌تواند به روش‌های مختلف تمام بدن شما را ماساژ دهد.

شما با قرار گرفتن درون صندلی ماساژور احساس بی وزنی می‌کنید و بدنتان در وضعیت خنثی قرار می‌گیرد که باعث آرام شدن عضلات تحت فشار می‌شود. 

بی‌سیم یا باسیم بودن ماساژور

ماساژور‌های بی‌سیم

ماساژور‌های بی‌سیم با باتری کار می‌کند و برای روشن شدن نیازی به نگرانی از بابت طول سیم آن ندارید و می‌توانید در هر نقطه‌ای که احساس راحتی بیشتری می‌کنید از آن استفاده کنید. ماساژور‌های بی‌سیم می‌تواند در مدت زمان مشخصی کار کند و از این نظر دارای محدودیت است. 

ماساژور‌های باسیم

ماساژور‌های باسیم تا زمان مورد نیازتان روشن باقی می‌ماند و از این نظر مشکلی ندارد ولی به دلیل داشتن دارای طول سیم معینی ممکن است مجبور‌تان کند در نزدیکی پریز برق بمانید. 

قیمت بهترین ماساژور برقی

معمولا بیشتر ماساژورهای برقی وارداتی هستند به همین دلیل قیمت بالاتری نسبت به برندهای داخلی دارند. از آنجایی که قیمت محصولات برقی مانند ماساژور برقی دائما با دلار تغییر قیمت دارد از این رو برای اطلاع از قیمت به روز محصول مورد نظر باید به سایت‌های فروش آنلاین مراجعه کنید و قیمت‌ها را مشاهده و بعد از مقایسه خریداری کنید.

بهترین برند ماساژور برقی

یکی دیگر از مواردی که باید هنگام خرید ماساژور برقی به آن توجه کنید، اطلاع از بهترین برند‌های موجود در بازار است. که در این بین برند‌های بیورر، های تک، بوستر و کراس در دسته برند‌های باکیفیت و پرفروش قرار می‌گیرند.

سوالات متداول خرید ماساژور برقی

لیست بهترین ماساژور های برقی

ماساژور برقی مدل 740

ماساژور برقی مدل 740

پیشنهاد شده توسط : 82 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +69 📃 امتیاز: 4

اگر به دنبال خرید یک ماساژور برقی چند کاره هستید، این محصول با داشتن انواع سری های مختلف می‌تواند طیف قابل توجهی از نیاز شما را برطرف کند. سری‌ها، قابل استفاده همراه با روغن ماساژ هستند و قابلیت شستشو را نیز دارند. این دستگاه ماساژور دارای باتری قابل شارژ بوده و از جمله محصولات دارای قابلیت حمل می باشد. از نظر ظاهر، دارای تنوع رنگ بالایی است.

توان مصرفی :

امکانات ابزار : دکمه‌ی روشن/خاموش

نوع ماساژ : لرزشی , ضربه‌ای

کشور مبدا برند :

ماساژور برقی پا ای ام اس مدل Gi-568

ماساژور برقی پا ای ام اس مدل Gi-568

پیشنهاد شده توسط : 47 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +34 📃 امتیاز: 3.6

اگر در طول روز ساعت های طولانی ایستاده مشغول به کار هستید؛ در پایان یک روز خسته کننده این ماساژور برقی می تواند کمک زیادی به شما کند. پس از ایستادن روی آن پالسی مثبت جهت شل شدن عضلات و رفع خستگی ابتدا در پا و سپس در نواحی مختلف بدن احساس میکنید. شارژی و قابل حمل بود و امکان شارژ با شارژر گوشی و پاور بانک را دارد.

توان مصرفی : 3.7

نوع ماساژ : الکتریکی

سایر توضیحات : سایر مشخصات: – کوچک و قابل حمل – مجهز به فناوری EMS، ایجاد جریان بین پاها، ارسال سیگنال عصبی از مغزبه ماهیچه ها و انقباض و ریلکس کردن آنها – مجهز به چهار حالت ماساژ، جهت پاسخگویی به انواع نیازها – سنسور هوشمند – 19 حالت تنظیمات سرعت – عمر طولانی باتری – قابلیت تا شدن و اشغال فضای محدود – کشیده تر شدن پاها بعد از مدتی استفاده – ماساژ عمیق پاها ولتاژ : 3.7V فرکانس : 100-1 هرتز ظرفیت باتری: 200mAH

ماساژور برقی کالور مدل 08

ماساژور برقی کالور مدل 08

پیشنهاد شده توسط : 81 نفر 👍 رضایت از کالا : 88.6 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +77 📃 امتیاز: 4

این ماساژور برقی می‌تواند نیاز به ماساژ در نقاط مختلف بدن را پاسخ دهد. دارای سری‌های متفاوت و قابل تعویض بوده که آن را مناسب برای ماساژ دادن کمر، عضلات ران، ساق پا و کف پا می کند. اگر ورزشکار هستید یا برای ساعات طولانی پشت میز می‌نشینید این وسیله می تواند طیف وسیعی از نیاز شما را به انواع دستگاه های ماساژور پاسخ دهد. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش ۶۰ ماهه بوده که بسیار طولانی و بی نظیر است.

توان مصرفی : 220

امکانات ابزار : دسته ارگونومیک

نوع ماساژ : لرزشی , ضربه‌ای

سایر توضیحات : دارای کیف نگهدارنده تحت لیسانس فرانسه

ماساژور برقی بیورر مدل MG70

ماساژور برقی بیورر مدل MG70

پیشنهاد شده توسط : 86 نفر 👍 رضایت از کالا : 88.8 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +85 📃 امتیاز: 4

دارای دسته ارگونومیک و ضد لغزش می‌باشد و می‌توان بر حسب نیاز میزان شدت ماساژ را کم یا زیاد کرد. از جمله نقاط مثبت و منحصر به فرد این محصول استفاده کردن از امواج مادون سرخ برای افزایش تاثیر ماساژ، شل و ریلکس شدن بهتر عضلات می‌باشد. دارای ۲۴ ماه گارانتی بوده و برای تعمیر دارای پشتیبانی قطعات می‌باشد.

توان مصرفی : 22

امکانات ابزار : مادون قرمز

نوع ماساژ : لرزشی

سایر توضیحات : - قابلیت تنظیم شدت ماساژ - ماساژ با دسته برای نقاط غیر قابل دسترس پشت و پا - ماساژ بدون دسته برای استفاده مستقیم و پر قدرت - دکمه جداگانه برای روشن کردن گرمای مادون قرمز - تنظیم سرعت ماساژ - 2 کلاهک اضافی برای ماساژ - کلاهک ماساژ مخصوص - دسته ضد لغزش

ماساژور برقی سوپرلایف کد XF69

ماساژور برقی سوپرلایف کد XF69

پیشنهاد شده توسط : 79 نفر 👍 رضایت از کالا : 100 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +91 📃 امتیاز: 4.1

در صورتی که به دنبال خرید ماساژور برقی کوچک سبک و با قابلیت حمل بسیار بالا هستید، این محصول با تنوع رنگی بسیار بالا و زیبا می تواند یکی از گزینه های پیش روی شما باشد. از نظر قیمت دارای قیمتی بسیار مقرون به صرفه و پایین است. از جمله نقاط مثبت این محصول انعطاف بالا در منبع انرژی می باشد؛ هم می‌توان آن را به برق شهر وصل کرد و هم از طریق سه باتری نیم قلمی برق خود را می تواند تامین کند.

توان مصرفی : 2.5

نوع ماساژ : لرزشی

سایر توضیحات : سه عدد باتری مورد نیاز میباشد که بر روی محصول نمیباشد.

ماساژور برقی هویت مدل EM1601

ماساژور برقی هویت مدل EM1601

پیشنهاد شده توسط : 0 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1 📃 امتیاز: 0

اگر کار شما به گونه ای است که در طول روز برای مدت طولانی به چشمان شما فشار می آید به این ماساژور برقی چشم نیاز خواهید داشت. قابلیت تنظیم شدت ماساژ داشته و اگر نیاز به آرامش برای خواب دارید، می توانید آن را روی حالت خواب تنظیم کنید. در کنار ماساژ می‌تواند با تولید گرما به ریلکس کردن عضلات دور چشم شما کمک کند.

توان مصرفی : 5V

نوع ماساژ : ضربه‌ای

کشور مبدا برند : چین

ماساژور برقی اوآبس مدل TSS - 01

ماساژور برقی اوآبس مدل TSS - 01

پیشنهاد شده توسط : 78 نفر 👍 رضایت از کالا : 76.8 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +49 📃 امتیاز: 4

توان مصرفی : 4.5

نوع ماساژ : الکتریکی

سایر توضیحات : ولتاژ: 4.5 وات اقلام همراه: مانیتور، پد، سیم‌های مورد نیاز و دمپایی ماساژ

محتواهای مشابه:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x