لوازم آرایشیچی بزنم

راهنمای انتخاب و خرید بهترین بیگودی

یکی از دستگاه‌هایی که برای فر کردن موهای صاف از آن استفاده می‌شود بیگودی یا فر کننده مو سر است. این دستگاه در گذشته به شکل پلاستیکی ساخته می‌شد ولی امروزه نوع برقی آن رایج‌تر بوده و در مدل‌های مختلف طراحی می‌شود. ما در این مقاله به بررسی تمام نکاتی که برای خرید بهترین بیگودی به آن نیاز دارید می‌پردازیم.

نکات مهم خرید فر مو 

  • امروز سرعت انجام کار بسیار اهمیت پیدا کرده است به همین دلیل یکی از اولین ویژگی‌هایی که بسیار به چشم می‌آید گرم شدن سریع دستگاه است. معمولا دستگاه‌هایی که زیر یک دقیقه گرم می‌شوند بسیار محبوب و پر فروش هستند.
  • از نکات دیگری که هنگام خرید باید به آن توجه کنید بلندی سیم و قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه آن است. در این صورت شما می‌توانید به راحتی دستگاه را بچرخانید و در حالت‌های مختلف به موهایتان فرم دهید.
  • فر مو سر باید سبک، خوش دست و خوش فرم باشد و هنگام استفاده از آن دست‌هایتان خسته نشود. این موضوع برای افرادی موهای حجیم و بلندی دارند و یا که آرایشگر هستند بسیار اهمیت دارد.
  • بعضی از دستگاه این قابلیت را دارند که بعد از مدتی به صورت خودکار خاموش شوند، بنابراین اگر فرصت خاموش کردن آن را نداشتید و یا فراموش کردید دستگاه را خاموش کنید، نیازی به بازگشت نیست.

جنس بیگودی مو سر

جنس صفحه بیگودی می‌تواند از سرامیک، تیتانیوم، تورمالین، فلز، کروم ، تیتانیوم و ابریشم ساخته شود، که در ادامه به بررسی بهترین جنس می‌پردازیم.

دستگاه‌هایی که از جنس سرامیکی هستند گرما را یکنواخت پخش می‌کنند و کمترین آسیب را به موی سر می‌رسانند از این جهت بسیار کاربردی هستند.

دستگاه‌های تیتانیومی گرما را مدت زمان بیشتری درون خود حفظ می‌کند و برای موهایی که دیر حالت می‌گیرند گزینه مناسبی است، همچنین با آزاد کردن یون‌ از وز شدن مو جلوگیری می‌کند.

دستگاه‌هایی از جنس صفحه تیتانیوم و ابریشم گران‌ترین مدل موجود در بازار است که از خشک و وز شدن مو جلوگیری کرده و به آن‌ها آسیب نمی‌رساند.

همچنین فر کننده‌هایی که جنس صفحه‌شان از تورمالین تهیه شده از وز شدن و بد حالتی مو جلوگیری می‌کند.

قابلیت تنظیم دما

یکی از ویژگی‌های خوبی که اکثر دستگاه‌ها دارند، قابلیت تنظیم دما است. افرادی که موهای شکننده و ضعیف دارند باید از دماهای پایین برای فر کردن استفاده کنند. بنابراین اگر دمای دستگاه قابل تنظیم باشد تمام افراد با هر جنس مویی می‌توانند از آن استفاده کنند. 

اندازه و فرم سری فر کننده مو

سری دستگاه‌های متفاوت به فرم و اندازه متفاوت طراحی می‌شود، از این رو می‌توانید موهایتان را به شکل فر ریز، درشت و S شکل … در بیاورید. 

برای مثال اگر میله بیگودی باریک باشد، فر‌های ریزتری به شما می‌دهد.

گاها بعضی از افراد گله می‌کنند که دستگاه فر‌های دلخواهشان را درست نمی‌کند، باید بدانید که اندازه فر کردن مو بسته به این که مو‌هایتان در چه فاصله‌ای از هم بپیچید تغییر می‌کند. هر چه مو محکم‌تر پیچیده شود و دسته‌ها به هم نزدیک تر باشند فر شما بیشتر شبیه به سیم تلفن می‌شود و اگر موهایتان با فاصله بیشتر و به صورت شل دور فر کننده بپیچید، فرهای درشت‌تری خواهید داشت. 

لیست خرید بهترین بیگودی

فر کننده مو بای بابلیس مدل ST-2228

فر کننده مو بای بابلیس مدل ST-2228

پیشنهاد شده توسط : 86 نفر 👍 رضایت از کالا : 90 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +1448 📃 امتیاز: 4.2

فر کننده مو بای بابلیس مدلST-2228 ، از جنس تیتانیوم ساخته شده و قابلیت تنظیم دما دارد. همچنین یک دستگاه فر کننده پر قدرت است و در مدت زمان کوتاهی (کمتر از ۴۰ ثانیه) کاملا داغ می‌شود. شما با این دستگاه می‌توانید موهایتان در چند شکل مختلف فر کرده و از زیبایی آن لذت ببرید. 

حداکثر دما : 230

طول سیم : 2 متر

قابل تنظیم در : 80 تا 230

نوع نمایشگر : دیجیتالی

امکانات ابزار : سیم گردان

قابلیت‌های ابزار فرم دهنده مو : قابلیت تنظیم دما

پوشش : تیتانیوم

سایر توضیحات : - دارای پایه تاشو برای قراردادن روی سطوح - ساخت درجه یک چین به سفارش اروپا - 30 وات

فر کننده و حالت دهنده مو مارسکی مدل MS-5200 2IN1

فر کننده و حالت دهنده مو مارسکی مدل MS-5200 2IN1

پیشنهاد شده توسط : 80 نفر 👍 رضایت از کالا : 88 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +8 📃 امتیاز: 4.4

فر کننده و حالت دهنده مو مارسکی مدل MS-5200 2IN1 ، یک سشوار سرامیکی دوکاره برای خشک کردن و حالت دادن است که فرهای درشتی درست کرده و بیشتر برای پف دادن به انتهای مو مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه سیم بلند و۳۶۰ درجه دارد که به صورت چرخشی به چپ و راست حرکت کرده و به سرعت موها را خشک می‌کند. ممکن است در ابتدا کار با آن دشوار به نظر برسد ولی وقتی قلق استفاده از آن را پیدا کنید مطمئن سراغ دستگاه‌های دیگر نمی‌روید.

حداکثر دما : 210 درجه سانتی گراد

طول سیم : 1.8 متر

نوع نمایشگر : LED

امکانات ابزار : سر سرامیکی

پوشش : سرامیک

فرکننده مو مدل 212

فرکننده مو مدل 212

پیشنهاد شده توسط : 79 نفر 👍 رضایت از کالا : 87.8 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +736 📃 امتیاز: 4.1

فرکننده مو مدل 212 یک دستگاه کوچک است که به سرعت داغ شده و فر‌های زیبا و ماندگاری برایتان درست می‌کند. این دستگاه به دلیل داشتن قابلیت تنظیم دما برای انواع موها قابل استفاده بوده و محدودیتی از نظر طول مو ندارد. همچنین با توجه به ابعاد و وزنی که دارد یک دستگاه یک فر کننده مسافرتی به حساب می‌آید و به راحتی حمل می‌شود. 

حداکثر دما : 350

طول سیم : 1.5 متر

فر کننده مو کیمی مدل KM-1010

فر کننده مو کیمی مدل KM-1010

پیشنهاد شده توسط : 93 نفر 👍 رضایت از کالا : 90 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +55 📃 امتیاز: 4.2

فر کننده مو کیمی مدل ،KM-1010 یک دستگاه فر کننده از جنس صفحه تورمالین با خاصیت تولید یون است که از به وجود آمدن موخوره جلوگیری می‌کند. همچنین این مدل نسبت به سایر بابلیس‌ها متفاوت عمل کرده و موها را به شکل S فر می‌کند و شکل جالب و اسپورتی به آن می‌دهد. این دستگاه  برخلاف خیلی از دستگاه‌های دیگر برای  فر کردن موهای کوتاه هم کاربرد دارد و در دماهای مختلف تنظیم می‌شود و به همین برای انواع مو‌ها قابل استفاده است. 

طول سیم : 2 متر

قابل تنظیم در : 2

قابلیت‌های ابزار فرم دهنده مو : قابلیت تنظیم دما

سایر توضیحات : مجهز به تکنولوژی آیون (قابلیت یون سازی) جنس صفحه از سرامیک تورمالین تکنولوژی نانو سیلور هیتر سرامیکی پی تی سی

فر کننده و حالت دهنده مو سوکانی مدل 762

فر کننده و حالت دهنده مو سوکانی مدل 762

پیشنهاد شده توسط : 81 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +37 📃 امتیاز: 4.5

فر کننده و حالت دهنده مو سوکانی مدل 762، یک دستگاه خوش ساخت با ویژگی‌های فراوان است که به سرعت گرم شده و گرما به خوبی سرتاسر آن منتقل می‌شود. یکی دیگر از ویژگی‌‌های این فر کننده این است که می‌توانید آن را در ۶ حالت دمایی مختلف برای موهایی با جنس‌های متفاوت تنظیم کرده و دمای آن را از روی LSD دستگاه مشاهده کنید.

حداکثر دما : 750

خاموشی خودکار پس از : یک ساعت

طول سیم : 2 متر

قابل تنظیم در : 6 حالت

نوع نمایشگر : LED

امکانات ابزار : دسته ارگونومیک

قابلیت‌های ابزار فرم دهنده مو : قابلیت تنظیم دما

پوشش : سرامیک پیشرفته

سایر توضیحات : اگر دوست داری موهای فر داشته باشید اما از آسیب‌هایی که ممکن است به موی‌تان وارد شود دلهره دارید می­‌توانید از فر کننده مو سوکانی مدل HB762 استفتده کنید. این مدل با کیفیت بالایی که دارد و با رعایت استاندارد‌های جهانی کمترین آسیب را برای مو­های شما دارد. این کالا در هنگام استفاده هیچ تماسی با پوست سر شما و ریشه موی‌تان نخواهد داشت. پوشش این محصول از جنس سرامیک پیشرفته با کیفیت است و استفاده از این پوشش دوام و کیفیت این فر مو را چندین برابر می‌کند. برای این مدل امکانات بسیاری تعبیه شده است یکی از این امکانات خاموش کن خودکار است، که پس گذشت 60 دقیقه دستگاهتان را به صورت خودکار خاموش می‌کند و این ویژگی موجب کاهش آسیب به دستگاهتان می‌شود. گستره دمای این دستگاه در بازه بین 270 تا 750 درجه فارنهایت اعلام شده است که این بازه برای تمامی افراد مناسب است. شما این امکان را دارید با توجه به جنس و مدل موی مد نظرتان دمای دستگاه را در 6 حالت مختلف تنظیم کنید.

بیگودی مو مدل AZX100

بیگودی مو مدل AZX100

پیشنهاد شده توسط : 57 نفر 👍 رضایت از کالا : 40 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +10 📃 امتیاز: 4

بیگودی مو مدل AZX100 یک مدل از قدیمی‌ترین بیگودی موجود در بازار است که از جنس پلاستیک تهیه شده و بدون آسیب رساندن به مو آن را فر می‌کند. این بیگودی سری انعطاف پذیر دارد و در بسته ۸ تایی عرضه می‌شود. اگر موهایتان آسیب دیده است و نمی‌خواهید از حرارت برای فر کردن موی خود استفاده کنید این محصول گزینه خوبی برای شماست.

طول سیم : _ متر

امکانات ابزار : سری انعطاف پذیر

پوشش : تفلون

سایر توضیحات : بیگودی پلاستیکی مناسب انواع مو با حالت دهی عالی بدون آسیب به مو

فر کننده و حالت دهنده مو بابیلیس مدل C1600E

فر کننده و حالت دهنده مو بابیلیس مدل C1600E

پیشنهاد شده توسط : 100 نفر 👍 رضایت از کالا : 0 درصد 📊
دیدگاه ثبت شده: +3 📃 امتیاز: 4.7

فر کننده و حالت دهنده مو بابیلیس مدل C1600E، یک فر کننده اتوماتیک و حرفه‌ای از جنس سرامیک پیشرفته است که در مدت زمان ۳۰ ثانیه گرم شده و برای جلوگیری از وز شدن مو پوششی از جنس تورمالین دارد، به همین دلیل از آسیب دیدن مو جلوگیری می‌کند. این مدل با طراحی ارگونومیکی و دسته لاستیکی ضد لغزش مانع از خسته شدن دست شده و یک گزینه مناسب برای استفاده مداوم است. 

طول سیم : متر

امکانات ابزار : نشانگر LED

پوشش : سرامیک , سرامیک پیشرفته

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x